Slovensko má talent. Čo vy na to?

anavila
28. sep 2008

co vy na to???celkom dobre, hlavne tie kastingy, to je stale najlepsie, nie?

bubba
8. dec 2008

ja neviem baby co sa tu rozculujete nad tym ci madar ci nemadar,tu sa neriesi to ze bol madar,ale ze je slovak a nevie po slovensky a este sa pcha do telky,a podla mna ak chce byt niekto recitator,mal by mat aspon aky taky prijemny hlas,istvi ho mal akysi skriekavy,a samozrejme aj vyslovnost aprepacte,ale este som nevidela herca ci recitatora co by rackoval...akoze o toto tu ide ze tam vobec nemal byt a nie o to ze je madar.radsej nech tancuje brake dance ale totoooooooooooo..keby nas mal reprezentovat vo svete s tymto,tak sa hanbim zato ze zijem v jednej krajine s vitazom takej velkej sutaze 😖 😖 😖

slnieckova
9. dec 2008

ze vas este bavi rozoberat tuto trapnu sou.....

Odporucam zalozit temu: Nova sou... vase tipy... aka bude?

🙄 🙄 🙄

emjee
9. dec 2008

show sa skoncila, nie? takze mozeme ist pozerat a komentovat nejaku dalsiu

emjee
9. dec 2008

tak zevraj sa este neskoncila 😅

bibula
9. dec 2008

no ja tu kukam a zrazu zamok je fuc 😀

monkula
9. dec 2008

emjee 😀 😀 😀 😀
ešte bude tuším nejaký špeciál ,či čo to... 😝
A ja so mrada, že vyhrali OSB... 😉

zuzitka
9. dec 2008

ja nechnapem.... 😕 kam sa tato tema dopracovala zase....... 😲

ved to je Istvanova vec, ze sa prihlasil do sutaze...... a ze postupil tak daleko..... zato uz nemoze, ved to ho ludia posunuli dalej...... tak o com sa zase hadate?

jak baby na trhu..... 😝

monkula
9. dec 2008

zuzitka, šak slépky 😅 😅 😅 😝

zuzitka
9. dec 2008

napisem, ze sa mi istvan paci......... zabije ma prva polka zien.... napisem, ze sa mi nepaci istvan.... zabije ma ta druha polka zien .... sak to kde sme? 🤐 🤐

zuzitka
9. dec 2008

monkul ... pod radsej do temy tattoo .... pod sa pochvalit, co mas nove 😀

kili
9. dec 2008

no tak nepíš 😀

monkula
9. dec 2008

viete, tak to by sme mohli polemizovať o každom súťažiacom.. martinka je malá, nemla tam č orobiť, harmonikár bola namyslený, Anabelka Rómka, veď to je každého vec, a ksa na to cítil, nech tam ide trebárs aj cigánik ,č osa u nás v MA hrá ,že je rádio

kili
9. dec 2008

harmonikár bol namyslený? sa o tom niekde písalo alebo len vyhlásilo tu na MK 😕

monkula
9. dec 2008

kili, ja som to dala ako príklad.... a aj keby bol namyslený ,mal 😎 byť na čo

zuzitka
9. dec 2008

monkul ... tak o tom chlapikovi som uz pocula 😀 😀 😀 😀

presne, sak nech do tej sutaze ide kto chce..... neeeeee????
a nebudem sa hadat s niekym, komu sa paci ten, co sa nepaci mne..... ach jo ...... jak u blbych 😖

kili ... neryp do mna zase 😀 😀 😝

kili
9. dec 2008

jáj, ale si to napísala asi celkom dobre, ale aj mal byť na čo

bibula
9. dec 2008

harmonikar namysleny? na mna posobil ako teply....esteze sa stou priatelkou stale chvalil... 😉

petka_s
9. dec 2008

moj brat studoval na skole kde aj ten harmonikar,
a on tiez spominal,ze bol namysleny,lebo bol najlepsi na skole...

martinadt
9. dec 2008

ahojte baby.. koho ohovárate dnes 😀 😀 😀 😀 😅

petka_s
9. dec 2008

:D

bubba
9. dec 2008

mna lebo som napisala ze istvan rackuje a ma neprijemny hlas 😀

chymenitta33
9. dec 2008

ja som chcela aby vyhrala Henrieta ale aj výhercovia boli dobrí.-)

nera
9. dec 2008

No mne to nedá, aby som nezareagovala na včerajšiu diskusiu ohľadom "recitátora"
Rozoberali ste, že je Slovák, veď žije v Komárne....takže ak je Slovák mal by vedieť po slovensky!!!Mne je jedno ako bude hovoriť doma, nech si hovorí ako chce, ale slovenčinu by mal ovládať!
A keď ste spomínali tých Poliakov, že v Ždiari hovoria po poľsky.....tam sa síce nevyznám, ale čo viem(som z východu) tak v niektorých mestách doma hovoria po rusinsky. A ja som na VŠ mala jednoznačne skúsenosť, že ak nás bolo aj 10 sloveniek a 2 maďarskej národnosti, tak tie dve "maďarky" hneď hovorili medzi sebou po maďarsky, čo nám dosť vadilo, lebo sme nevedeli o čom.....Zatiaľ čo sme mali partiu aj rusíncov(asi 15-tich) a oni nikdy pred nami nehovorili po rusinsky, dokonca o tom, že sú rusinci sme zistili len náhodov...a na otázku prečo nikdy pred nami tak nehovorili, odpovedali - nemuseli by ste nám vo všetkom rozumieť .....

A s ellou súhlasím, neviem-neviem či by slovák postúpil keby recitoval....
pd900bo - to s tým Jamrichom hádam nemyslíš vážne....veď to je pán recitátor....
a Ištván, či je recitátor....???Ako človek môže byť OK, ale k recitovaniu má trošku ďaleko

martinadt
9. dec 2008

bubba veď je to tvoj názor 😀 😝 ja som ani nepostrehla že račkoval 😀

sajaa
11. dec 2008

mne sa to velmi lubi

zuzitka
14. dec 2008

o com bolo dnes? pozerali ste? 😨

majcik
14. dec 2008

Bol to navrat ku kazdemu finalistovi, nakoniec vyzrebovali vyhercu auta, my sme to nebooliiiiii 😠 😢

zuzitka
14. dec 2008

a neboli sme to my? 😀 😀

bubba
14. dec 2008

noooooo ja jedno viem ze ja som asi nevyhrala 😀 😀 😀 kedze som neposlala ani hlas 😝 nech si nechaju auto mne staci aj stary ford 😀 😀