Slovensko má talent. Čo vy na to?

anavila
28. sep 2008

co vy na to???celkom dobre, hlavne tie kastingy, to je stale najlepsie, nie?

certisko19
17. nov 2008

tak myslim,ze bolo tam viac,co by si to zasluzili....keby som hlasovala al.vyberala,tak slizo ma isto nicim nezaujal...pre mna bol iba ako "frajer"...jednoducho to jeho sebavedomie...a osobne ani sympaticky mi nebol....harmonikar bol fakt dobry....OSB tiez....ale ta Erika Dance al.Dalibor boli tiez dobri,no zial len 2 mozu postupit

angelik
17. nov 2008

medyi ktorymi dvoma rozhodovala porota?
uz som nevydrzala byt hore

tannah
17. nov 2008

angelik: Old School Brothers a ten nepočujúci tanečník

biela
18. nov 2008

podľa mňa najväčší prepadák čo som zatiaľ videla v SHT je duo Fernando,to bol riadny úlet, dosť o ničom a hlavne vyzerali ako dvaja .... 😀 mladík priteplený trošku namaľovaný ako Nastenka, tie dlhé vlasy boli otrasné a tá krásavica v oblečku sado-maso... ešte teraz si na nich spomeniem, tak sa smejem... 😀 😀 😀 😀

liliandax
18. nov 2008

biela - 😀 presne tak

lasenka
18. nov 2008

nooo, tak ten harmonikar bol fakt uzasny, pocuvala by som ho cely den..., to asi preto, ze aj ja som harmonikarka 😅

valka
18. nov 2008

ahojte, my doma telku nemame, tak neviem, ako to pravidelne ide...ale toto kolo som videla a som bola uplne rozculena, ako porota uuuuuuplne zhodila ten detsky spevacky zbor...teda bolo to infantilne, ok..ani mne sa to az tak moc nepacilo, ale mohli to povedat trosku jemnejsie..ved tie detska sa snazili o stosest a ja na ich mieste by som bola z toho taka sklamana, ze by som viac ani usta neotvorila, ak by som mala spievat 😖 🤐 ☹

biela
18. nov 2008

valka ani mne sa to nepáčilo. sú to chlapci a v ich veku môžu robiť všeličo iné, napríklad zháňať po vonku a robiť blbosti, no oni spievajú a teraz ich za to skritizovali, mnohých z nich to určite odradilo.l.. 😒

valka
18. nov 2008

presne tak...ako chapem, ked sfuknu 15 a viac rocnych..ale taketo deti? 😠

bubadlo27
23. nov 2008

no ako to dnes vidite, mne sa celkom pozdavali tie prve mazoretky alebo skor cheerleaderky 😀 , ci jak sa to pise 😀

sestri
23. nov 2008

mamička malej gymnastky s veľkým nosom musela mať radosť...inak je to kamoška 😀

bubadlo27
23. nov 2008

jej ta bola zlata 😉
oni boli celkom podarene, len neviem ci na finale 😒

sestri
23. nov 2008

už sú pripravené od rodičov, že končia, tak to myslím zvládnu...boli v šoku, keď postúpili do finále.

majacska
23. nov 2008

ahojte, ja cakam na Habadasa..., kedy bude? je strašne trapný 😀

majacska
23. nov 2008

bože, to trio, je strašné!!!! ako to mohli dat sem?

harmi
23. nov 2008

tak ja dnes tiez cakam len nanho nech sa zasmejem 😀 inak je toto kolo totalne , uplne o nicom 😝

majacska
23. nov 2008

harmi co povies na to trio? konkuruje s Habodasom 😀

bubadlo27
23. nov 2008

no ale kramar je najtrapnejsi 🤐 🤐

asitka
23. nov 2008

mne sa tiež páčili tie prvé mažoretky....ináč toto trio je fajn tak pre dôchodcov, či na dedinské zábavy...ako nespievajú zle...ale sem to dľa mňa nepatrí.... a na habodasa sa teším aj ja.... 😀

majacska
23. nov 2008

myslíte si, že porota hovorí to čo si myslí naozaj? ja si to nemyslím.

harmi
23. nov 2008

majacska, to trio 😀 😀 veru Habodas ma velku konkurenciu 😀 a myslim ze porota sa snazi byt mierna 😅

majacska
23. nov 2008

harmi prepac ako si myslela s tym druhym dietatom je akoze manzel?

bubadlo27
23. nov 2008

no ja tiez nemyslim, ze prezentuju svoj nazor, myslim, ze ma urcite v tom prsty aj Gabika 😀

inak toto kolo sa mi zda cele nejake slabe a tento country spevak no des, uz nech nastupi Habodas 😀

majacska
23. nov 2008

Habodasa som spoznala aj osobne, chodí na klavir do skoly, kde pracujem. je strasne primitivny aj v normalnom zivote, nechapem preco ho poslali dalej.

harmi
23. nov 2008

majacska 😎 ano, tym druhym dietatom je manzel 😀

no ten habodas, to je hrôôôôôôôôôôôôôôôôzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😝 😝

bubadlo27
23. nov 2008

No prosim, Samo chalupka 😀 😀 😀

kili
23. nov 2008

no ale zasmiala som sa 😀

majacska
23. nov 2008

Samo Chalupka si to nezasluži, ako ani Petofi, od ktoreho recitoval predtym. Hanba! 😔

harmi
23. nov 2008

poslali ho dalej aby sa ludia mali na com zabavat 😀

asitka
23. nov 2008

no dnes to bolo slabéééééééé...som sa ani raz nepousmiala...hm...ištván...