Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

majada
26. sep 2008

ahojte 🙂

Ja som kúpila Adamkovi drevenú hračku na tyči čo tlačí ped sebou je to taký tučniak na kollieskach. Ešte s tým nevie chodiť lebo sám spraví iba zopár krôčikov.

nika000
26. sep 2008

ahojte 🙂 tak u nás vykuklo trošku slniečko 🙂 ako sa dnes máte?veronika spí tak poobede pôjdeme trošku von.

pavla ani Veronika nerozumie ešte tej hračke na ťahanie ale možno neskôr .myslela som ešte také ako lego ale samozrejme väčšie kocky myslím že od roka a pol je to ale kamoška vravela že je to tiež ešte skoro 😒 keď ju ti baví všetko asi tak päť minút ☹

majada ahoj 🙂 ja som to myslím videla na mmb toho tučniaka aj to je veľmi pekné .

majada
26. sep 2008

nika ja som to malému kúpila na jarmoku...

pavla80
26. sep 2008

Ahojky

No tak to na té tyči by ji moc bavilo,to co by tlačila před sebou.No Mišku docela hračky baví a hodně si hraje ,to ani Kačka si tak nehrála jak ona.Hodně jezdí s kočárkem máme takový malinký ještě po Kačce a pak ji baví panenky a krmí je a pusinkuje,to je sranda.A co ji ted hodně začalo bavit máme takové dřevěné medvídky a tam musíš vkládat hlavičku a oblečení.Sice neví přesně kde to patří,ale skláda si to sem tam ji pomůžu a u toho dokáže fakt sedět strašně dlouho 😉

Jinak my byly odpoledne u tchýně a odtamtud jsme jeli na taneční,Kačka potančila ,my se s Miškou hodku procházeli venku a pak jsme jeli domů 😉 Mišulka už spinká a Kačka půjde za chvíli do hajan,má tu kamaráda,tak jsem jich ještě nechala chvíli si pohrát 😉

nika000
1. okt 2008

ahojte baby 🙂 tak ako sa dnes máte?Veronika je nachladnutá tak my odsávame sople ☹

pavla ešte si sama ?či už máš manžela doma 🙂

nika000
1. okt 2008

baby kde ste 😕 ?

nika000
6. okt 2008

ahojte 🙂 nejako tu je ticho 😕 😕 😕

ynann08
6. okt 2008

ahojte babenky mozem sa k vam pridat?mozete mi poradit mam drobceka 6 mesacneho a asi pravde podobne bude mat astmu ma tu nektora z vas s tym skusenost

nika000
8. okt 2008

ahoj Ynann vitaj 🙂
ja ti neporadím my astmu nemáme .a skade ste?

majada
8. okt 2008

Ahojte dávno som tu nebola čo ste dnes robili ako sa majú detičky.... 🙂

ynann vitaj.... 🙂

nika000
8. okt 2008

jééééj majada ahoj už som myslela že sem ani nikto nenapíše.my sa máme celkom fajn.trošku nás trápili sople ale už je to celkom o.k .veronika je akurát trošku nervoznejšia idú nám zúbky .a vy sa ako máte?ešte sa kojíte?ja chcem malú už odstaviť v roku .Skúšala som dávať aj um ale naťahuje ju ☹ čakám na poradňu čo dok.povie

majada
8. okt 2008

nika Veronike gratulujem k rôčiku všetko naj naj naj.... 😵 😵 😵

Ešte stále kojíme ešte neviem dokedy....aj Adamkovi idu zubky tak sa mu zle spáva aj je trošku nervozny

Pekne Ti papava my sa akurát ešte s tým trapime....

nika000
9. okt 2008

majada ďakujeme 🙂
papáme my celkom dobre až stále na to ovocie ☹ musím ju dačím stále zabaviť aby trochu popapala .

nika000
13. okt 2008

ahojte baby ako sa máte?

majada
15. okt 2008

Ahojte

Ako sa máš nika a ako Veronika?

xixina
29. okt 2008

typek8282
1. dec 2008

cawte

nika000
8. dec 2008

ahojte chcela by som oprášiť túto tému 🙂 tak šup šup sem 🙂 🙂

pimpa
8. dec 2008

Ahoj nika
ani som nevedela, ze tu taka krasna tema je. 😎
Ja mam velmi rada Cechy ako krajinku, casto tam chodime s manzelom na vylety najma na juznu moravu a aj Sumava je fakt nadherna, a tiez cesky jazyk a veselu povahu 😎
skoda, ze sme sa rozdelili ako staty, mohli sme este kus historie mat spolocnej. Ale teraz v ramci EU sa uz vela krajin spaja...
este ma fascinuje Prazske metro 😎

petrunka01
8. dec 2008

Ahoj.já se přiznám,že jsem na Slovensku nikdy nebyla,ale ráda bych to do budoucna změnila.Každý okolo,kdo na Slovensku byl ,byl nadšenej,jak tam je krásně. 🙂 🙂 🙂
Taky mě celkem mrzí,že jsme teď cizí státy ☹

pimpa
8. dec 2008

Petrunka, urcite ti odporucam nejake tie dni stravene v Slovenskom raji, tam je nadherne, alebo aj Sulovske vrchy a samozrejme Tatry.
velmi sa mi paci ako mate v Cechach pekne podporenu rodicovsku dovolenku zo strany statu, tusm az do 4 rokov dietatka moze byt maminka s nim doma...to je super. U nas ssa ide mam pocit skor tym opacnym smerom, mamy su velakrat nutene vyhladavat jasle sukromne este pred 3 rokom dietatka, co ma n nich hrozny vplyv 😒

majada
23. dec 2008

Ahojte 🙂

Príjemné prežitie Vianočných sviatkov všetkým mamičkám , detičkám a vašim rodinám prajem.... 😵

cillinqa
7. jan 2009

ZdraWim..som tu prvy krat..moho by mi nikto pvoedat o co tu ideee?

ivana18
8. jan 2009

prosím vás ako sa tu pridáva fotka?

monkula
autor
8. jan 2009

ivanka, hore máš lištu a na nej nastaveni, na tú si klikni, a tam Ti vybehne vlož foto, len vložíš, potvrdíš a je to....

bianca
16. feb 2009

co to tu ozivit? 😕

liviky
17. feb 2009

ahooooj?kde ste kdoooooooooo? 😀

bianca
17. feb 2009

liv ahoj

pavla80
17. feb 2009

Holky čauky,tak že by to tu znova ožívalo??? 😉 😉

Jak se máte všechny?

bianca
17. feb 2009

pavli zatial to tu na to nevyzera ale snad sa to rozbehne