Slovensko má talent. Čo vy na to?

anavila
28. sep 2008

co vy na to???celkom dobre, hlavne tie kastingy, to je stale najlepsie, nie?

majcik
9. nov 2008

Sme hrozne, ze sa tu tak super bavime na ukor niekoho, ale co uz, ked ona tak vyrazne dava na to podnety ... ale ja sa lucim, idem spat .. majte sa

diddi
9. nov 2008

hej, pisala som,ze mala v zabere tahaky

kili
9. nov 2008

majcik, výsť v ústrety by jej museli, už spravia všetko, aby nevyzerala ako hotentód, lebo to je vlastne ich vina a asi si to riadne schytal ten, čo ju vyberal.

kili
9. nov 2008

ja som ich nevidela

pipka
9. nov 2008

majcik, ked sa s nou lucili, tak teraz by ju mohli zase uvitat, nie? 😀 😀 😀

majcik
9. nov 2008

Kili - to pocko zvladala ... ale toto je trochu iny format ...

majcik
9. nov 2008

Baby, nepiste tu take srandy, lebo zobudim svojim rehotom mojho synacika 😀 😀 😀

Pipka - ktovie, ako bude jej kariera pokracovat po skonceni SMT

Idem uz buvat, lebo sa urehocem

harmi
9. nov 2008

ja myslim ze ju tam v pocasi zase uvitaju.

ale baby zas neni az taka hrozostrasna ako ju opisujete. 😅

kili
9. nov 2008

majcik, áno, ale človek si neuvedomí, že keď vidí to počasie a je tam celkom OK, že pri niečom tak veľkom to už bude biť do očí, že to nezvláda

kili
9. nov 2008

harmi, sme to tu vysvetlovali, že to kôli tým čítačkám sú tie rozvité vety 😉

diddi
9. nov 2008

ved neni hrozostrasna....kym mlci...ved ona nema ani artikulaciu, ani gestikulaciu...a hlavne kultivovany prejav, ktory je pozeratelny na obrazovke

kvixa
9. nov 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 ja mam dosť.. 🙂

kili
9. nov 2008

mne furt príde, že hovorí cez nos 😀 , či zo zapchatým nosom alebo ako sa to povie, také to nosové, však viete. preto viem, že by som si všimla, keby ju niekto predaboval

harmi
9. nov 2008

kili, chapem ze kvoli tomu su tie rozvite vety ale nezda sa mi byt az taka priserna.

samozrejme nieje ani dobra, ale kazdy nejak zacinal. a ako tu uz niekto spominal , ked sme si zvykli na Adelu, Sajfu, Pyca, Bruna..... tak to ma Barbora ktora nikdy nic taketo nerobila veeeeeeeelmi tazke.

pipka
9. nov 2008

myslim, ze po skonceni SMT sa uz ani do pocasia nevrati, ale skonci v televizii uplne 😅 😀 😀 😀

chymenitta33
9. nov 2008

ahojte ja mám dnes dušu na mieste moje dve favoritky postupili🙂)

Ale ako čo tam robí tá Barbora...k.rava..úplne tragická je

diddi
9. nov 2008

hej kili...ma zle posadeny hlas...ale to je vec logopedie a treningu....a mozno ma aj zvacsene nosne mandle

majcik
9. nov 2008

Ja som este predsa len tu 😀

Diddi - tiez si myslim, ze na pohlad je to pekna baba, sympaticka, ale asi len kym nezacne rozpravat ... pride mi jej recovy prejav ako preafektovany a taky mierne pubertalny.

Harmi - ale ak si pamatas prve moderovanie v telke Adely a Pyca, tak to uz malo svoju uroven ... boli fajn od zaciatku, podla mna.

Pipka - som zvedava 😀

kili
9. nov 2008

harmi, myslím, že to nie je o zvyknutí si na lepších, ona je fakt hrozná 😀 . ale teda viem, že to nie je jej vina ale vina tých, čo ju tam vybrali. myslím, že to poškodilo SMT (tým pádom sa to moc nedá pozerať) ale aj jej budúcej kariere.
Adela ževraj tiež bola na začiatku príšerná, myslím keď začínala na funku, ale ona si to prešla pekne postupne a postupne sa vypracovala a tak keď už vystúpila niekde, kde ju viac ľudí vidí/počuje, tak to už nie je trapas.

diddi
9. nov 2008

ja si pamatam Adelu este v 7 s.r.o. a uz tam bola vyborna...je to vec inteligencie a rozhladu

kvixa
9. nov 2008

http://free.zoznam.sk/video/gallery/Amerika-ma-... trochu lepšie ako naša Heňa 😔

diddi
9. nov 2008

ok, idem spat...dufam,ze mi nepride do sna 🙄

majcik
9. nov 2008

Diddi - suhlasim. Ja som teda nezazila uplne prve zaciatky Adely v radiu, ale jej televizne zaciatky boli skvele...
Myslim, ze co kazia moderatori v tejto sou, tak to zachranuje porota, ja som to zacala pozerat vlastne kvoli Adele 🙂 A mam rada aj Pala Haberu ... tak trosku

kili
9. nov 2008

diddi, to áno, však preto ju tam pozvali. len tuším na fanku začínala ako 17ročná a tam teda ešte moc inteligencie a rozhľadu nemala, tak preto. ale to je jasné, že je to proste vekom, na to treba dospier. ja by som v 17tich bola sto kráthoršia

majcik
9. nov 2008

Vykaslime sa na Barborku a podme spat ... tak teda dobru noc 🙂

harmi
9. nov 2008

majcik, tak to mas pravdu ze ma prejav tak povediac pubertalny. to je podla mna ten spravny vyraz. 😅
caute

kili
9. nov 2008

kvixa, tej je fak úžasný, úplnú zimomriavku mám na tele, a vyzeral ako taký ťuťmáčik

diddi
9. nov 2008

adela vystudovala dost tasku skolu - kulturologiu...su tam fakt hrozne skusky a masa textu...
ty kokso, ten chlap bol neskutocny...pozrela som si to viackrat...najlepsie je to so zavretymi ocami

diddi
9. nov 2008

tazku...boze...madar...zospodu