Slovensko má talent. Čo vy na to?

anavila
28. sep 2008

co vy na to???celkom dobre, hlavne tie kastingy, to je stale najlepsie, nie?

majcik
23. nov 2008

Buducu nedelu tam bude aj ten chalanisko s loptou ... aj ten bol dobry ...

Kili - vsak to ... neviem to predpokladat, ze kolko su ochotni investovat 😀

kili
23. nov 2008

cigáni práveže dosť a diddi ich určite tipovala práve preto

majcik
23. nov 2008

Uvidime ... necham sa prekvapit ... idem SA spat, oci sa mi zatvaraju 😀
Dobru noc

diddi
23. nov 2008

ak zahraju Montyho cardas, tak tutovka vyhraju.....vsetko je o emociach a charizme...moze mat dotycny sebelepsi talent, ale ak nas ako clovek, ktory nic nevyzaruje neoslovi, tak jednoducho nejde dalej...je to krute, ale bohuzial, tak to je

bejbypd
24. nov 2008

boze baby a co ked je madar recitoval po slovensky recitoval bude aj nadalej co su madari menej cenni?cesi vam v tej sou nevadili ale madari ano...zaujimave ja teda som zo stredneho slovenska s madarmi a madrskom nemam nic spolocne ale teraz mozem aj tu vidiet co robi s ludmi politika a nazory na madarov kazdy madar je taky ako ich politici?my slovaci nevieme nic ine len odsudit

slnieckova
24. nov 2008

ja si na tom "madarovi" cenim, ze sa naucil dlhy text po slovensky.....a nech si kazdy tvrdi co chce.... Ak niekto od ceskych hranic (Slovak 😉) rozprava s ceskym prizvukom a ceskymi slovami vo svojom slovniku, tak sa nad tym nikto nepozastavuje a poviete: vsak to je ich narecie.... a? Nechajte pre Boha ziveho tych madarov na pokoji....

mimochodom, kto postupil? Zase som to prespala 😀 😀

slnieckova
24. nov 2008

ok, uz som si to precitala na predoslej strane, kto postupil 😀

vinka
24. nov 2008

No ja fandím Gizke s Mariou.Ked 16 ročné dievča povie ako by naložila s 3 000 000 tak sa mi rozum zastavyl.Nemyslela na seba kde by si dáke handry kúpila alebo niečo podobné.Ale chcela by pomôct centru kde je Giska a podobný ludia.Fakt obdivuhodné.Teraz som jej poslala pár sms a viem,že o týžden ich pošlem ešte viac. 🙂 Sú úžasné.Normálne som trpla včera nech nevyberú cigána.Nie žeby som bola rasista ale ked niekto má také sebavedomie ako on 😕 ..Už na výzore mu bolo vydiet"ja to mám vyhraté"preto som priala sestrám.Ale aj preto ako použijú peniaze.Ale to je na ludoch.Kto kolko sms dostane.Ale ja dúfam,že vyhrajú sestri.Vééélmi by ma to potešilo. 😉

bibula
24. nov 2008

to ten istvan je madarsky recitator?
nejak som nevydrzala pozerat cele.
sestry vyhrali?tak to sa tesim,prajem im aby vyhrali celu sutaz. 😉

inac aj ten huslista bol dobry,len naozaj si mohol vybrat inu pesnicku. 😒

nera
24. nov 2008

Je to trošku trápne, že ten maďarský recitátor postúpil. A to nie kvôli tomu, že je maďar(ktorý nevie poriadne po slovensky 😝 ), ale kvôli tomu, že recitátor nie je dobrý a boli tam aj lepší, neviem čo tým chceli naznačiť.
Kto niekedy recitoval vie, že sú aj lepší recitátori.

veronikahel
24. nov 2008

ten recitátor.... to je akože talent?? to sa môžeme aj my naučiť nejaku básničku v hociakom jazyku a ísť do takejto súťaže... veď by nás vysmiali...

a ešte k rekapitulácii.. včera som nepozerala celý prenos, videla som rekapituláciu, ale nemohla som posúdiť, napríklad takého huslistu a lebo recitátora. pretože to púšťajú bez zvuku... 😝

slnieckova
24. nov 2008

baby 🙂 ze sa vam chce "rozculovat" este aj nad tym, kto postupil do finale v tejto sou 😀 bingo, o to ide, je to sou 😉 ked sa na to pozriete takto, tak dostanete odpoved na to, preco porota vybera tak ako vybera....

pre mna za mna aj keby tam postupil svaty Peter... nie je to preboha jedno? 🙂 o chvilu to skonci a cca v januari si uz nebudeme pamatat, ze nieco take na markize slo... kluuud 😀

womenne
24. nov 2008

ja nechapem jedno v nazve je Slovensko ma talent.Tak prečo sa tam hlasia česy a madari? 🙄
Ja to už nepozeram pozriem si až posledne kola,na začiatku ma oslovila mala slečinka z Terchovej a ta mala huslistka ta bola uchvatna 😉

anaxamon
24. nov 2008

mna postup toho madara potesil, a to som z oravy, co tam madara nevideli ale su najvacsi antimadari 😀 😀 ten chalan ma prosto vecer pobavil, a to si cenim, ked ma niekto pobavi a rozosmeje obycajnou basnickou od basnika o ktroom sme sa ucili na zakaldke a s basnickou co malokto z nas pozna..prosto mna jeho postup potesil.

Skor by som povedala ze posun dievcat bol zo strany poroty skor koli sucitu, a koli tomu, co by povedali na to media a pod.

