Slovensko má talent. Čo vy na to?

anavila
28. sep 2008

co vy na to???celkom dobre, hlavne tie kastingy, to je stale najlepsie, nie?

asitka
28. sep 2008

kasitngy sú na všetkých reality šouvkách najlepšie 😀 na niektorých tých ľudoch bez kúska súdnosti sa dá fakt dobre povabiť...horšie je, že sa bavíme na ľudskej sprostosti...a niekedy mám dojem, že je jej fakt hoooooooooooooodne 😀 😀 uvidíme aké to bude po kastingoch...či to nebude nuda 😀

maca793
28. sep 2008

neviem nejako na to nezaujalo, chce to u mňa čas, ale niečo bolo dobré a niečo až moc prehnané 😉

elenita
28. sep 2008

Ja sa to chystam pozerat, ale pri mojich detickach mi akosi na taketo veci nikdy nevyjde cas.... 🙂

danulka2
28. sep 2008

mna to tiez nezaujalo. Zdalo sa mi to strasne silene. Viac sa mi pacili ti, co tam robili krovi= ti svalovci, tanecnice a tak.

liana
28. sep 2008

vcelku fajn, len barborka mi tam prišla ako do počtu. veď keď povedala 3 súvislé vety tak veľa. ale možno nás ešte prekvapí 🙂
jedine mi je lúto detí, ktoré kritiku nesú ťažko. ale zato sú rodičia zodpovední. show je show a telka urobí všetko preto aby sa to predávalo. s tým mali rátať.

monkula
28. sep 2008

Barbora je hroznáááá...
nepovedala nič poriadne, keď sa je jKramár-slizák prihovorí, tak kokce ako pubiška na prvom rande a čo mi teda vadilo ,ak osa na ňu Kramár stále lepí a ruší jej kruhy... 😝
detí mi bol oľúto ,ale je na rodičovi ,či svoje dieťa niečomu takému vystaví..
a z účinkujúcich sa mi najviac páčil ten chlapec s tou futbalovou loptou a tá malá Anabelka s husľami... tá boal super...

ankam
28. sep 2008

monkula-moja rec 😉

eva7780
28. sep 2008

mna to vobec nezaujalo 🤐

elenita
28. sep 2008

Dnes som to pozerala popri rozhovoroch s rodicmi o existencnych a filozofickych otazkach a ako podmaz to celkom uslo 🙂 . Ti traja chlapi s harmonikou boli super 🙂

depecko
28. sep 2008

myslela som že dnes už tá Barborka bude "komunikatívnejšia"ale zase chúďa nič.Čo to má v scenári či čo?Veď je to už do očí bijúce.Som zvedavá na tie laifky... 😖 Takú reklamu jej urobia,s Drobovou veľké kamošky .......

minkak
28. sep 2008

ahojte,tak mne sa to zatial paci-kastingy su naozaj vzdy asi najlepsia sranda 😀 tak som zvedava ako to bude potom dalej pokracovat 😉
dnes bolo to dievcatko co spievalo fakt super 🙂
a ten co napodobnuje haberu 😉 tomu to teda fakt islo 🙂
a este sa mi ratalo ako nemohol habera spustit oci z tej brusnej tanecnice 😅

tripplebi
28. sep 2008

ja nechápem rodičov, čo do takej relácie pustia tak malé deti. to s tým dievčatko, čo sa tak smialo a všetci s ňou a potom sa rozplakala, bolo strašné.

roasha
29. sep 2008

presne tak,chuda male,bolo to pre nu obrovske psych.napatie,jej matka je asi nenormalna-o co jej slo? 🙄
dieta z toho moze mat traumu na peknych par rokov/traumu z davu ludi/.este ze ju uchlacholil Habera s porotou a zvrtli to aj pre nu"na srandu". 😕 ☹
ked matka mysli,ze ma pekny prednes,ma ju prihlasit na recitacne sutaze. 🙄 take matky by som hnala! 🙄

titkovamiriam
29. sep 2008

je to otras a niektore maminy by som nakopala do r... 😠 😖

kukona1
29. sep 2008

presne ako hovorí titkovamiriam...tá mamička / aj ja by som ju kopla do.../čo tam pustila to dievčatko čo recitovalo o kačatku -síce rozosmialo celé publikum...potom je museli povedat že bola super preto sa smiali...to nevadilo tej mamičke,že si ,,zosmiešnila,, vlastné dieta?

