Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

bianca
16. mar 2009

halo halo halooooooooooo

miska66
16. mar 2009

Uz som tuuuuuuuu

bianca
16. mar 2009

no super.Sikulka.A kde pracujes v OV?

raduska2006
16. mar 2009

BI, tak uz som tu tiez... 😉

miska66
16. mar 2009

V mittale - rourovny. Ale robota co sa tyka tehotenstva v pohode, sedim na zadku a momentalne sa nudim, vies jak kriza, maaalo zakazok. Takze uvidime co bude. Vyhodit ma sice nemozu ale co z toho. Robim kancelarsku robotu coz ma vobec nebavi. 2 roky som robila delnicu v provoze a to bolo super, sice kolotoc, hluk bordel prach a smrad ale je to o ludoch. Tu su vsetci doleziti a suchi.
ale inak pohoda, musim to este par mesiacov vydrzat a sup na matersku.

ty mam doma macku, myslis ze ju po porode mam dat prec?

raduska2006
16. mar 2009

Miska 66, moj priatel robi na rourovni... 🙂

bianca
16. mar 2009

ha a sme tu Ostravacky

radus tu stranku som nenasla.Musim poriadne popozerat ale hlad je svina tak po obede

miska i manzel to ma teraz v robote komplikovane.On robi v lahvarni

inak ja zvieratko uz nemam.Mali sme morca ale umrelo ☹ Mala som nanho strasnu alergiu

raduska2006
16. mar 2009

Bi - nevadi....ja mam cas 🙂

Miska, kamoska ma tiez doma macku a nechala si ju aj po porode...maly zatial na nu alergiu nema...

miska66
16. mar 2009

jooj super uz sa rozrastame. raduska a kde robi?na akom provoze alebo kde?.

no zvieratka su fajn, ale tie chlpy, co sa navysavam. ale asi by som velmi smutila, moje okolie s tym vooobec nesuhlasi. tak neviem co urobim.

baby idem na obed, hlad je svina vec pravda a potom idem na anglinu. takze potom sa ozvem.

hooojky

raduska2006
16. mar 2009

1574 - maly stiefel...robi elektrikara....
o chlpoch mi ani nevrav, mam doma psa, tak viem co to je....
dobru chut prajem.. ja som uz po obede a akurat sa napchavam nanukacom..

bianca
16. mar 2009

juj chlpy chlpate su strasne.Mna sa dr. hned pytala ci mame doma zviera

radus neprovokuj.Mna aj chut presla lebo sa u nas prejavil syndrom vychod a uz sme sa stihli postekat.Standartne len tento krat v rekordnom case.

miska66
17. mar 2009

Dobre ranko dievcata.
Ako sa mate? Ste obe na materskej, takze asi fajn. Ja sedim v robote a nic, nebavi ma to.

Raduska ja som robila na velkom stiefly na dielni a teraz planujem tiez velky. Ale ta blba kriza ma uz sere. A jak tvoj muz?este pracuje? vyzera to blbo. ja budem mat asi buduci tyzden 70percen. Takze vyplata bude zas na ho..o.

raduska2006
17. mar 2009

Dobre ranko...

Bi - syndrom vychod tiez dobre poznam....vecsinou sa zacne prejavovat v okoli Popradu 😀

Miska - zatial pracuje, len musel vybrat nejake dni dovolenky do konca marca... inac, na materskej nie je vzdy tak fajn, jak si to vsetci prestavuju... napr. dnes v noci som vobec nespala, bo Laura zas vystrajala a doteraz vystrajat neprestala..niekedy sa stane, ze by som bola radsej v praci ako doma...

miska66
17. mar 2009

raduska ja viem ze to nieje ziadna sranda. Ja beriem buduci tyzden volno. Bola som sa pytat na matersku a vyzera to slabo, prvych 6 mesiacov 69percent platu a potom? 7000tisic? a ako ucis deti rozparavat? samo ze slovensky a budes aj cesky? alebo ako to mam riesit? muza mam cecha takze to bude mix, no a u nas na vychodze v Kosicoch vela ludi vie aj madarsky 😀 😀

raduska2006
17. mar 2009

miska- aj moj priatel je cech...Stefi sa cesky naucila celkom rychlo...ked som tu prisla, tak mala 4 roky, navstevovala skolku a teraz s cestinou nema problem.dokonca ma v skole este aj anglictinu.... S Laurou sa rozpravam po slovensky a David po cesky...

