Slovensko má talent. Čo vy na to?

anavila
28. sep 2008

co vy na to???celkom dobre, hlavne tie kastingy, to je stale najlepsie, nie?

martinadt
9. nov 2008

ježiš no ten grgajúci chlapec 🙄 tak ak je toto talent 😠

majcik
9. nov 2008

Obavam sa, ze Gyongi neminie ani velky zaujem medii ... vsak to uz vlastne zacalo ... to jej moze aj uskodit. A hlavne jej vyvoju osobnosti, vsak je to este mlade, neskusene dievca - v tomto smere. Preto sa mi pacilo to, co jej Adela povedala na tuto temu, snad jej pomozu aj v tomto smere ludia z jej domova.

kili
9. nov 2008

bubba, mne prišlo tiež vždy trápne, že si vykali. no tá barbora je sama o sebe hrozná, síce už je to lepšie ako na začiatku, povie aj rozvitú vetu, postupne sa aj lepší, ale myslím, že dať niekomu tak neprofesionálnu hneď niečo tak veľké, to zbabralo vedenie

majcik
9. nov 2008

Bubba - no to bol gol, to potykanie, dalsia "vyhra" v ich moderatorskom ucinkovani 😀

pipka
9. nov 2008

martina, no vidis....u nas je mozne cokolvek 😅 a este ak postupi... 😒

majcik
9. nov 2008

Kili - presne tak ... a mohli jej uz teda dat niekoho primeranejsieho k nej... ktovie, ci mala aj dnes citacku?

kili
9. nov 2008

majcik, ona má čítačku? tak to vysvetluje tie rozvité vety 😀

diddi
9. nov 2008

aj citacku aj papiere 😉

kvixa
9. nov 2008

waw, vy jej teda davate 😀 😀

kili
9. nov 2008

no ešte keby jej rozum mohli dať 😀

pipka
9. nov 2008

co chcete od blondinky 😀 😀 😀

majcik
9. nov 2008

Kili - presne ... ved sem niekto hodil o tom link ... ja som sa tiez minulu nedelu nestihala divit, ze dievca zacalo odrazu pouzivat vety a zahada sa pomerne skoro vysvetlila.

kili
9. nov 2008

pipka, však aj Adela je blondínka, to nie je výhovorka, blond vlasy 🙄 😀

diddi
9. nov 2008

pomocka: veta rozvita, trosku mudrejsia, aj zmysluplnejsia=citacka....veta ala "ako sa citis?...si vpohode?...no...ako?"....= jej talent

majcik
9. nov 2008

Kvixa - vieees, clovek je zvyknuty na Adelku a Pyca a potom odrazu pride takato dvojica ... hm..

pipka
9. nov 2008

kili Adela je vynimka potvrdzujuca pravidlo 😀 😅 😀

kili
9. nov 2008

diddi 😀 😀 😀
ako ským všetkým sa vyspala, že sa tam dostala? 😀

diddi
9. nov 2008

a vobec by som sa necudovala, keby to bol playback, predabovanie

kili
9. nov 2008

diddi, ale to by musel byť hlas niekoho iného, nie? z jej by to nešlo 😕

majcik
9. nov 2008

Diddi - asi tak 🙂 Vsak si to vsimnite ... ked pozera na divaka, do kamery, vtedy rozprava pomerne suvisle, lebo asi vidi na citacku ... no ked komunikuje s niekym - ci uz s Kramarom alebo s ucinkujucimi, cize nevidi citacku, vety su podstatne jednoduchsie. Mam postreh, co? 😀

pipka
9. nov 2008

nerobila Barora predtym pocasie? 😕

pipka
9. nov 2008

barbora 😀

diddi
9. nov 2008

zeby najprv s vratnikom???...lebo inac sa tam nedostanes

kili
9. nov 2008

pochybujem totiž, že by v priamom prenose vedela rozprávať tak, ako to kedysi narozprávala

kili
9. nov 2008

diddi, no ona musela ísť asi fakt cez všetkých

majcik
9. nov 2008

Pipka - ano a myslim, ze to bolo tak akurat vhodne pre jej schopnosti. Pozerala som telerano, ked sa s nou lucili.

Diddi -- zeby jej az tak vysli v ustrety, hoci je to priamy prenos? 😒

kvixa
9. nov 2008

😀 😀 😀 😀 😀 ježiši 😀 😀 😀

kili
9. nov 2008

majcik, to bola ona čo sa s ňou lúčili? si to pamätám, asi aj povedali, že kôli SHT, ale vtedy som si to ešte nejak neuvedomila, tam mi tak trápna neprišla.

diddi
9. nov 2008

no...obcas tam maju taky nabor barbiniek....maju aj vyhladavaca....ale zrejme len typu mlc a vyzeraj

bubba
9. nov 2008

neviem ci ste si vsimli v jednom zabere bolo vidiet na kartickach slecny B.poznamky,....brutalny skaredopis 😀 😀