Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

schnek
12. nov 2007

mě je to putna, ale lespoň to mohla říct sama, ne? to si tě bude pokaždý posílat, když se jí nebude něco líbit? a ráda bych věděla, co jsem jí provedla, protože fakt nevím 😕

monkula
autor
16. nov 2007

Baby, chvíľku tu nie som a už sa hádate...
Nepáči sa mi, že sa niekto háda so Sissa potom tú hádku ťahá aj do témy, v ktorej ani nevieme o čo ide...

Takže by som bola rada, keby ste sa hádali tam, kde to má zmysel a každý vie, o čo ide..
A sisstin, vráť sa, mne a aako som si všimla ani Míše tu absolútne neprekážaš, dobre sa mi s tebou kecalo...

schnek
16. nov 2007

ahoj mon, to bylo něco. Holky s června se pustily do siss za takovou hovadinu a že tam taky chodím, tak se to se mnou veze 😒 Já proti ní nic nemám a ráda jsem si s ní povídala...

monkula
autor
16. nov 2007

No veď aj ja a v akej téme? Nech sa mrknem, čo "hrozného" Siss povedala 🙄
Inak neznášam ľuddí, ktorí niekoho nemajú radi, pretože nesúhlasil s ich názorom, hrozné...
A vidím, že Alčátko je celkom spokojná, že tu Siss nie je, prečo?

schnek
17. nov 2007

pustily se do sebe v Jen tak o životě. Zimnivanek se do ní pustila, že napsala, že by vyhodila malýho oknem... Prostě se vzaly navzájem moc vážně no a pak se to rozjelo, protože si každá diskuze hájila svojí maminu...

monkula
autor
17. nov 2007

A preto siss zanevrela aj na nás?
Ruku na srdce, ktorej z nás dieťa neliezlo na nervy? A každá si určite povedala podobnú vec ako siss...

schnek
17. nov 2007

já vím, to neřeš, teď je pryč úplně no a dál se uvidí. asi jí to dost vzalo...

monkula
autor
17. nov 2007

Asi hej, vymazala si albumy, nechodí sem...
Ale vznikloa diskusia Usmiřovací diskuse a tam sa ej pár báb ospravedlnilo...

A perla Tvojho muža nemala chybu... 😀 😀 😀

sweetberry
17. nov 2007

cafte 🙂

monkula
autor
17. nov 2007

Caf 🙂

sweetberry
17. nov 2007

mozem sa pridat k vam ?? 😅

monkula
autor
17. nov 2007

no jasneee, načo čakáš, ako sa máš? 😀

nikka.vo
17. nov 2007

monkula - Alčátko není spokojená, že tu Sisstin neni 😲 😲 😲 😲

monkula
autor
17. nov 2007

hmmm, tak mi to pripadalo, vieš, napísala, už tu není a ani nebude a pak smajlík. tenhle 😉 , čo si mám o tom myslieť? 😖 😖

schnek
17. nov 2007

no jo, on je expert. Dneska jsem šla nakoupit a že pohlídá Ondru. Už jsem byla u dveří a z obýváku na mě křičí, že cítí nějakej smrad, ať se du kouknout, jestli Ondra neni po... A to ho měl v ohrádce u sebe. Tak jsem ho poslala, že jo, ať ho jde přebalit, už stojím u dveří a prej on to má až na zádech, pojď si k němu. Jsem se vypravovala půl hodiny.

nikka.vo
17. nov 2007

ááá - já toho smajlíka používám ve smyslu : rozumíš? víš? chápeš?
Sejně tak i Alča 😉 (víš? 😀 )

věř, že nám tady Sissouš chybí 😔

Na vás nezanevřela zcela jistě, ale jak jistě víš, tak ona byla na dalších XXX tématech a to by musela zůstat všude a ještě jim tam dát vědět 😉 😅

Vzala to hopem no 😔

makelka
17. nov 2007

ahoj holky, tak co kdo vyhraje? 🙂 🙂 🙂

ahoj nikouši 😉

monkula
autor
17. nov 2007

makelka, úprimne povedané, je mi to úúúplne jedno...

Nikka, vďaka za objasnenie...

schnek
17. nov 2007

no to je jasný, že my, SR nemaj šanci 😎 😀 😀 😀

maaja
17. nov 2007

schnek - toto je aj u nas ( smrad v plienke ) - ja uz mozem byt aj v aute, ale ked treba tak sa musim vratit a Mareka prebalit ;) hroza, ti chlapi 😀

monkula
autor
17. nov 2007

Míšo a manža čítal, čo si teraz napísala? 😀 😀

schnek
17. nov 2007

tak kdybych už tam nebyla, tak to zvládne, maximálně mi zavolá, kde má čistý oblečení, ale jak jsem doma, tak si vždycky poslechnu, že já jsem za to od státu placená, tak ať makám 😀 😀 😀

schnek
17. nov 2007

mon, ten to sleduje v baru, dokonce jsem ho tam musela sama vyhnat 😀

maaja
17. nov 2007

moj zasa ani neprebali, necha ho tak a potom sa tvari ako ze nevedel ze maly je kaki ;)

monkula
autor
17. nov 2007

Chcela si mať pokoj? 😀 😀

schnek
17. nov 2007

to Emil ne, ale udělá to jenom když neni nikdo jinej, kdo by to udělal 😀

mon, nejdřív přišel, jestli ho pustím. Tak jsem mu řekla, že nejsem jeho máma... 😀 Pak přišel, že teda půjde, i když se mu moc nechce. A dneska pořád nic, tak jsem se ho ptala a prej no já nevím, tak jsem ho vyhnala, ať vypadne. taky to neni zdravý sedět pořád doma. Stejně si dá kofolu a přijde otrávenej, že to byla nuda. A šel s kamarádem a jeho tátou, co mu leze na nervy, tak se alespoň rozptýlí 😀

schnek
20. nov 2007

Holky, kdepak jste???

mám novinu, Ondra klečí 😀 mrkněte do alba

kulicka
21. nov 2007

Hi hi holky, krasna ta slovenstina je! A taky je mi obcas lito, ze uz nejsme "jedna rodina". Nicmene tady ve Fr nas maji jeste porad zazite jako Ceskoslovensko. Juj, ted nevim jakeho dat smajlika! 😕 Ale to je fuk.
Jak pise Androna, je mi hrozne lito, ze uz se dnesni mladi (huh, me je 26!) nedorozumi mezi sebou ☹ Kdyz jsem cetla clanek, ze jeden slovensky ucitel mluvil v CR na deti a ty mu nerozumnely, tak se mi fakt chtelo brecet. Vzdyt ty jazyky nejsou tak rozdilné!

Polstina se mi zda o necem jinym. Polakum ja opravdu nerozumim 😔

schnek
25. nov 2007

Nějak to tu poslední dobou zamrzlo.... 😖

bugs
26. dec 2007

cawko najde sa tu dajaka baba na pokec??????ak ano daj mi vediet emailom!!!diky 😨 😨 😨