Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

pavla80
9. júl 2008

no to doufám 😀 😀

Já ted koukala na" poštu pro tebe" tak jsem si zas pobrečela.Jsou to někdy fakt osud lidí ☹

majada
9. júl 2008

neboj niekde v strede uprostred týždna sa objaví aj slnko.... 😀

ja to nepozerávam.....daj nejakú inšpiráciu čo zajtra varíš....

majada
9. júl 2008

nika ty si kde..... 😕

monkula
autor
9. júl 2008

ani ja to nepozerávam... mne lezie na nervy Brychtová a v českej zase Ester...
Neviem tak sa snažia tváriť, ako súcitia a aj tak to nemyslia podľa mňa úprimne...

majada
9. júl 2008

monkula ja som niekde čítala že je to len tak nahrate taký doják...

monkula
autor
9. júl 2008

no veď práve... myslím ,že Polnišová Brychtovú skvele vystihla. a to jej AA-ha 😠 😠

liviky
9. júl 2008

zdravím 😀
poša pro tebe?..si dělaj srandu,to já nemusím 😝
majada - já budu asi dělat obalovanou cuketku nebo krkovičku 😀

monkula
autor
9. júl 2008

liviky, tak tým by som muža nenakŕmila, cuketa, alebo mastná krkovička? 😀 😀 😀

majada
9. júl 2008

no to ja veru tiež nie...

majada
10. júl 2008

nič....? spíte....? 😕

liviky
10. júl 2008

ne ne jsme stále vzhůru,já teď toho mojeho dostanu jen na zahřátou postýlku,ještě nedorazil z práce,ale už je na cestě konečně 🙂

majada
10. júl 2008

už som chcela isť spať...moji už spia

pavla80
11. júl 2008

Ahojky

Tak já se tu nedostala,horečky přišly i na mě 😠 ,tak jsem včera celý den spala.Ještě že si manža vzal volno o malou bych se asi nedokázala postarat.Dneska mi je už líp,tak jsem tu zas s Miškou sama ted spinká tak já ještě polehávám.

Jinak na oběd peču stehna,ale dneska poprvé jsem pod ně dala do pekáčku brambory a zeleninu.Okořenila tak jako vždycky tak uvidíme jestli se mi to povede.

Manža jel na víken do Jihlavy pracovat.tak tu zas budem sami s Miškou ☹ .V sobotu nebo v neděli si jedu pro Kačenku už se mi po ní stýská 😵

cikyta
11. júl 2008

Ahoj pavla.......Máš nádherné detičky!

pavla80
11. júl 2008

Ahojky cikyta děkujeme!!!!!! 😉 😵

liviky
11. júl 2008

no nekecej pavli,takže to skolilo i tebe,to je fakt na prd ☹ ,já čekám kdy mě něco skolí páč jsem vyčerpaná až hrůza,ale asi mám tuhý kořínek 😅

pavla80
11. júl 2008

no ale jsem ráda že jen na jeden den dneska je to o 100procent lepší.Tak snad už se z toho vyhrabem.

Tak snad nic nechytíš protože jak je manža tak pracovně vytížený jak ten můj,tak je to děs.Člověku je blbě a ještě se starat o děti. 😒 .Musíš víc odpočívat 😀 😀 ,ale to se lehce řekne při dvou dětech co?????To znám 😵

liviky
11. júl 2008

no právě no právě,ale o víkendu bude alespon jeden den doma,doufám 😅

majada
11. júl 2008

ahojte tak ja som strašne nahnevaná čo by ste povedali na to že vás svokra a švagriná poohovárali po celej dedine...ludia tu teraz po mne zazerajú ako po šibnutej.... 😠 😠 😠

pavla80
11. júl 2008

majada a jak to????Co se stalo????to je děs asi s rodinou moc nevycházíš co? 😠 Bydlíte kousek od sebe?

majada
11. júl 2008

pavla no ono je to tak že bývame nad nimi 😒 máme spravené podkrovie...nikdy sme sa spolu nebavili no po 11r sa mi narodil syn no vieš oni velmi aktívne chceli sa mi dovšetkého starať no a ja som to zatrhla tak najskôr chceli poštvať muža proti mne no to sa im nepodarilo tak ma teraz poohovárali ....a celá dedina po mne zazerá ....

pavla80
12. júl 2008

Ahoj

no tak to je nejhorší jak člověk bydlí v jednom baráku dohromady 😒 ,tak to asi moc řešit nejde.Mám dvě kámošky co taky bydlí s tchýněmi a taky to tam nedělá dobrotu.Mladí lidé by měli být sami.Vyřešit jedině tím,že se odstěhujete,ale to asi nejde co?Na lidi se vykašli,ale věřím že to není moc příjemný pocit 😠 .

