Slovensko má talent. Čo vy na to?

anavila
28. sep 2008

co vy na to???celkom dobre, hlavne tie kastingy, to je stale najlepsie, nie?

slnieckova
29. sep 2008

Ja si myslim, ze rozhodne dietatu vysvetlit, ze ho do tej sutaze nepustim preto a preto... a urcite by som jej hned nesplechla do oci, ze na to nema, tak preto. Umenie vychovavat dieta je vediet mu urcite veci vysvetlit primerane dietatu. A myslim si, ze porota nebola jedina, ktora sa smiala, smialo sa cele publikum. A nehnevajte sa, ale mne keby dieta stalo na javisku a smialo sa tak, ako sa smiala mala, tak by mi tiez nenapadlo, ze sa vlastne smeje, lebo sa boji a o chvilu zacne plakat... do detskej hlavy nevidite, takze neobvinujte porotu. Keby ste sedeli v hladisku, urcite nemate kamennu tvar a takisto sa nad nou pousmejete... Hlavnu vinu na tomto "trapase" davam mame. Ona je ta, ktora mala vysvetlit, nepustit a tym ju od tohto co zazila uchranit. Len som zvedava, ci ju takto milosrdne budu pustat dalej v kazdom kole, alebo jej raz tak ci tak budu musiet povedat, ze zrejme z nej talent Slovenska nebude... 😔

k.a.t.k.a.
29. sep 2008

mne to príde celé trápne, jediné čo sa dá na tom pozerať je asi hodnotenie poroty .. Kraus je bomba aj s Adelou a vlastne ani Habera mi nevadí, ich šplechy si rada vypočujem 😀 ale keby tam neboli tieto 3 osoby, ktoré to držia celé nad vodou, tak to na markízu ani len neprepnem a myslím že malokto by to pozeral.

lucinkaaa
29. sep 2008

mne napr. bol na smiech ten cudzinec co tam cvicil s cinkami a skusal gymnastiku, pripadal mi ako baletka v 60tke ktora sa snazi ukazat vsetkym labuti tanec, teda vtedy som si povedala, ze ti ludia asi fakt nemaju sudnost 😅

k.a.t.k.a.
29. sep 2008

inak ani 3miliony by mi nestačili aby som zo seba urobila šaša pred celým národom, a to tam všetci do jedného pre mňa sú

slnieckova
29. sep 2008

ten "Team" bol dobrý 😀

lucinkaaa
29. sep 2008

k.a.t.k.a. vies ale zas niekto toho sasa zo seba robi rad, lebo mu to vyhovuje 🙂

majka35
29. sep 2008

slnieckova, ked to ty hovoríš, tak to asi tak bude ... 😀 😀 😀
ja som v hľadisku nesedela, ale doma pri telke a ver mi, ani chvíľu som sa z jej výkonu nesmiala, ale zaujal ma jej sympatický prejav ... 🙂
a keďže sa tu už bavíme o umení vychovávať dieťa, tak si radšej klikám na inú tému ... 😀 😀 😀
no a ten cudzinec bol neskutočne trápny a porážku niesol horšie, ako malá barborka niesla smiech poroty ... 🙂

kukona1
29. sep 2008

tak to je fakt..ten cudzinec bol trápny ...čo si myslel že čo? ved bol nemotorný ,ked tam už bol tak to malo mat švih ,to bol iba pokus o niečo...
a ešte urobil z poroty závistlivých...naozaj mu nebolo čo závidiet iba akurát tak odvahu že tam prišiel 😀
😀

sassi
29. sep 2008

ja by som to vekovo neobmedzovala, je vela talentovaných detí... len očividne nedošli na tu súťaž 😖 ... možno ich len neukázali ešte, a nechávajú si to na neskor, zatial prezentovali len trapoškov, čo sa asi chceli zviditelniť.

