Slovensko má talent. Čo vy na to?

anavila
28. sep 2008

co vy na to???celkom dobre, hlavne tie kastingy, to je stale najlepsie, nie?

elenita
7. dec 2008

Ahojte, no mne sa strasne pacila Henrieta, co skoncila na tretom mieste (skoda...), vystupenie OSB som nevidela, ale Martinka bola rozkosna.....asi nemala na vitazstvo, ale bolo mi jej strasne luto, chudatka malinkeho....bolo vidno, aka uz bola unavena, este takmer o polnoci stala na nohach.....pokrocila nocna hodina, davova hysteria,,,nic moc pre take male dietatko.

elri
8. dec 2008

....ja som tiez fandila OSB, tie ich vystupenia boli super 😵 Tomu sa hovori talent 😵 Tiez my bolo luto malej Martinky, 😔 a pacila sa mi Henrieta. Ja operny spev velmi nemusim, niektore operne Divy su az priliz hlucne 😀 ale ona spievala prekrasne tak jemnucko...
Skoda, ze tu sumu 3 miliony nerozdelili nejako rozumne medzi prve tri miesta. 😒

bibula
8. dec 2008

martinadt-aky talent? drina nie je talent. 😖

lucinkaaa
8. dec 2008

no ja si nemozem pomoct, ale podla mna vyhrali skor pre to, ze ich tam niekto tak ocividne propagoval... 😔 🤐

martinadt
8. dec 2008

bibula mysliš že OSB nemajú talent? ja si zrovna nemyslím že breakdancu sa môže venovať úplne hocikto.. určitou časťou to musíš mať v sebe.. kamarát sa mi tomu venuje už nejaký dlhší čas.. a o tom ma nik nepresvedčí že toto talent neni je.. keby to bolo také jednoduché tak to robí polka národa 😕 môj názor btw. vizuálne to upúta takmer každého človeka..

bubba
8. dec 2008

lucinka myslis,ze banasova ma az taky vplyv na ludi???podla mna to nebola propagacia ale len vysvetlenie preco zoskupenie moze byt silnejsie ako jednotlivec....a to ze im prejavila uctu a vstala.....je myslim,ze normalne.ale boli vsetci 8 vyborny.teda okrem isstvana a tych sestier ti tam nemali vobec byt...a aj gyongy bohvieako nespievala...ale budis....cize boli fakt ostatni vyborni 😵

zuzka1.
8. dec 2008

OSB je skupina perfektnych chalanov, ktori uz od zaciatku snivali o tom ,ako raz budu slavni!!!!!
Roland bude moct konecne dat vypoved v pneuservise a venovat sa len tancu, ktory miluje!!!Chalani su uzasni, skromni a slusni, akych uz asi lahko nestretnete!!!!!
Urcite sme si ich my Moravcania podrzali ako sa len dalo!!!!!Ved bude revans!!!!!!tesime sa tesiem!!! 😝 😝 😝

slnieckova
8. dec 2008

zuzka1 len aby sa ti nepokazil klaves s vykricnikom 😝

takych skromnych chlapcov beha po svete vela, neboj 😀

tym nechcem povedat, ze sa mi nepacili, boli super 🙂 a tiez si nemyslim, ze by slecna Banasova mala taky vplyv na slovensky narod...

effie81
8. dec 2008

Podla mna to spravili dost blbo.Ved nemozeme porovnavat jablka s hruskami.Mali spravit rozne kategorie a tak hladat talenty.Ved ako sa da porovnat talent Ronyho s tancom.Rony sa vyrovna hociktoremu uspesnemu gitaristovi.A vlastne on bude mat za par rokov taku kapelu a myslim si ze aj par hitov.Viem ze Vam sa strasne nepacil Istvan,ale taky talent aky ma on je fakt vynimocny.Vam sa nepacil lebo je madar a este ste taky prednes nevideli,ale on to tiez dotiahne pekne daleko...A ta mala Martinka bola fakt zlata.Napriklad mne sa zase vobec nepacili ti ktori vyhrali.Nepopieram ze neboli sikovni a ze za tym nie je kopec prace a driny,ale podla mna je break dance strasne otrepane.Ako keby vystupili z 80tych rokov.

zuzka1.
8. dec 2008

slnieckova ziadne strachy!!! 😝

petka_s
8. dec 2008

effie,ved to ze porovnavat sa to da strasne tazko,
mne tam naozaj chybali ine talenty,je jasne ze recitoval krasne,a ta opera,bolo to perfektne,
ale mne sa to do takejto sutazi moc nehodilo.. 😒
je to tazko porovnavat..

lucinkaaa
8. dec 2008

buba, nehovorim o Adele, hovorim o tom, ze vyhercovia, uz davno chodili robit vystupenia pre oranzoveho operatora, ako som mohla vidiet na ich oficialnej stranke a ze tento isty operator bol aj sponzorom v SMT a dalej je podla mna do oci bijuca zazracna a uniformna zhoda porotcov co sa tyka jednoznacneho vitaza, hoci som si mohla dobre vsimnut, ze taky kraus daval prednost humoru pred ostatnym, habera zase spevu a niekolkokrat bolo naznacene ake maju rozdielne nazory a koniec koncov, prave preto ich dali do poroty (aka by to bola porota s jednotnym nazorom).

