Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

liviky
13. júl 2008

čau majado,takže jsi měla podobný den jako já 🙂
ten můj ted šel s malou před 5min.vyvenčit hafana a koukám z okna už tam zas brutálně lije,ach jo,to se malá před spaním moc neprojde ☹
..jinak Viki má 2roky a klidně i dva dny zůstane u babi a nebo sama mi řekne,že domů ne,že de hají k babi,a to si myslím je dost brzo,že jí nechybím ☹

maruskaxxx
13. júl 2008

ahojte kocky
na tejto stranke uz brazdim dost dlhy cas, ale este som neprispievala.......
hladala som temu do ktorej by som zapadla, ale zatial nejak neviem.
vas pokec sa mi zda taky neformalny a sympaticky - tak sa ozyvam
a hlasim Som tu. 😉

majada
13. júl 2008

ahoj maruskaxxx tak dúfam prispeješ viac... 🙂

liviky
14. júl 2008

ahoj maruskaxxx,já tu taky nejsem moc dlouho,ale vítám tě 😀
a hned na úvod,to je šíleně dlouhý nick,můžu tě oslovovat jak?at se nezblázním 😀

majada
14. júl 2008

ahojte

...tak u nás od rána prší adamko je s tohto počasia nervôzny ani von sme nemohli ísť na rannú prechádzku... 😒

pavla80
14. júl 2008

Ahoj maminy 😉

u nás je taky škaredě tak právě uvažuju co vymyslet s Míšou.Ven jít nejde 😒

Maruskaxxx taky vítej!!!!! 😉

Livi zas bud ráda,že je Viki tak samostatná,ono je to zas na jednu stránku lepší,není problém ,když opravdu někdy člověk nutně potřebuje hlídání.Kačka byla ve dvou letech taky taková,jen tam ještě nechtěla být tak dlouho.Ona vlastně je ted poprvé tak dlouho někde na hlídání.Většinou bývala tak na víkend maximálně 4 dny. 😀

Za to Míša ta nechce být nikde.Už bych ji dala aspon na sobotu neděli,moji mamce,ale ta se drží mě 🙂 .Tak si myslím,že je to prostě o povaze.Míša se děsně bojí všeho a tak.Kačka byla víc tak do světa 😅

Majada no Dominik už musí být uplně samostatný kluk 😒 v 11 letech.Jaký má vztah k Adámkovi?Přece jen je tam veliký věkový rozdíl 😒

liviky
14. júl 2008

pavli to víš že jsem ráda,že je Viki samostatná,ale mě se to holt zdá dost brzy ☹ ,asi na to nejsem připravená já 🙂

nika000
14. júl 2008

ahojte 🙂 ako sa máte?dávno som nebola ☹ boli sme chorí a teraz to chytilo mňa 😒

pavla80
14. júl 2008

livi na to se asi nejde připravit 🙄

Nika tak se dejte brzy do kupy.My to prožívali před týdnem a děs.Ale už jsme v pohodě naštěstí 😉

liviky
14. júl 2008

nika, přejem brzké uzdravení 🙂
u nás dnes má akurát Lili ta naše nejmenší cácorka auva,byly jsme poprvé očkovat a teď jí ta tožka bolí,holt se lekla a zatla ☹

majada
14. júl 2008

ahoj nika tak sa skoro uzdrav 🙂

liviky to ju musí dosť bolieť chúdiatko prikladaj jej tam studený obklad ... môjho maleho čaká očkovanie v septembry au ☹ a to dva krát hexa vakcína a pneumokok...

liviky
15. júl 2008

jo,přiložila jsem obklad 🙂
bála jsem se že nebudeme spát,ale ta cácorky se vzbudila teprve před půl hodkou a tvářičky má růžové,krásně vyspinkané a je jak sluníčko 😀

majada
15. júl 2008

liviky to som rada že nemala žiedne problémy... 🙂

pavla80
15. júl 2008

Ahoj

Livi tak to je dobře,bobci malí,musí trpět i když jsou tak malincí 😒

Co máte holky dneska v plánu????U nás to vypadá,že bude jakž takž,sluníčko vylezá tak uvidíme.

majada
15. júl 2008

...u nás od rána prší tak len čakám či prestane aby sme išli aspoň na chvílku von... 😒

pavla80
15. júl 2008

tak u nás sice nepršelo,ale počasí vypadalo všelijak,Chvíli sluníčko pak zas uplně zataženo.Tak jsme zůstali doma a přišla kámoška,Podrbali jsme,dali jsme si vínko,bylo fajně.Ted už Michalka okoupaná a napapaná chrupčí v postýlce a já jdu vypálit fotky.Kupí se mi to tu v PC tak to hodím na DVD s hudbou.

Kuknu tu ještě tak někdo koukněte taky 😀 😀

nika000
15. júl 2008

ahojte baby tak som sa sem konečne dostala 🙂 no ako sa máte?von sa moc chodiť nedá v takomto počasí ale aj to bolo treba .u nás poobede nepršalo tak som ocka vyhnala aj s malou trochu von.ráno som skočila ku doktorke lebo som úplne stratila hlas ☹ to je smola človek vypadne raz do kina aj tam musí takto ochorieť 😠 celý čas čo sme tam sedeli púšťali klímu tak som takto dopadla ☹

pavla80
15. júl 2008

Nika to je pech fakt 😠 .člověk chce na chvíli vypadnout z domů a takhle dopadne.Tak přeju at si brzy fit 😉

Fotky už mám vypalené a koukám na ně 😀

nika000
15. júl 2008

pavla ´dakujem hodíš aj do albumu?

pavla80
15. júl 2008

já vypalovala starší fotky,musím zas stáhnout z fotáku nějaké nové a pak něco přidám 😉 .

nika000
16. júl 2008

ahojte baby 🙂 prajem pekný deň .tak čo dnes plánujete?Veronika mi práve zaspala a ja idem variť 😝

liviky
16. júl 2008

zdravím,já doběhla z obchodu a dala malou spát a viki je u babi,tak mám klídek 😀

nika000
16. júl 2008

liviky muž zobral malú von tak aj ja mám kľud 🙂 nechceš prísť na kávu keď máme ten kľud ? 😀 😀

liviky
16. júl 2008

jasné,to je co by kamenem dohodil 😀

majada
16. júl 2008

baby už ste vypili tú kávu? ...aj ja by som dobehla len tak na skok... 😀 😀

pavla80
16. júl 2008

Ahojky

Tak jaké kafčo dobrý????? 😀

My jsme dneska zajeli pro Kačenku tak už ji máme doma konečně!!!!!!Taky jsme zvládli zubaře 😀

liviky
16. júl 2008

zubař brrrrrrrrrrrrrrrrr

pavla80
16. júl 2008

no ani nemluv ale když musíš tak musíš 😀

naštěstí jeden malý kazík a ještě jsem ji poprosila o injekci,tak to bylo v pohodě 😀

liviky
17. júl 2008

mě ted taky čeká zubař,ale nák se mi nechce,v těhu jsem tam byla 6x a z toho tenhle rok 3x,takže chápeš mou nechuť? ☹

nika000
17. júl 2008

ahojte 🙂 keď tak píšete o zubárovi tak ma napadlo že sa musím objednať na september na preventívnu 😒
my sme boli dnes v poradni a vážime 8600.ideme až v oktobri 🙂