Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

liviky
18. júl 2008

teda niko,Verunka je pěkný macík 🙂 ,já byla v pondělí s Lili na 3.měsíční poradně a má 5,2kg a 60cm 😀

pavla80
18. júl 2008

Ahoj holky

To byl krásný den dneska co????Konečně zas po dlouhé době,už by mohlo začít teda pořádné léto 🙄

Jinak jsme byli včera v Zoo v Ostravě,krásně jsme si to užily,holkám se tam moc líbilo a Michalka byla přímo nadšená se zvířatek.

maminkatn
18. júl 2008

ahojte babula ja som mamina zosk a tn berete ma medzi seba... 😉 😉 ja mam kamosku z xebu byva tu v tn uz dlho a je to moja adoptovana maminka aj na svadbe mojej dcery bola mam ju rada ako vlastnu mamu ja uz nemam rodicov 10 rokov mamu a 15 otca tak mi dobre padne sa ist niekam vyzalovat a aj poxvalit 🙂 🙂 je to mja suseda a pozname sa uz 10 rokov a dal nas dokopy jej jazvecicka lujza ktoru xodila vencit moja vtedy 10 rocna dcera a ten psik nas dal dokopy inak este stale zije mame ho moc radi aj moja malicka vnucenka gabika to je vlastne uz 3 generacie esteze su na svete taki ludia nie je najmladsia ma uz 63 rokov a deti ma v blave aj jej dobre padne k nam zajst na kus reci a aj mm ju ma rad 😀 😀 😀

monkula
autor
18. júl 2008

aj t usa stretávame maminka 😀 😀 😀

majada
18. júl 2008

ahojte 🙂

vítam novú maminku... 🙂

nika pekne ti priberá a rastie Veronika 🙂

liviky aj tebe pekne priberá Lili 🙂

čo ste dnes robili dievčatá my sme boli na nákupoch....

monkula
autor
18. júl 2008

ahoj majadaja som sa dnes celý deň trápila s tortou 😀 😀 😀

majada
18. júl 2008

monkula aj môj syn chce na narodeniny tortu no ja si netrúfam tá posledná teda vyzerala...ale aspoň bola fajná 😅 ...dúfam že sa ti nakoniec podarila keď si sa s ňou trápila celý deň...

monkula
autor
18. júl 2008

ja som ju robila pre mňa manžela, ja mám narodeniny zajtra a mužíček mal 16-ho...
Jarkova ma čaká 7. októbra.... minlý rok som mu urobila červeno modrú s Aladinom... 😀 😀 😀

schnek
18. júl 2008

mon, všechno nej k zítřejším narozkám 🙂

monkula
autor
18. júl 2008

Děkuji ti šnečku... 😵 😵

schnek
18. júl 2008

koukala jsem v tom tématu o potratech po 6. měsíci... to sis s oběma dětma celkem užila...

majada
18. júl 2008

...monkula tak to ti aj ja blahoželám všetko najlepšie... 🙂

monkula
autor
18. júl 2008

majada, Ďakujem aj Tebe.... 😵 😵
šnečku, s Chiarkou viac... 😔 😔

schnek
18. júl 2008

no ale stejně. Doufám, že takový věci se mi vyhnou. Já nemohla, i když mi umřel křeček 😅 (tím jako nechci přirovnávat miminka ke křečkům 😉 )

monkula
autor
18. júl 2008

aj ja dúfam, že sa Ti to vyhne...

schnek
18. júl 2008

a co, jak se máte?

monkula
autor
18. júl 2008

fajn, na budúci týždeň na dovču ,tak sa tešííím, už len zbaliť všetk opotrebné, vyriešiť, kam dať mačku, pretože moja mama mi ju odmietla strážiť, a to býva v RD 😠 Donesiem ju tam a hotovo, veĎ na ulicu ju nevyhodí, no nie? 😅

schnek
18. júl 2008

já si nějak nedokážu představit, že budeme mít 2 děti a psa 😀 už teď vypadáme, když někam jedeme, že se tam stěhujeme 😀 dostali jsme od našich k svatbě auto - kombíka, tak že alespoň tak, protože v sedanu se to nedalo už teď 😝 😀

monkula
autor
18. júl 2008

aj my máme kombičko, ešte že tak... 😀 😀

schnek
18. júl 2008

občas si říkám, že jsme měli dostat skříňovou avii 😀

schnek
18. júl 2008

a to už vozíme golfky, až zase budeme tahat velikej kočár 😝 😀

monkula
autor
18. júl 2008

alebo kamión 😀 😀
nio, u nás to tiež vyzeralo na velkej kočár 😅 😅 mrcha mi meškala dva týždne, ale dnes konečne dorazila

schnek
18. júl 2008

aaaa vy se nechráníte?? 😅

monkula
autor
18. júl 2008

ne 😅 😅 😅 😔 😔
Ja malú ešte dojčím a antikoncepcia mi nerobial dobre

schnek
18. júl 2008

a co pharmatex? kondom, pesar,... prostě něco? my jsme teda taky občas byli ne příliš zodpovědní... 😀

schnek
18. júl 2008

bože, já mám hlad, že bych snědla mrtvýmu oko 😝 a to jsem večeřela a ještě jsem měla 3 koblihy 😝

monkula
autor
18. júl 2008

že mrtvýmu oko, to Ťa ako napadlo? 😀 😀 😀
A čo je pharmatex? 😅

schnek
18. júl 2008

to se u nás říká 😉

pharmatex je spermicidní krém nebo čípky, použije se to těsně před stykem, nesmíš se pak hodinu umýt mýdlem a není hormonální 😉 nekde je tu o tom diskuze. Já si ho koupila a ani nepoužila 😀 jenom Ondra ohryzal zvenku tu tubu 😀

monkula
autor
18. júl 2008

a čio t ostojí? 😅