podla mna staci istym sposobom ovplyvnit istych ludi, staci nahlas vyslovit isty nazor pred televiznymi kamerami a my to doma vnimame ako nemenny fakt.

dalej som si vsimla ze vitazi mali velmi sikovneho manazera...

presne ako bolo povedane, neda sa porovnavat jedno s druhym, kazdy bol v niecom jedinecny a kazdemu z nas sa paci nieco ine ale vysledok sa da nasmerovat istym smerom, ked sa to spravne naaranzuje 😉

to je moj nazor, takto to ja citim, nemozem si pomoct.

lucinkaaa
8. dec 2008

effie, mne sa napriklad Istvan velmi pacil a to nemam s madarmi nic spolocne. ale pacila sa mi jeho odvaha predstupit pred slovensky narod a recitovat v slovencine a to nehovorim o jeho recitatorskom talente, bol bombovy a bol iny ako ostatni, nezapadal tam a prave preto sa mi velmi pacil 🙂 hoci bolo jasne ze na vitazstvo to nie je.

zuza80
8. dec 2008

mna sa tiež Istvan páčil a hlane preto, že nespieval a netancoval. o tom bol celý talent:o speve a tanci, a ešte o detoch. chýbala mi tam tá slečna s tým psíkom a ten futbalista. mohlo to byt roznorodejšie.ved pod pojem talent nemá zapadat len spev a tanec. sklamala táto relácia a korunu tomu všetkému dala Barborka. 😝

asitka
8. dec 2008

moji dvaja favoriti boli na prvom a druhom mieste... 😀 že vyhrali tí chalani...fajn...však boli super....a kto tu písal...že ten ich tanec, je už otrepaný...no asi tak....ako tanec malej pavlínky.. 😝 to bolo len porovnanie...lebo všetci čo tam boli včera, boli super....a ak sa vám čosi nepáčilo...mali ste tam ísť vy...a predviesť sa 😝

asitka
8. dec 2008

a ešte k tomu...kto tam mal...a kto nemal...byť....rozhodovali len ľudia...tak ste mali chytiť mobily a smskovať do zblbnutia...a mohli tam byť... 😀 😝

nevesta
8. dec 2008

Mne sa Istvan velmi pacil, bol iny, vtipny, odvazny, super, aj sme mu s MM poslali kazdy po hlase 😉

bubba
8. dec 2008

lucinka aha tak teraz uz chapem o com hovoris,no o tom istom som hovorila uz davnejsie len ma tu poslali do......ze neveria manipulacii hlasov 😀 😀 ja hej ale samozrejme psychologia na divaka je velmi silna a ucinna.
ale napriek tomu chalani su skveli nech im to aspon pomoze trochu v kariere otvoria si daku skolu a budu ucit...
inak ta baba sa tam ani mne nehodila tomu som nechapala ani ja co tam robi lebo bola mile za nimi...a ked som videla tie gatusky na tej dievcenskej prdelke pod tou suknickou,dvihal sa mi matersky hormon a chcelo sa mi kricat:dievca chod sa normalne obliect!! 😀 😀

martinadt
8. dec 2008

asitka súhlasím s tebou.. 😝

effie break dance je otrapaný? vidíš ho len tak bežne von na ulici? chodievaš snáď na championship kde sa stretávajú? kde sa organizujú súťaže alebo sa to snáď koná na námestí ako vystúpenia? 😕 😕 páčila sa ti Martinka ale folklór tiež neexistuje mesiac 😕 ja som nepovedala že Martinka nebola dobrá, už keď vyhrala v semifinále som tu písala že bola dobrá.. áno lebo naozaj bola, ale videla si to sklamanie a smútok keď nevyhrala? ako ja si neviem predstaviť utešovať moju dcérku v takejto situácii 😔 a čo sa týka toho Ištvána, tiež som nepovedala že nemá talent na to, že dobre recituje.. na druhej strane.. o čom to je keď Slovensko hľadá talent a príde tam maďar či čech.. 😖 ja nikoho neodsudzujem len je to proste môj názor a každý človek ho má iný...ale máš pravdu v tom že sa nedá porovnávať jablko a hruška.. no ale superstar tu už napr. bolo...

mne sa napr. páčili BFS, keď sa tu o nich zvrhla téma, že najskôr boli super a po ich vyjadrení u viacerích tu ostali arogantní .. a priznám sa že vtedy postúpila tá baba, čo spievala tú operu.. hlas mala super.. ale aj tak som to viac priala tým chalanom z breakfans..

