Slovensko má talent. Čo vy na to?

anavila
28. sep 2008

co vy na to???celkom dobre, hlavne tie kastingy, to je stale najlepsie, nie?

mercy
3. nov 2008

Nejde o Rakovskú, ale o to, že program takéhoto programu so svetovou licenciou má na Slovensku takúto moderátorku. 😒 Mne to napríklad zhoršuje divácky zážitok, mňa ten neprofesionalizmus vyrušuje.

mercy
3. nov 2008

takéhoto typu🙂

irenkat
3. nov 2008

mne tiez rakovska vadi 😒 a tak isto ako aj mercy,aj mne zhorsuje zazitok zo sledovania...

slnieckova
3. nov 2008

tak dozviem sa, kto okrem tej malej postupil? 😀 😀

irenkat
3. nov 2008

paulinka

slnieckova
3. nov 2008

😕 co robila? Podla mena neviem 😀

sassi
3. nov 2008

ta 13-ročná čo tancovala tie spol. tance

blumchen
3. nov 2008

Rakovsku tam nasadili preto, lebo jeden z dvojice moderatorov ma byt tiez zacinajuci talent, takze preto jeden je uz profesional, a jeden zacinajuci.

elise
3. nov 2008

mne sa nepáči rakovská lebo je slabá (to pačie jej sedí viac nie je na veľké projekty 😀 ) a ešte som si všimla že sa stále škriabe po hlave 😀

elise
3. nov 2008

mne by sa tam hodila tá adriamna z dobrého rána alebo mirka almaši 😉

slnieckova
3. nov 2008

sassi dakujem.... tak tu som nevidela, tu som uz prespala 😀

Inac, uz ked rozoberame moderatorov, Kramar je tiez dost odveci a to uz ma sakra viac skusenosti ako Rakovska 😀

bejbypd
3. nov 2008

CAute baby asi som jedina ktorej rakovska nevadi vobec...s drahym sme jej vcera drzali palce nech sa nepomyli a nech povie nieco viac ako predtym...je mlada je velmi pekna a podla mna ked v decembri skonci slovensko ma talent uz z nej bude lepsia moderatorka a sama si urcite nevydupkala aby ju to dali moderovat...a vcera bola celkom dobra a ze mala citacku noa kazdy jeden moderator ju ma samozrejme cest vynimkam...mne sa pacila...a postupujuci no mne sa pacili vsetci ale trosku skoda ze nepostupili shakers no a buduci tyzden sa tesim na breakfans... 😉

slnieckova
3. nov 2008

bejbypd no konecne moj clovek co sa tyka Rakovskej 🙂 tiez si myslim, ze vcera bola mila, ze jej to slo... predsa nemoze byt kazdy ako Adela 🙂 ta je proste spontanna, ale su rozni moderatori... podla mna z nej bude dooost dobra moderatorka, ale potrebuje prax 🙂 a myslim, ze prave Slovensko ma talent bude pre nu dobrou skolou.... drzim jej palce

zuzitka
3. nov 2008

mne sa pacili Shakers ... skoda ze nepostupili 😒

lienka55
3. nov 2008

Tak ja som vcera drzala palce Paulinke tento favorit mi vysiel,a potom sa mi pacili Zvonceky/ten spevac.subor/a tento moj favorit nepostupil,skoda!!! ☹ 😉
Inak Rakovska sa vcera akosi rozkecala.

bibinka
3. nov 2008

Rakovskej pomohla šialená kritika snád v každom bulvári. Snažila sa kočka. Mne veľmi vadia tie priteplené reči Kramára, ten nevie kam by strčil ten svoj kolík 😝 😝 😝 grc. a to som ho mala vcelku rada.pripqadá mi ako Evžen lovec žen 😅
ja som držala palce Paulínke, Martinke-tie mi vyšli 😉 , ale aj Shakers a Zvončekom. A tá malá Miška sa mi vidí ako prehnane perfekcionistická, až taká afekta. Neviem či je taká ambiciózna, ale treba dávať veľký pozor aby sa z nej nestala neurotička. tak mi totiž pripadala,že všetko robí len aby bola perfektná pred spolužiakmi. to je príliš dospelácke

biela
3. nov 2008

bibinka že kolík 😀 😀 😀 je to starý uchyl 😝

bibinka
3. nov 2008

biela-áno,tak mi pripadá. A Barči je to aj trápne a tak sa to snaží zachraňovať tým svojím chichotaním .

