Slovensko má talent. Čo vy na to?

anavila
28. sep 2008

co vy na to???celkom dobre, hlavne tie kastingy, to je stale najlepsie, nie?

pd900bo
8. dec 2008

je to slovak z Komarna.. pokial viem Komarno je na Slovensku

k.a.t.k.a.
8. dec 2008

tak toto ma dostalo 🤐

pd900bo
8. dec 2008

co konkretne?

k.a.t.k.a.
8. dec 2008

vysvetlenie petka_s 🙄

petka_s
8. dec 2008

a preco kati?mne sa jeho recitacia pacila,ako recitator bol super,
videla som len jeho uputavku a vobec som si nevsimla ze bol
z komarna,tak co na tom???

ella1
8. dec 2008

podľa mňa dosť smutné ked občan SR nerozumie po slovensky......a takých je veľa....

pd900bo
8. dec 2008

no .. ale to je jeho problem a jedine Istvan sa s nim musi popasovat, vravel ze chce byt hercom, tak ak nechce zostat hrat len v Komarne, musi makat aj na tej slovencine 🙂 ja myslim ze do talentu patril a hrozne sa mi paci, ze obycajni ludia ukazali politikom ze na ich intrigy kaslu a dokazu zit slovak s madarom a este sa aj podporovat 😉

len ci si to aj nejaky politik vsimol ze? 😅

ella1
8. dec 2008

v recitácii sa nevyznám moc, ale rozhodne postúpil len pre to, lebo ľudia mali srandu z jeho slovenčiny.......keby tam bol slovák s recitáciou tak som si istá, že do semifinále nepostúpi....lebo ľudí recitácia nezaujíma, ale na ňom sa pobavili.....

aktak
8. dec 2008

podla mna bolo od Istvana naozaj odvazne ze to dotiahol az dokonca a ze sa tak snazil, talent ma a je velmi skromny takze podla mna mal vo finale naozaj svoje miesto

klarikaba
8. dec 2008

so skromnostou to nema nic spolocne....ella mas uplnu pravdu!!!s peknou slovencinou by ho hned vypiskali!!!

pd900bo
8. dec 2008

tak s tymto moc nesuhlasim, recitoval perfektne, mna recitacie vzdy nudili ale pri nom som vnimala aj o com ta basen je, nebolo to len monotonne bla bla ako Dusan Jamrich v nedelnyych chvilkach poezie.. neviem ci by posunuli slovaka recitatora-keby bol dobry herec a mal charizmu ako Istvan asi by ho posunuli

klarikaba
8. dec 2008

no recitoval super,to ano,ale pekna slovencina by nas slovakov moc nezaujala v recitovani,moj nazor

pd900bo
8. dec 2008

je to v podstate ale ja som rada ze som videla takeho typka ako je on..

klarikaba
8. dec 2008

to ano bola to sou,a navyse sa aj celkom pekne umiestnil,na kolkom to mieste presnei skoncil???

bubba
8. dec 2008

ja som tiez nevedela,ze istvan zije na slovensku...akoze ja keby neviem rec krajiny v ktorej zijem tak to nejdem este aj prezentovat do tv.mna jeho vystupenie nudilo,akurat som sa pozerala na jeho ligotave hnede oci,fakt zaujimave dobracke...a tiez si myslim,ze mnoho ludi zanho hlasovalo len z cistej skodoradosti ...lebo inak by nemal sancu ani keby recitoval cisto ako slovak ani ako madar,proste z neho urobili chudacika uz len vystupovnie poroty voci jeho osobe a celkovo ludia v hladisku 😒 😲 😖

leishmania
8. dec 2008

podla mna tiez je nezodpovedne takto "naucit" dieta jazyk...a tiez tam podla mna nepatril...

pd900bo
8. dec 2008

ja verim ze boli ludia s neho nadseni rovnako ako ja.. 😎

k.a.t.k.a.
8. dec 2008

a čo je na tom že sa išiel prezentovať do TV? len preto že nevie niečo na 100% ma doma lapeť na riti? ja mu závidím jeho odvahu a sebavedomie 🙂 a pre mňa je človek, ktorý ho odsudzuje len preto že nevie perfektne po slovensky HLUPAK. 🤐

pd900bo
8. dec 2008

uplny suhlas..

ella1
8. dec 2008

hej aj hviezdna rota v superstar mala odvahu a sebavedomie.... 😅

petka_s
8. dec 2008

katka,preco urazas niekoho,kto je slovak ako repa?
ja som tiez za,ze ak je niekto slovak,tak ma byt slovakom a nie este trepat,ze po slovensky toho moc nevie!!!

petka_s
8. dec 2008

mas svoj nazor,tak ok,ale neurazaj ze je niekto hlupak!

k.a.t.k.a.
8. dec 2008

jasne že mali odvahu a sebavedomie, však keby nemali tak tam asi nie su nie? to bol čo za príklad prosím ťa?

ella1
8. dec 2008

to bol príklad toho, že on tam išiel seriozne recitovať, ale vyšiel z toho ako niekto na kom sa akurát všetci dobre pobavili.....a možno to doteraz nepochopil.......

pd900bo
8. dec 2008

baby ale ved preco ste take vysadene na madarov? ked niekto zije v Ždiary a rozprava po polsky tiez mu nenadavate do poliakov.. /a viem ze v Ždiary sa rozprava normalne v rodinach po polsky tak ako v Komarne po madarsky/

petka_s
8. dec 2008

ale ved nikto nikomu nenadava..si myslim,ved je uz vsetko jedno,tak sa na to vykaslime,no nie? 😉

pd900bo
8. dec 2008

presne caute 😉

ella1
8. dec 2008

tak ja som z tých posledných ,,vysadených" kedže žijem na juhu sk.mne je jedno, že tam bol, ja som to aj tak nesledovala, je to jeho vec môže byť v recitovaní geniálny, len v podstate mi ho je ľuto, lebo tam bol pre srandu, čo nemal v úmysle......ale poznám veľa ľudí čo nevedia slovensky pritom tu žijú od narodenia a v madarsku možno ani nikdy neboli a to sa mi zdá smutné, že nevedia slovensky........

zuza80
8. dec 2008

na prvom vystúpení Ištvána sa pobavili všetci,to áno, ale podla mna včera predviedol,že to vie.

cukrikk
8. dec 2008

tak ja som zasa vcera z tej jeho basne nic nemala poriadne som mu ani nerozumela 😒