Mne sa pacili aj mazoretky, skvele zvladli choreografiu a vytvorili vlastnymi rukami perfektne efekty 😉

bejbypd
24. nov 2008

presne no neviem ci viete ze pre cudzincov je slovencina jeden z najtazsich jazykov vobec je to ine ak keby sa mi naucime anglicku alebo aku basnicku a mozno tam nejde ani tak o recitaciu podla mna je komicky ja som sa pobavila zvladol to dobre aj recitaciu a to som chodila na recitcne sutaze celu zakladnu aj strednu skolu takze nieco o tom viem mozno az tak tej bsnicke nerozumel no keby recituje v svojej reci urcite by recitoval pekne...

cikyta
24. nov 2008

No ja som od začiatku fandila Fizzymu,Martinke Bobánovej a tej maličkej,čo bude teraz hrať na husličkách.Môj favorit Fizzy vypadol a tak mi zostávajú len tie dve maličké.Všetcia ostatní ma možno trochu pobavili,zaujali,rozosmiali,ale toto sú pre mna talenty.

irenkat
24. nov 2008

pre mna bola naj favoritka hadia zena. no bohuzial nepostupila do finale. z vcerajsich sutaziacich sa mi najviac pacili tie mazoretky a asi ten huslista... z tych ci idu do finale vedie u mna asi paulina doubravova..

bibula
24. nov 2008

ja to neberiem akoze z lutosti ich pustili dalej,skor ide o to,co je to driny a fakt to chce kusisko talentu ,aby divca s DS nieco taekto zvladlo.....
mam sesternicu s DS no a ma problem si zapamatat lahsie veci-nie este to ,kde satst,co urobit a hlavne kedy.moja sesternica ma 37 rokov a stale nepoznahodinky-jednoducho to uz nezvlada. 😢 😵

zuzkafuny
24. nov 2008

Mne sa ten maďar páčil... recitoval krásne 😵 a už len za to, že sa naučil tak dlhú báseň mu patrí poklona 😉 🙂
A ešte setry som tipovala... takže teraz mi to vyšlo 😀
ale aj steper bol supiš...

cikyta
24. nov 2008

Zuzkafuny 😉

ankam
24. nov 2008

dobry bol ten Istvan aj ten steper bol skvely 😉

nera
24. nov 2008

Ľudia ako niekoho môže niekto pobaviť, kto nevie vôbec recitovať(a tiež som dlho chodila recitovať)...kto dokonca ani nevie poriadne ten jazyk....
A len preto, že niekto naučí dlhšiu báseň nemusí byť mimoriadne talentovaný...
A len tak mimochodom...viete si predstaviť,že by bolo maďarsko má talent - došiel by nejaký Slovák tak ďaleko?

slnieckova
24. nov 2008

mozem sa opytat? Ako sa vola tato tem? Slovensko ma talent alebo slovensko-madarske vztahy? 😅

jednoducho porota rozhodla, nedela sa skoncila, dnes je pondelok, pockame si na dalsiu nedelu a potom na finale 😀 😎

kritizovat somariny... na to vas je.... vidim, ze problem nie je len v politikoch..... no comment 😠

bejbypd
24. nov 2008

nera nepocuvaj moc politiku nie vsetci madari su zli a my slovaci sme z toho zmagoreni a madari tak isto...ja napr.nemam moc rada cechov ale nemam voci nim nevrazivost ani mi nevadia vadi mi ked niekto ma voci niekomu nvrazivost len za to ze je obcan nejakeho statu ktory nemame radi

bzuco
24. nov 2008

mne nejde do hlavy, prečo je tam plno čechov, ma´darov...ked relácia sa volá SLOVENSKO má talent....nie Európa má talent....to malo byť podľa mňa v pravidlách, že súťažiť môžu len ľudia slovenskej národnosti....

elise
24. nov 2008

napríklad ten huslista bol perfektný a ja mám manžela bývalého huslistu aj on povedal že bol vynikajúci ale tie sestri gizela a mária išli preto že gizela je postihnutá a dokázala sa naučiť jeden tanec celkom dobre a ten huslista má väčšiu nádej že sa uplatní v budúcnosti ako tie dve sestry. porota rozhodla že nejde ten huslista a predtým rozhodli o postupoch tiež takže sa tešme na finále a uvidíme aké to bude bude tam silná konkurencia. 😉

elise
24. nov 2008

bzuco stačí ak bude mať slovenské občianstvo 😉

elise
24. nov 2008

a to myslím majú všetci účastníci.

certisko19
24. nov 2008

s diddi uplne suhlasim...nie je to len o tom,ci ma niekto talent...su ludia....co mali v sutazi väcsi talent...ale pre ludi neboli "sympaticki",resp...nezanechali dojem...ked je to sutaz o talente,tak nech neposielaju dalej zo sucitu....moj nazor

monkula
24. nov 2008

ja som včera nepozerala, ale pozerala som rozhodnutie..
A súhlasím s elise, sestry išli len preto, lebo zapôsobila na ľudí, samozrejme, aj na mňa po ľudskej stránke.... nie po talentovej ,pretože úprimen povedané, veľa toho neukázala, tie malé gymnastky boli lepšie, samozrejme, hodnotím to z pohľadu talentového... Inak bola zlatá a tak krásne sa tešial, bola zlatá....
Ale talent? Hmmmm, asi nie.... A recitátor? neviem, jeho včerajší výkon som nevidela, nebudem posudzovať, ale záhada, že sa prebojpval akurát vtedy, keDˇsa riešia slovensko -maĎarské spory 😉