Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

jzfr
27. okt 2007

este snad doplnim info - na fotkach nie som a ani v albume nemam aktualne foto - mam tam vsetky stare fotky deticiek mensie ako 700 kb (viac som ich skutocne nenasla - ale uz sa na tom pracuje 🙂, tak snad dodam aj nove aktualne fotky - ak sa mi podari zmensit ostatne,
prave mam novy uces - tak to aby ste ma spoznali 😀 ako som sa zmenila 😀

jzfr
27. okt 2007

dobru noc 🙂

lenkaajarek
27. okt 2007

Ahojte baby ja sa k vam tiez pridam,mam priatela Cecha a babo je mix-ceho-slovak a zijeme v anglicku.Dobre pre maleho nauci sa 3 jazyky naraz 😀 😀 😀

schnek
28. okt 2007

ahojky 🙂
žijeme v ČR v Plzni. Tak nějak nám přišlo, že tady se budeme mít o nšco líp 😉 Dost dlouho jsme se rozhodovali a nakonec rozhodnul Ondra 😀

kajdzas
28. okt 2007

ahoj taky se přidávam mam muže slováka a žijeme v ČR 😀 😀

monkula
autor
28. okt 2007

Ahoj Lenka, ahoj kajdzas...

Aj u vás je také mizerné počasie? Tu celý deň mrholí a je hmla. Lenka, kde v UKJ žijete?

jzfr
28. okt 2007

ahojte - dnes velmi nestiham, ale vsetkym zelam este krasny zvysok dna 😉

schnek
28. okt 2007

Hmm, tak se nás sem přidalo hromadu a nikde nikdo 😀

lenkaajarek
28. okt 2007

Monkula byvame na EDgware.Aj tu je strasne pocasie no ako v anglicku 😀 😀 .

monkula
autor
28. okt 2007

schnek, dnes je superstar, preto 😀 😀 😀

schnek
29. okt 2007

Ahá, tak Superstar. No v ČR teď bude začína X faktor, taková Superstar pro všechny, to bude nářez, nemůžu se dočkat 😀 😵 😀

vladkaz1
29. okt 2007

cafte kocky ako sa dnes mate??? Mi sa stale este gulkame
🙂

sisstin
29. okt 2007

tak já se taky přidávám..přítel je Slovák, já zatím žiju tady...přítel v SR... 😉

schnek
29. okt 2007

vladkaz, ještě máš týden čas. Jenom si to užívej ä odpočívej, dokud můžeš. Pak se ani na vteřinu nezastavíš 😉

schnek
29. okt 2007

siss, gratuluju k prckovi, koukala jsem tady na volný diskuzi na odkaz 🙂 Je moc pěknej, celej taťka 😉

monkula
autor
29. okt 2007

Ahojte, mohla by som vás poprosiť o váš hlas, pre našu slečinku? Ak sa dá každý deň, ďakujemeee
http://www.babyportal.cz/soutez-2kolo/

schnek
29. okt 2007

No koukám, že za chvíli budeme hlasovat všechny jedna pro druhou 😀

monkula
autor
29. okt 2007

Schneku, aj ty tam máš Ondríka?

sisstin
29. okt 2007

schnek: díky..přežila jsem porod..to je hlavní 😅

schnek
29. okt 2007

monkula, nemám, co bych dělala s třetím kočěrem 😀

siss, moje řeč. Já si v porodnici užila svý. Příště mě tam nikdo nedostane ani párem volů 😉

schnek
29. okt 2007

oprava, kočárem

monkula
autor
29. okt 2007

no, tak posielajte hlasy ,mne, už sa mi vzdalujú ostatné bábetká... 😀

androna
29. okt 2007

monkula aj my sme v sutazi.mame cislo 54

zuzulik
29. okt 2007

pridavam sa 🙂 som Zuzka a s manzelom ,taktiez slovakom ( 13 rokov zijucim v Grecku) pobyvame a pracujeme v Cechach ....

monkula
autor
29. okt 2007

Androna, poslala som Ti hlas... 😉

lenkaajarek
29. okt 2007

Monkule poslala som ti hlas ale trvalo mi kym som tu tvoju krasavicu nasla
😉

monkula
autor
29. okt 2007

No, má číslo 172, ale sú tam aj také, čo majú číslo 300 a viac, uff, ale je to hlavne o známych, nie o kráse bábenka...

A ĎAKUJEM VÁM VŠETKÝM

monkula
autor
29. okt 2007

A kde steeee, ozaj, tešíte sa na Vianoce? Ja veľmiii, zae budeme s Jarkom piecť medovníky, strihať ozdoby, zbierať šišky... 😵 😵 😵 😵

pettru
30. okt 2007

ahoj holky, taky se pridavam. manzel je ze SR, ja z CR, zijeme v trnave.casem premyslime o presidleni do cech 🙂

sisstin
30. okt 2007

pettru: čuuus..se tak různě potkáváme 😀