Jinak my ted s Miškou dorazily z obchodu a je tam děsné horko.Malé se nechtělo do schodů tak jsem ji táhla až do 2 patra i s těžkou taškou a jsem uplně vyplivnutá 😝 🙄

majada
12. júl 2008

ahoj

my sme tiež akurát prišli z mesta horúco už som išla odpadnúť a ešta aj Adamka vláčiť lebo mladý pán sa nerád vozí v kočíku....

...na ludí sa vykašlem čo ma štve je že je to lúto mužovi ...vieš on chce aby bol pokoj ...vlastne aj ja to chcem ale ja som už taká nasratá že mu to vykričím a potom ma to serie lebo on za nič nemôže ....

liviky
12. júl 2008

čau holky,no majando nezávidím,prostě na lidi kašli 🙂
my se chystali na grilování,ale ňák se nám v tom vedru nechce 😒

pavla80
12. júl 2008

Tak u nás se před chvilkou prohnala parádní bouřka a krásně sprchlo 😵 ,né že bych to milovala,ale po tom dnešním dnu to bylo báječné 😀 .Sice v bytě žádná změna,ale venku je parádně 😉

Jinak jsme odpoledne jeli se segrou a s dětma na zmrzku do města a na dětské hřiště,sice byl by lepší koupák,ale jsme ještě po nemoci tak to nechci riskovat a voda by byla asi stejně studená.Na dětském hřišti nikde nikdo,všichni asi u vody tak si děcka aspon pohráli.Michalka v písku a synovec na klouzačkách 😉

Co Livi tak šli jste grilovat?????V tom vedru by jste se asi ugrilovali i vy co??? 😀 .Ale takové grilované masíčko by bodlo mnam,mnam 😀

majada
13. júl 2008

ahojte čo idete des porábať....

majada
13. júl 2008

liviky ako grilovačka... 😉

pavla keby chcelo u nás poršať my máme doma 30 stupňou...dnu hrozne von ešte viac.... 😝

pavla80
13. júl 2008

Ahojky

tak u nás znova taky horko.Ale v noci to byl děs byly ještě za sebou další 3 bouřky,no maras jsem se bála,protože jsem samozřejmě byla sama doma.Dneska se nám tatka vrátí,ale vůbec nevím kdy 😒 .No a v pondělí a uterý jde do své práce,tak bude doma až středa,čtvrtek 😠 ☹ .

Já mám dneska klídeček,odpoledne dorazí sestřenka,tak aspon že tak.Uvařeno mám,uklízeno taky,ted jsme dva dny nebyli pořádně doma furt někde v luftě,tak mi ani nestačil nikdo udělat binec 😀

No a chtěla jsem jet dneska k večeru pro Kačenku a ta nechce jet domů!!!!!!! 😀 .Dorazil tam za ní její bratranec a ten tam bude do středy tak ona tam chce s ním být.Ale už je mi doma smutno 😖 .Ale voláme si přes skype 😉 .A je mi docela líto,že ona v těch skoro 5 letech už mě moc nepoptřebuje ☹ .No jo budu si muset zvykat,bude to horší 😔 .Jo jo už to není moje malé miminečko,je to už prostě velká slečna 🙄 a tak strašně to rychle uteklo ☹

liviky
13. júl 2008

čau majado a pavli,
tak holky já na tu grilovačku šla,ale jen s holkama,ten můj zůstal doma,že prý má toho slunce a vedra plné zuby z práce,tak jsem šla sama s holčenama 🙂 ,byly jsme tam asi hodku,já se napapala mnam masíčka a zeleninky a Viki si pohrála s děckama 🙂
dnas jsem se odpo odhodlala s holkama ven i v tom pařáku,ale za půl hodky jsme doletěly zpět,liják a blesky jak v apokalypse 😠

majada
13. júl 2008

ahojte

liviky tak sa grilovačka celkom vydarila aspoň si sa fajn napapala mňam...

pavla je to hrozne keď zistíš že ťa deti už nepotrebujú starší Dominik má už tiež len svoje záujmy ešte že mám tohto malého chrústika Adamka 😵

tak ja som dnes išla na prechádzku celý deň som čakala aby bolo vonku príjemnejšie lebo na slnku sa to nedalo vydržať a keď sme konečne šli tak nás zastihla búrka prišli sme domov mokrý a o 10min začolo svietiť slnko skoro ma porazilo.... 😒