minkak
3. nov 2008

bibinka suhlasim s Tebou 😉
chuda Barbora keby jej tak nasli niekoho seberovnejsieho 😉 ale toto:
http://www.topky.sk/cl/15/346058/Slovensko-ma-t... 😕

bibula
3. nov 2008

no aj ja som to citala,proste je chuderka,hned na zaciatku ju mali vymenit a ludia by na tu traonost zabudli....a navyse kramar este ako zdoraznoval-ze ten by sa napocital,aka si zrazu vyrecna apod....no trapas.....
neviem naco tam lezie ,ked na to nema,myslim,ze aj ja by som to lepsie okomentovala aj bez tych jajajkani a ochkani....

minkak
3. nov 2008

no bibula ja si skor myslim,ze vymenit mali kramara 😉 keby on nemal take trapne reci.....tak by to ona potom takto nemusela riesit 😉

bibula
3. nov 2008

ale kramar ma aspon meno a ludia ho poznaju....

bejbypd
3. nov 2008

no kazdy si to meno musi nejak urobit a byt povazovany za dobreho moderatora len preto ze mas meno je trochu divne nie 😉

bubba
3. nov 2008

no ja ked si spomeniem na ten trapas toho herca neviem ako sa vola ale v ordinacii je to michal gregor 😀 😀 a jeho ucinkovanie v catgirl,tak uz vtedy som hovorila manzelovi,ze kramar by to lepsie odmoderoval....podla mna kramar je vynikajuci herec aj moderator a preco ma trapne vacsinou sexisticke reci?lebo bulvar z neho spravil stareho uchylneho chlapa a keby sa teraz chudak na stare kolena tak prestane spravat,tak o nom budu pisat,ze je nebodaj impotentny alebo co...
podla mna je dobry aj ta baba je celkom v pohode,ale to s tym VYKANIM mali doriesit,boze to je taky problem,ze si v showbussinesse vsetci tykaju ?sak aj s Janom slotom si tyka pol ziliny 😀 😀 a tym,ze mu musi vykat aj viazne komunikacia medzi nimi a robi to z nej este mladsiu akou je..inak podla mna je este nezrela na moderatorku i ked nepochybne ma prijemny hlas a raz......ked dospeje bude aj dobra moderatorka 😉 ale to ja uz budem asi vtedy pozeravat "taki sme boli"s milanom knazkom 😀 😀 v kockovanych papuciach vo vyhrievanej deke 😀 😀

majcik
3. nov 2008

Fuuuha, ja som vcera pozerala, ze Barbora Rakovska je uz schopna povedat suvislu vetu ... teeeda, to som netusila, ze ma citacku ... uff.

Podla mna kamen urazu je to, ze to je nevhodne zvolena moderatorska dvojica ... nehodia sa k sebe. Adela s Pycom su rovesnici, kolegovia z radia ... to je nieco uplne ine, myslim, ze na nich sa tak skoro nikto nechyti. ... no akosi nas rozmaznali a dalsie moderatorske dvojice velkych sou to maju po nich tazke ... darmo 🙂

minkak
9. nov 2008

ahojte,co sa deje-tema az na 5 strane 😕 😕 😕
no ako sa Vam to dnes paci?
mne teda veeeelmi 🙂 som zvedava,ako to dnes dopadne-bude to tazke rozhodovanie....

bejbypd
9. nov 2008

ahojte aj mne sa paci ale az teraz idu moji vyvoleni 🙂

diddi
9. nov 2008

breakfans ma sklamali

berni
9. nov 2008

breakfans dneska boli velmi arogantni... 😖