Slovensko má talent. Čo vy na to?

anavila
28. sep 2008

co vy na to???celkom dobre, hlavne tie kastingy, to je stale najlepsie, nie?

pd900bo
25. nov 2008

monkula ja som nepisala o tebe ale o vseobecnych reakciach ludi na ciganov s huslami..

..ale trafena hus zagaga ako sa vravi..

bubba
25. nov 2008

caute ja som vam to hovorila,ze to takto dopadne a nechceli ste mi verit,neviem kto ma to tu zotrel ze tato sutaz je ferova...podla mna nie je a stojim si za tym nazorom ktory som povedala uz davnejsie na margo vitaza...

takze sestricky boli fakt super ale nemali dostatocny talent na postup.nehovorim,ze neboli talentovane ...ale boli tam omnoho vacsie talenty.Istvan tam nema co robit a nema sa dostat ani do uzsieho vyberu,neviem si predstavit keby vyhra tuto sutaz,budem sa hanbit za slovensko ze teda toto je ale slovensky talent 😅 😅 😅 sorry recitovat viem aj ja.neviem si predstavit,zeby som sla recitovat do madarska a este oni ma poslali tak vysoko a daleko zatoze sa snazim 😖 😖 😖 akoze kde sme???
maly ciganik neviem ako sa volal co fidlikal na huslickach bol super ja som falosne tony nepocula a to som hudobnicka....mne to tam patrilo to skripanie huslickami a co bol alebo nebol zladeny s hudobnikmi...ved to bolo o nom nie o nich sa samozrejme ze bol namyslelny a arognatny a ja som namyslena nanho...proste podla mna cigan ked maka na sebe a to urcite ten chalanisko cvici dlhe hodiny denne aby mohol podat takyto vysledok,tak klobuk dole pred nim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a to ako barborka odpinkala kramara 😀 😀 😀 dievca sa rychlo uci,som na nu pysna fakt sa jej tento odpink podaril 😀

bubba
25. nov 2008

ga ga gaaaaaaaaaaa 😀

bubba
25. nov 2008

kto tu este gaga?priznajte sa 😀

monkula
25. nov 2008

hus si akurát tak ty....
ja som písala svoj názor, mne sa páčil a ani sa mu nedivím, že ho to naštvalo... keby prehral s dôstojným súperom, bral by to v pohode...

slnieckova
25. nov 2008

bubba gagat nebudem, pretoze tuto relaciu uz ako taku neriesim 😀 prestava ma bavit...

Mna len zaujalo to, ze Barborka odpinkala Kramara... to ma zaujima 😀 akooo? 😀 😀

a aby som teda nebola vynimka... ga 😎 😀 😀

monkula
25. nov 2008

slniečkova, takto:
A mne sa Barborka strašne páčil,a keĎ sa tam kramár nadrapoval, že až barborka zostarne, tak on bude moderovať s laurou a ona ho zotrela, že až ona zostarne, on už nebude za to má sto bodov... neznášam slizáka karamára 😀

slnieckova
25. nov 2008

monkula 😀 😀 😀 a ze vsetko ma na citacke... toto by jej tam nedali 😀

ehm, mimochodom... mne je sympaticka 😀 a vidim, ze je aj ucenliva 😀

bubba
25. nov 2008

monkula to hadam nepatrilo mne ten prispevok 13-47 😀 😀

monkula
25. nov 2008

tak po tomto odpale je sympatická aj mne.... 😉

ankam
25. nov 2008

mne vzdy bola sympaticka uz z pocasia-Barbora.........ale toto mi fakt uslo -odpinkanie 😀

biela
25. nov 2008

mne sa Ištván páčil 😀 , pekne recitoval a pekne to prežíval. neriešim či je to maďar alebo čech, proste to precítil a veľmi ma to nadchlo.
aj ten tanečník čo robil step sa mi páčil.
sestričky boli zlatučké, no na postup to určite nebolo, to radšej ten hluchý chalan čo bol minule...
mažoretky boli tiež super, bolo to riadne energické.

bibula
25. nov 2008

to uz aj husicky mozu ist do talentu????gagagaga 😀
co sa to tu meni na husacinec, 😉
no neviem,ci to bolo pekne od tej barbory....podla mna to bolo fopa na jej adresu 😖

lienka55
25. nov 2008

Babenky tak ja som vobec nepozerala vyhodnotenie a nechce sa mi to tu vsetko citat,kto postupil?

A nepochopila som ako Barbora odpisala Kramara,mozete mi to tu este raz napisat.Diky

kili
25. nov 2008

by som oponovala, aj vtipy majú natrénované, takže určite to bolo na čítačke

monkula
25. nov 2008

bubba, neboj sa, Tebe to určite nepatrilo ,t oby so ms inedovolila, k Tebe určite nie 😉

majacska
30. nov 2008

ahojte neviete niekto kto bude dnes v talente?

majacska
30. nov 2008

uz som nasla na txt 393

bibula
30. nov 2008

no takze odhliadnuc od barborkinho talentu by som posunula - futbalistu a toho neviem ako sa to ppise co robi zvuky s tou pusou-mne sa to velmi paci...
.inac aj to male dievcatko je fajne,alebo ten maly gitarista-ale to uz asi hraju aj city a tu su poniektore na to alergicke 😀 😅 😝

majcik
30. nov 2008

No som zvedava, dnes je tam viacero dobrych ...

zuzitka
30. nov 2008

ten mlady gitarista ........ wow 😎 😎 😎

drejka
30. nov 2008

mne barborka lezie na nervy, ani mená účinkujúčich nevyslovuje správne 😒 nech jej to napíšu foneticky a hotovo

petka_s
30. nov 2008

drejka-pripajam sa,mna dost dojalo,ked sa opytala futbalistu ci si cislo chce povedat aj po madarsky,
este ze sa ten futbalista spamatal a dal dole-ze Nie!
ved je slovak a nie madar!aj ked je s DS..

kili
30. nov 2008

diddi, dnes typi dávať nebudem, nekukám lebo telku obsadil MM

majcik
30. nov 2008

Utieram si slzy ... od smiechu .. nad Ranenou brezou 😀 😀 😀

veronikahel
30. nov 2008

ranena breza bola dobraaaa 😀 😎

zuzitka
30. nov 2008

ako aj pri gitaristovi tak aj pri tej malej spevacke s huslami mi naskocila husia koza..... 😀 😀
takze moji dnesni favoriti 😉

nanyka
30. nov 2008

som nútená to vnímať keďže som v práci a ľudia tu visia na telke s otvorenou pusou.. ten gitarista bol však ozaj dobrý, klobúk dole..
ostatné ma nejako zvlášť neoslovilo..
barbora je tiež talent - už viackrát ma priam "rozrehotala".. 😝

minusa
30. nov 2008

tak fakt zlaty klinec 😵 😵 😵 skvela 😉

majcik
30. nov 2008

Anabela bola skvela ... vazna konkurencia pre Martinku Bobanovu. Dala by som ich na jednu uroven.

Joooj, Barborka ... och