Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

nika000
27. jún 2008

janula ahoj.aj ja som brala ATB 😒

majada
27. jún 2008

ahoj janula ja už viem presne kedy idem dostať zápal cítim sa ako keby som išla dostať chrípku . ja som bola prvý krát u doktora nedal mi ATB nemala som prsník tvrdý ani mi nevytekal hnyz povedal ak mi to neprejde do 3dní mám prísť zatial to vždy prešlo ...som síce na teplotách dva dni ale prejde to samé..

janula34
27. jún 2008

Ahoj
Nika - aj mne hned dal ATB
Majada - prsnik tvrdy nemam, len zacervenalý a bolestivý a hnis mi nevyteka. Tak to nabuduce ( dufam ze ziadne nebude 😉 ) skusim bez ATB. Davas si na to aj nejake zabaly? Studene alebo horúce?

julia225
27. jún 2008

ahojte...mame tu aj niekoho z moravy, okolie Třinca? 😉

nika000
27. jún 2008

ja som si dávala vínové zábaly ale moc mi to nepomohlo .výborná je masť lanolin.červené fľaky prešli po ňom aj bradavky sa mi zahojili .

majada
27. jún 2008

ja som si dávala teplé zábaly a potierala som si prsník octanovou masťou a zabalila ho do plienky toto mi vždy pomôže a dám si paralen pokiaľ mám teploty nad 38. ja mám tiež prsník červený a bolestivý ale ATB som zatial nebrala

julia225
27. jún 2008

😒 ☹

bianca
27. jún 2008

ahojky 🙂

nika000
28. jún 2008

ahojte kde ste kto?

majada
28. jún 2008

ahojte čo máte nového... 🙂

nika000
28. jún 2008

ahoj majada 🙂 ja mám novú farbu na vlasoch konečne po roku 😀 aj som sa dala podstrihnúť .
a vy ako víkendujete ?môj muž bol dnes v práci tak sme boli kuknúť starkú a zajtra to čo som dnes nestihla urobiť ma čaká na zajtra 😝

majada
28. jún 2008

jooooooooj keby som ja tak mala čas isť si dať spraviť vlasy....ja si dávam melír ....
no ja som dnes robila veľké upratovanie a bola som s malým na prechádzke teraz je dosť nervozny idú mu zúbky

nika000
28. jún 2008

no ja som si dala po roku.totálne som nestíhala ☹ hlavu ako jeseň som mala všetky farby 😀 farbím sa na čierno.
a koľko už máte zúbkov ?naša má štyri 😅

majada
28. jún 2008

moje vyzeraju ako suchá slama ja si dávam blond melír ...
...máme 4 zúbky, ale zase slintá mrví sa a hryzie do všetkého čo mu príde pod ruky... 🙂

nika000
28. jún 2008

aj my tak 🙂 ale u nás zatiaľ ďalšie nevyzerajú že by išli.
a adamko ti chodí po štyroch?Veronika len plazí

majada
28. jún 2008

adamko už stojí na nožičkách za ručičky ho držim a tak chodíme a sám sa presunie po štyroch...

janula34
28. jún 2008

Ahoj kočky,
dakujem za rady, prsnik uz neboli, ani nie je cerveny, nabuduce (co dufam ze nebude) to skusim bez ATB, nechcem to do prcka rvať ked nemusim.

majada
29. jún 2008

janula 😉

nika000
29. jún 2008

janula tak je super že už nebolí 😉
a čo dnes robíte ?muža som poslala von aj s malou a ja vyváram 😝

majada
29. jún 2008

ja som akurát prišla z 2hod.prechádzky a malý spí tak trošku konikujem 😀

nika000
30. jún 2008

je tu niekto 😕 ?
majada ako sa máte?

pavla80
30. jún 2008

Ahoj holky 😵

Můžu se k vám přidat?Jen tak poklábosit?

majada
30. jún 2008

ahoj nika Adamko bol celý deň mrzutý tak som ho celý deň utešovala chudáčik neviem čo mu bolo teraz konečne zaspinkal ☹
a vy sa ako máte?
písala si že sa chcete presťahovať do BB už aj viete kde konkretne? Máte niečo vyhliadnuté...?

nika000
30. jún 2008

pavla ahoj 🙂 vitaj

majada aj my sme boli taký v piatok a sobotu ☹ Veronika si teraz veľa vyžaduje pozornosti .domáce práce idú bokom.začala sa dávať na štyri a dnes si prvý krát sama aj sadla.
zatiaľ nemáme nič vyhladnuté ale chceli by sme tak na fončorde .mamina my tam tiež býva.

majada
30. jún 2008

pavla ahoj 🙂 jasné pridaj sa...

zajtra idem z Adamkom do poradne som zvedavá kolko pribral ....stále chce len moje mliečko a iné nechce papať...

pavla80
30. jún 2008

Nika děkuji za přivítání

My ted taky nějak bojujem s Miškou.Každé ráno,když se probudí a pak napapá tak vyžaduje hodně pozornosti a chce at jsme s ní v pokojíčku a hrajem si.Uklízet taky nějak nestíhám.A uvažuju že začnu i vařit večer, na druhý den a ráno budem chodit ven 😀 .Jinak to s ní nejde.Zato odpoledne bývá hodná, když se pak vyspinká,tak aspon něco 😉

pavla80
30. jún 2008

i tobě majado samozřejmě 😅

nika000
30. jún 2008

my ideme do poradne o dva týždne.ja keď som jej začala dávať príkrmy tak papala pekne.posledné dva týždne ale nechce ovocie čo predtým pekne papala .ešte tak banán aspoň zje .no ostatné z ovocia nič.zeleninu má rada aspoň to.dávaš už aj lepok?myslím rožtek .

nika000
30. jún 2008

pavla ja keď sedím pri malej tak je v pohode.pekne sa hrá.akonáhle však odídem tak plazí hneď za mnou do kuchyne.veľmi ale nechcem aby tam bola máme dlaždice a to je dosť studené.dala som medzi izbu a kuchyňu vankúš taký vyšší aby nepreliezla no nemala žiadny problém ho zdolať 😀

pavla máš krásne princezné 🙂

pavla80
30. jún 2008

No u nás je to tak samo.Když sedíme s ní v pokojíčku, jen se ztratím je u mě a tím že už chodí,tak když třeba vařím tak se postaví k mým nohám a odstrkuje mě od tamtud,chytne mě za ruku a tahá do pokojíčku.No je to někdy děs,ale zase si říkám,že vaření ani uklid neuteče a za její štastný výraz,že si s ní jdu hrát to stojí.

I když mám někdy pocit že nestíháááááám niccccc!!!!!!!! 😒

děkuji za pochvalu i Verunka je kočka 😉

Naštěstí ani z jednou nemám problémy s jídlem.Papají hezky 😉 .Však na to obě vypadají