minkak
29. sep 2008

ano pridavam sa k vam presne 😉 .....som zvedava ako to dopadne nabuduce-ked ju poslali do druheho kola
bolo mi jej strasne luto 😢

sjuzi
29. sep 2008

Chúďatko Barborka, jej talent bol zrejme príliš precenený... 😝

kukona1
29. sep 2008

minkak oni ju poslali do druhého kola iba z lútosti... ☹ a to je dost smutné...

lencici
29. sep 2008

A ta jej blba mama sa v zakulisi usmievala jak tepša...

sassi
29. sep 2008

ja som v tejot talent-šou ešte žiaden talent nevidela, su to bežní ludia ako ja a vy, to aj moja dcera tam mohla rovno ísť spievať 😀 a ja tancovať 😀 ....
Mne sa možno páčilo to dievčatko s harmonikou, to bolo zlaté, ale myslim že lud. súbory su plne takýchto detí, nič výnimočne to nebolo

minkak
29. sep 2008

kukona1 ved prave ,ze len z lutosti a prave preto som zvedava....chudatenko 😒

peta1510
29. sep 2008

Mna tie kastingy tiez riadne bavia,ale presne si myslim,ze by mala byt urcena vekova hranica,ved pre take male deti to moze byt trauma do konca zivota...
A Barborka ma zatial sklamala.Nielenze takmer nic nehovori,ale ked uz aj nieco povie,tak aj tak nic moc... ☹ Tak uvidime,ako to bude vyzerat dalej.
Ale na porotu nemozem povedat nic zle,su perfektni. 😀

sassi
29. sep 2008
https://www.youtube.com/watch?v=Gn5L5U92_54

tak na toto sa nechytajú tie naše "tiežtalenty", a to bola druhá, vyhral to chlapík, čo spieval operne

peta1510
29. sep 2008

O tom chlapikovi to bezalo mailami uz davnejsie,ako klobuk dole,uplne paradny!

sassi
29. sep 2008

to ano, bol superny
ale na nemcoch sa mi to moc nepáčilo, tam take 2 babky cvičili, hrozne, a chlapček hral na trúbke, tiež nič-moc... ani neviem, kto to vyhral, ale bolo to skor celé trapas pre RTL

tripplebi
29. sep 2008

podľa mňa to dievčatko, barborka, ani nemá chuť ísť do ďalšieho kola. jedine, že by ju tam dotlačila jej mama. tú reláciu by mali naozaj vekovo obmedziť, ale najväčšiu vinu na tom majú aj tak ich rodičia, že ich tam berú.

majka35
29. sep 2008

baby ... a vy by ste povedali svojmu dieťaťu, že nech súťaž nechá tak, pretože asbsolútne nemá talent? ... no ja určite nie ... 😠 na vine nebola mama barborky, pretože barborka bola celkom milá a určite mnohým sympatická, ale porota, ktorá sa rehotala, ako pomätená ... 🙄

k.a.t.k.a.
29. sep 2008

majka35 tak ja by som sa snažila to minimálne uhrať do out-u, že je ešte malá na také súťaže .... určite by som jej hned na plnu hubu nepovedala že na to nemá 😔 , recitácia je síce možno pekná vec ale nie do takejto súťaže podla mňa, a ked to jej mater nevie tak potom ...
a k Rakovskej nemam slov, by sa mala vratiť do počasia ... s papierom v jednej ruke a dáždnikom v druhej jej to islo viac ...

majka35
29. sep 2008

veď tam to chúďa chcelo ísť s brušnými tancami a to jej mama "zatrhla ... tak jej tiež nemohla zatrhnúť všetko, keď mala barborka takú chuť súťažiť ... a myslím si, že tam boli trápnejšie výkony ... 🙄

lucinkaaa
29. sep 2008

majka ja neviem, ja som sa doma tiez smiala ale neprislo mi to ze by sa niekto, ani porota smiali z nej, ja som sa smiala na jej veselosti, rozosmial ma jej smiech a prisla mi hrozne mila a v pohode. a preto mi potom prislo strasne luto ako sa uzkostlivo rozplakala. podla mna to bol u nej len naval emocii, nezvladla tu tremu a vsetko okolo toho, preto najskor ten smiech a potom taky plac.

ja by som tiez dieta nepustila do takej sutaze ale keby velmi chcelo vybrala by som jej nejaku alternativu, sutaz medzi rovesnikmi niekde nablizku.