Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

charlinka
6. júl 2008

Ahoj i já bych se ráda přidala. žiju na slovensku už dva roky, ale moc lidí tu ještě nepoznám, tak aspon takto si pokecat.

nikusa9
7. júl 2008

ahojte maminky 🙂 🙂 ak nevadi chcela by som sa vas na nieco opytat a ci mi nahodou neviete poradit...Nakupujete niektora na mimibazare???ak ano viete o com hovorim-o manii-no pre mna urcite 😉 😉 chcela by som nieco nakupovat aj na Ceskom lebo su tam niekedy super kusky, no neviete mi poradit ako to je s postovnym a platenim zo SLovenska do banky v CR??? 😕 😕 AK mi budete vediet odpovedat budem vam veeeeeeeeeeelmi vdacna!!!!!!!!DAKUJEM 😅 😅 😅

majada
7. júl 2008

ahoj charlinka ...............tak popíš niečo 😉

aluli
7. júl 2008

Ahojky holky rada bych se k vam pridala,ziju na Slovensku uz skoro 3 roky,moc znamych tu zatim taky nemam,tak obcas zajdu na konika 🙂 Cekame miminko,tak si rada pokecam s nejakou maminou nebo cekatelkou zatim pa,pa

monkula
autor
7. júl 2008

aluli, ja pochádzam z okresu DS, ty bývaš priamo v DS? Alebo v okolí?

aluli
7. júl 2008

Ahoj monkula ja bydlim bydlim v okrese DS ne primo v DS,ale casto tam jezdim hlavne ted jak cekam babetko tak tam mam gynekologa 😉

monkula
autor
7. júl 2008

jeej a kde pri DS bývaš? 🙂

schnek
7. júl 2008

ahoj mon,
přišlo mi blbý to vypisovat do hlášek 😉 jj, už za měsíc je to tu a chystáme se na druhý mímo 😉

monkula
autor
7. júl 2008

jeeej 😵 😵 😵

schnek
7. júl 2008

chystáme myslím jako že na něm teprve pracujeme 😉 takhle to vypadá, že už je nacestě 😉

monkula
autor
7. júl 2008

niee, aj som to pochopila ... 😉

schnek
7. júl 2008

a co vy? jak se máte?

monkula
autor
7. júl 2008

celkom fajn, tešíme sa na dovolenku, o tr týždne odchádzame na Bibione, deti sú ako dvaja čertíci, inak všetko po starom...

schnek
7. júl 2008

vy už budete mít v novým roce euro, co?

monkula
autor
7. júl 2008

hej, budeme, akurát nedočkavo čakám, zajtra sa dozvieme konverzný kurz, vyzerá to na 30,168 euro sa Sk..
Bude mi smmutno za našimi korunkami... 😅

schnek
7. júl 2008

a nebudou se v něm už od sprna vyplácet sociální dávky? to koukám, že to máte dřív než my... já se teda moc netěším....

monkula
autor
7. júl 2008

ale nie, to všetk oaž od Nového roka...

schnek
7. júl 2008

aha, já něco takovýho slyšela u vás v rádiu, ale nějak jsem to pořádně nesledovala 😉 ale docela jsme koukali, jak je u vás draho 😲 celkem velikej rozdíl od našich cen...

monkula
autor
7. júl 2008

draho? 😕 no, niektoré veci sú trošku drahšie, najmä potraviny, ale napríklad sa nám neoplatí nakupovať v ČR, pretože po ptrerátaní na české kjoruny to vyjde takmer rovnako....

schnek
7. júl 2008

no tak alespoň mě to přišlo když srovnám ceny u nás v tescu a tam, co jezdíme, tak to byl dost rozdíl...

myschka
7. júl 2008

hele hlemýždku, copak tak napsat myschce 😠 😀 se tu vykecáváš a ani nenapíšeš. ccccc

nika000
8. júl 2008

ahojte ako sa dnes máte?

liviky
8. júl 2008

ahojte 🙂
tak co,je tu někdo? u nás prší ttak můžu vysdávat u kompu,teda pokud si holčiny moje nebudou vyžadovat pozornost 😅

majada
8. júl 2008

ahojte 🙂

čo ste dnes porábali....

liviky
9. júl 2008

ahojda,
tak my včera s holkama kvalitně zmokli,já se s nima chystám skoro hodinu ven a po 20min.jsme doběhly zpátky ☹,jinak den ode dne pomalu rostu a rostu,z té mojí lumpice Vikiny 🙂

pavla80
9. júl 2008

Ahojky

Livi u vás prší??V Albrechticích zatím né.Tak to asi dorazí 😒 .Byla jsem dneska domluvená s kámoškou,na procházku,když nemám Kačku tu totiž procházky nebaví a tak většinou jdem někde na hřiště a nebo si někde sednout,kde jsou prolízky a tak 🙂 .No ale stejně je chladno a Míša ještě trochu kucká tak to asi zrušíme a budem zas sedět doma. 😠

Jinak u nás nic nového,Kačenka je u babičky na prázdninách tak jsme sami s Miškou.Tatka s náma byl dva dny doma,měl neobvykle volno,tak jsem ani neměla moc čas sedět u PC 😀 .Dneska už šel zas do práce.Tak jsem poklidila,navařila,Michalka spinká tak nevím co podniknu 😉

pavla80
9. júl 2008

livi ted sem si všimla ,žes psala o včerejšku!!!!!! 😀 😀 😀

majada
9. júl 2008

ahojte 🙂
My sme prišli s vychádzky a Adamko spinká tak som prišla nakuknúť...u nás je tiež dosť chladno aj vietor fúka nebyť toho vetra tak je fajn ....no počula som že celé leto má byť takéto kadejaké....ale mne viac vyhovuje keď je chladnejšie ako horúčava...

pavla80
9. júl 2008

majada tak to snad né,že bude takové celé léto 😲 .Já sice taky ty horka moc nemusím,ale koupily jsme si na zahradu bazén,tak to by jsme ho ani nevyužily 😠 😀 .

majada
9. júl 2008

pavla neboj má byť aj zopár teplých dní.... 😀