bianca
17. mar 2009

a ja po Sarissky 😀 😀 😀 😀 😀 si robim srandu ale sem tam mi to ujde 😀 😀 😀 😀 😀 Radus som si dnes vybr 😀 ala golfky a pojdem kupit asi do PL.

miska66
18. mar 2009

ahoj dievcata ste tam niekto? som si vcera kupila tehotenske rifle za 1100 korun, som chcela onosene ale mam dlhe nohy takze nic som nenasla. ale dam ih potom hned do komisu tak sa misnad nieco vrati.
¨
Dnesk aje tam krasne, co budete porabat?

raduska2006
18. mar 2009

Bi - jake?? a za kolko??? ak si ich nasla aj na nete, alebo podobne, tak hod odkaz, nech sa pozriem

Miska - asi nic, lebo som bola vcera na koncert, tak som nejaka utahana....

miska66
18. mar 2009

Na akom koncerte si bola? a kde? ja chcem ist 7.4. na Donutila, neviem uz ako sa mam zabavat, pit nemozem nejak velmi ponocovat tiez nie ani sa mi nechce, takze asi tak.

A nechcete sa niekedy vratit na slovnesko?

raduska2006
18. mar 2009

Miska - V CEZ arene na Lordi...

na trvalo nie, ale snazim sa tam ist vzdy, ked sa da....

miska66
18. mar 2009

To muselo byt super, kolko stal listok? ja este ze mam v robote v pohode kolegov a pocuvame radio hey a niec cas alebo nejaku taku bartosovsku muziku.

ja sa tiez snazim chodit casto, ale niekedy sa tam nedostanem aj tristvrte roka.

A co vas tu vlastne zavialo? ved Ostrava je nieco podobne ako nas vychod, malo prace, malo penazi, atd.

bianca
18. mar 2009

radus http://www.babytrend.sk/espiro-espiro-magic-3-p... v PL vyjdu asi na 2500 sk

miska ja som robila pri K.Varoch a manzel si nasiel pracu v OVe tak som tam sla aj ja

miska66
18. mar 2009

A paci sa ti tu? alebo si si uz zvykla? a ste tu uz dlho?

bianca
18. mar 2009

my sme v CR skoro 9 rokov a chcela by som strasne domov no museli by sme byvat u nasich a my sme uz prilis dlho sami

miska66
18. mar 2009

akurat som se divala na tvoje fotky, mala je zlata, a kde si kupila ten dudlik na lieky?to je super. inak tie babetkovske veci su drahe jak svina. Kociar ani nehovorim. Vy ste mali tiez poriadne drahy.

Neviem ale uz teraz mam strach, da sa vyzit z materskej?

raduska2006
18. mar 2009

Bi - pekny je, len skoda, ze nema polohovatelny zad ☹
ja sa neviem rozhodnut, ktory kupim

http://www.promimina.cz/golfovy-kocarek-juniors...

http://www.promimina.cz/golfovy-kocarek-juniors...

Miska - listky vyhral David v jednej sutazi v Tv...tiez u nas fici Hey radio.. ja som v Ov 5 rok, a celkom som si zvykla. inac, z materskej sa da vyzit, pokial manzel alebo priatel zaraba dobre...alebo je tu este moznost privyrobit si...

miska66
18. mar 2009

Mne sa velmi paci ta kefalonie. Ja by som brala ten.

raduska2006
18. mar 2009

aj mne sa viac pozdava, pretoze ma kopu malych vychytavok - drziaky na pitie a pod. vecicky 😀 ...len si tam budem musiet este napisat, nech mi poslu viac informacii

bianca
18. mar 2009

Radus co myslis polohovanim?Do lahu sa da dat a to mi staci

miska ti poviem az mi pride prvy rodicak 7600 kc.7500 potrebujem na byt 🙄

raduska2006
19. mar 2009

Bi - uz to vidim...vcera som to nejak prehliadla 😅 nestaci, ze mam demenciu, uz som aj slepa 😀 😀