je to môj názor 😝 tak ma tu snáď neukameňujete 😀 😝

petka_s
8. dec 2008

ja som tam tiez moc chcela toho fizziho,no co uz,uz je po tom,
a som rada ze vyhrali OSB,z tych finalistov mi prisli aj tak najlepsi,
tiez si neviem predstavit,ako by martinka uspela na svetovej sutazi,
aj ked sa mi pacila,nehodilo by sa mi to na vytazstvo..tak isto moj nazor... 😉

lucinkaaa
8. dec 2008

bubba hej, poslali ta? no to vies, s takym rebelstvom treba ratat ze do nas hodia sem tam nejaky ten šuter 😀. no ale ja som sa normalne musela vyjadrit, lebo by mi bok vytrhlo 😀 .

effie81
8. dec 2008

Dobre,asi som sa nevijadrila dobre ohladom toho breakdancu.hovorim ze boli sikovni a jasne ze maju talent,len ta cela sutaz bola podla mna organizovana dost amatersky.Kludne mohli spravit viac kategorii.Vsetci co tam boli mali talent a neda sa povedat ze jeden by mal menej a druhy viac.A strasne sa mi nepacilo ako to vyhodnotili.Naco povedali tim ktori boli na konci,ze dostali najmenej...Podla mna sa to nemalo.Ved prave preto aj ta mala Martinka sa tam stresovala do konca a ked nakoniec nevyhrala,jasne ze sa rozplakala.Aj dospely by to niesol asi tazko,ked 8 spred neho vypadnu a nakoniec predsa len nevyhra.Takze mne sa viac nepozdava ten postup celej tej sutaze,

biela
8. dec 2008

s výsledkom som maximálne spokojná, breakdance je super. Martinka bola strašne zlatučká, bolo mi jej ľúto, no myslím, že táto súťaž má byť o dospelých ľudoch ...

kili
8. dec 2008

zas to s tou martinkou toľko neprežívajte, však ona sa z toho rýchlo dostane. Stačí, keď jej rodičia kúpia ten domček pre barbie pod stromček a bude 😀 . myslím, že už naňho aj šetrili, keď o ňom toľko rozprávala
a stačí jej vysvetliť, že ona skoro vyhrala a aká je malá, keď bude tak veľká ako oni, bude o mnoho lepšia (aj keď teda neviem, či v takom veku to dieťa pochopí, v tomto sa ešte nevyznám)

slnieckova
8. dec 2008

nepozerala som rozhodnutie, ale ak ta mala plakala, tak urcite preto, ze prve, co jej napadlo bolo: 😲 domcek pre babiky nebude, lebo som nevyhrala.... 😅 takze suhlasim s kili.... netreba to s nou tolko prezivat, ona sa z toho dostane....

a vobec, malo to byt vekovo ohranicene... tak male deti tam nemali co robit.... apropo: bola vlastne takato dalsia "sou" potrebna? 🤐 😀

adrolka
8. dec 2008

no mňa tam trošku prekvapil výber piesne tej opernej speváčky. totiž v anglickej verzii tohto programu to isté spieval jeden 13 ročný chalan a tuším sa umiestnil na druhom mieste - mimochodom to zaspieval - aspoň pre mňa - oveľa pútavejšie a krajšie. je to na youtube -meno neviem fúha -andrew?...-
a ked v semifinále tancoval ten hluchonemý chaLAN - mimochodom sa mi jeho vystúpenie veľmi páčilo_ tiež som tam našla podobnosť s výťazom tejto show v anglicku, to bol zase 15 ročný chalanisko, tancoval na singing in the rain remix - no dá sa t ovšetko pozriet na youtube.
k istvánovi - tiež sa mi páčil jeh oprednes - trochu bizarné ale určite unikátne! a najviac sa mi páčil jeho postoj, všimli ste si aký to bol skromný chalan?

pd900bo
8. dec 2008

na Istvana mam slabost, zaujal ma hned pri prvom vystupeni na kastingu, doteraz nechapem preco sa na nom vsetci smiali mne sa zdal uzasny, ved aj Adela sa mu vo finale ospravedlnila ze sa najprv smiala a az potom si zacala vsimat veci okolo recitacie.. drzim mu palce nech sa mu splni sen o herectve,a ze co si kupi za 3 miliony-knihy slovnik milujem intelektualov

😀 😀 😀 😀 😀 😀

k.a.t.k.a.
8. dec 2008

asi mi niečo ušlo, ale Istvan bol maďar? ja mam pocit že je občanom SR akurat že maďarskej narodnosti ... tak nechapem prečo by sa nemohol zučastniť 🙄 je taký istý slovák ako iní ostatní.

pd900bo
8. dec 2008

presne nad tym som sa pozastavovala v tejto diskusii ako niektore stale pisali ze tam nema co madar robit a ze oni by tiez nesli na Talent do madarska.. ale radsej som nereagovala ved naco ze?

petka_s
8. dec 2008

ja som si myslela,na zakladenjeho tvrdenia,ze moc po slovensky nevie,
a ze len madarcina a tak,tak som myslela ze madar je..
ale dobre vediet ako to nakoniec je
😉