Slovensko má talent. Čo vy na to?

anavila
28. sep 2008

co vy na to???celkom dobre, hlavne tie kastingy, to je stale najlepsie, nie?

kili
9. nov 2008

no jo, najmä to hádanie

nevesta
9. nov 2008

Boli 😔 uplne ma sklamali 😔

kvixa
9. nov 2008

pripajam sa 😒
ja som poslala hlas dievčaťu z domova 😉 ale zlate boli aj H & T, aj hadia žena

cikyta
9. nov 2008

Tak som sa tešila na Fizzyho.
Strašne ma štve,že chce byť v skupine.
Nerozumiem,prečo vo výberovom kole išiel vystupovať aj sám!Načo to robil,ked sám nemá záujem?!Sám sa ukázal lepší a ono vlastne to aj vidno,ako riadne vyčnieva.
Ja som im síce dala hlas,ale ešte včera....................... 😒 Dnes ma sklamali-ešte aj tým chovaním!

monkula
9. nov 2008

a čo robili? Som nevidela.... 😕

kvixa
9. nov 2008

podľa mňa mali jeho ,,kamaráti,, povedať, že chcú aby išiel ďalej sám a nie sa tam tlačiť nasilu..

cikyta
9. nov 2008

Tancovali nevýrazne.Viac menej kráčali a ked im dal Habera aj Kraus X,tak sa im to nepáčilo a Fizzy reagoval dosť arogantne na Haberove slová...................

cikyta
9. nov 2008

Hej kvixa-oni sa tlačili.A to nieje moc pekné. ☹

minkak
9. nov 2008

podla mna je to celkovo od neho podraz na skupinu,ze tam isiel aj sam za seba
bud je v skupine alebo jednotlivec......
a tie slzy,tak neviem co vtedy vlastne plakal,mu bolo asi luto ,ze sa nemoze prezentovat sam.....
je dobry,nehovorim,ale tak to teda mal davno uvazovat ,ze bude iba ako jednotlivec 😉

kvixa
9. nov 2008

no mal ! a tie slzy si myslím, že boli určite kvôli tomu, že chcel ísť sám len sa bál povedať to pred skupinou 😨lebo dúfal, že ho podporia..bal sa, že stratí kamarátov ,chalani sú už raz takí.

kili
9. nov 2008

ako by asi reagovali ľudia, keby povedal, že ide sám za seba? to by ho možno odsudzovali za to, si asi moc nemohol vyberať. nemal ísť vtedy sám alebo nie celá skupina.

kvixa
9. nov 2008

už je to jedno. som zvedava kto postupuje 🙂

harmi
9. nov 2008

ahojte

ta choreografia Breakfans sama o sebe bola dobra len sa nehodila do takeho kratkeho zostrihu.taku si mozu dovolit len ked maju nejake dlhsie vystupenie, ze to proste pomaly graduje.

a mne sa paci ten mlady Ervin Meszaros len jeho velke minus je ze je trochu pri sebe ☹

kvixa
9. nov 2008

prečo? mne sa to k nemu hodí 🙂

cikyta
9. nov 2008

killi-skupina ho mala poslať a vzdať sa.

martinadt
9. nov 2008

kvixa nemyslím že by sa fizzy bál že ho chalani nepodporia.. ako skupina existuju už dosť dlho.. a nemyslím že práve oni by sa kvôli súťaži rozišli... 😉

cikyta
9. nov 2008

Aj ludia ho chceli samého.

alionuska
9. nov 2008

Ja si myslim,ze oni svoje umenie a prezentaciu chapu inak ako my vsetci.A tiez si myslim,ze aj tak postupia.Breakfans. 😉

cikyta
9. nov 2008

No ved uvidíme...........Tak kukajce kukajce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

martinadt
9. nov 2008

mne by on sám ani ako nešiel.. veď stačilo by vidieť pár videí zo súťaží po ktorích behali..a to že fizzy sa ukázal na kastingu o niečo viac ako celá BFS neznamená že fizzy je naozaj najlepší ako to povedal.. keby urobili teraz nejakú rýchlejšiu kombináciu..viac breaku.. myslím že by to bolo zaujímavejšie.. možno to skritizovali naozaj preto ako napísala harmi .. nehodí sa to do krátkeho zostrihu 😕

diddi
9. nov 2008

myslim, ze dnes postupi Gyongy a hadia zena

harmi
9. nov 2008

kvixa, preto lebo to tak uz je na tomto svete.tanecnik nemoze byt taky gulatucky.uz aj habera ho nazval malym pivom 😖 mne sobne to vôbec nevadi ale viem aky su ludia ☹

diddi
9. nov 2008

dajte postupujucu dvojicu a kto sa trafi dostane velku internetovu zmrzlinu 😉

kili
9. nov 2008

diddi, gyongy je kto/čo?

kvixa
9. nov 2008

martinadt : no ano, len keď sa tam radili tak tam hovorili chalani že by chceli isť ďalej aj oni- tak mi to od nich prišlo take divne..
už nech povedia, všetko čo som mala po ruke som už zjedla 🙂

diddi
9. nov 2008

to romske dievca z domova

kili
9. nov 2008

ja by som tú opernú speváčku/IT a potom neviem koho, buď hadia žena a teraz si nespomeniem, kto tam ešte bol. jáj, ten 13r chlapec bol super, mi padla sánka, keď som si kukla, koľko mal rokov

kili
9. nov 2008

aha, na ňu som zabudla. no nejak ma nezaujala

diddi
9. nov 2008

daj presnu dvojicu 🙂

majcik
9. nov 2008

Ja som tiez poslala hlas tej dievcinke z domova, paci sa mi aj Henrieta a Katka