Aj na cudzokrajných verziách tejto súžaže voli vekovo možno aj 4 generácie, asi to tak aj účelovo vyberali, aby bolo všetko zastúpené.

sassi
29. sep 2008

Inak ja som rada, ked moje dieťa ide na súťaže, ani nie preto, že by mala na to, aby vyhrala, ale pre to, aby sa "oťukala", ja som bola otrasná trémistka...

lubkaj
29. sep 2008

Ja som to sice nevidela, ale podla mojej sestry (tymto zdravim elenitu 😉 ) malo to dievcatko asi 8 rokov. Moja dcerka ma sice zatial iba 5 a pol, ale som presvedcena, ze ked bude mat 8, ani jej nenapadne ist do nejakej takejto sutaze - a pritom sutaziva je dost. A pochybujem, ze by to takemu malemu dietatu napadlo same, skor sa jej niekto spytal: "Ved Ty si taka sikovna, nechces to skusit?" Nie, podla mna sutaze takehoto typu pre take male deti rozhodne nie su.

bibula
29. sep 2008

co sa tyka baroborky,ja som myslela,ze o to ide,vy ste sa doma nesmiali? 🙂 bola chutnucka...
inac ta rakovska,to je pohroma,ale takpovediac aj kramar je tam zbytocne ,včed vobec nechodia medzi cakajuce "talenty" ako chodila adela s picom v superstar.
no a talent? zatial asi najvacsi vbol fakt ten " futbalista"
inac kludne mohli dat vekuovu skupinu od-do
ved aj ten zbor starsich ludi nevyhodili len pre ich vek.a deti?chytaju za srdce a vtom talent asi nie je.by som tam postavila rodicov,co tam pustili svoje dieta.

inac vcera mi usiel zaciatok,povedala nieco adela tomu somarovi-bosorke?ked poukazoval na velky nos?
inac ho tam vsetci maju velky v porote-a nie je im na chybu,mne sa adela paci aka je,a ani krausa a haberu si neviem s malym nosom predstavit-a ani nechcem,patri knim,k ich osobnosti.
🙂

slnieckova
29. sep 2008

No podla mna ta poznamka na nos toho bosoraka 😀 bola nemiestna a maximalne neinteligentna. Ako keby si clovek vyberal pri narodeni svoj vyzor 🙄 Obdivujem Adelu, ze tieto obcasne narazky na jej nos dokaze s takym odstupom zvladat. 😵

katka76
29. sep 2008

tak na skole sme mali psych. dietata, takze ked sa mala barborka zacala smiat, hned som povedala, ze chuda male je v max strese a jej mater a im podobne by som poslala. ved nech si oni skusia najskor same stat pred kolegovcami alebo vedenim a nieco predviest...
no a co sa tyka talentov, niektori na to maju, ini nie, ide najma o sebakritiku a kritiku najblizsich. ja by som svoje dieta nevystavila nejakemu zosmiesneniu
moj maly rad spieva, z celeho hrdla, hoci falosne. ked ma chut, nech spieva, sam vie, ze nema na spev talent, tak by nesiel do takej sutaze. detom treba primerane veku hovorit pravdu, pretoze mnohe potom velmi bolestivo okusia pad a je na rodicoch, aby ich chranili a nenechali zranovat detske duse

sassi
29. sep 2008

ja myslím, že skor prijme kritiku dieťa od rodiča, ako od "poroty"

liana
29. sep 2008

tak ten bosorak bol viac než trapny, neviem či si myslel že keď niekoho strápni že postúpi.
a tí ľudovkári sú síce fajn, ale pochybujem o tom že postúpia do nejakého ďalekého kola. predsa len, je to modernejšia súťaž a keď sa bude hlasovať cez sms a zapojí sa do toho kopec mladých, tak nebudú mať asi veľkú šancu.
ten futbalista bol najlepší, aj tá kočka s tým havom, ale to ktovie či budú aj ďalej považovať za jej talent, predsa len je to výcvik psa, tak ako to budú brať ludia.

bibula
29. sep 2008

babyyy povedala nieco adela na ten nos?alebo niektoooo...?

tripplebi
29. sep 2008

ja sa priznám, na barkorke som sa zo začiatku smiala aj ja, nie preto, že by bola trápna, ale že mi prišla taká zlatá. mňa nenapadlo, že sa smeje zo stresu a zjavne ani porotu nie. kramára tam dobre dali, tie deťúrence vie aspoň trochu utešiť. tá blondína, čo to tiež moderuje, teraz si neviem spomenúť na meno, je tam zbytočná.

bibula - tuším na ten veľký nos nepovedala nič, len že on neodpovedal na jej otázku

claudinka
30. sep 2008

presne tak, barborka bola zlata.. vobec som necakala, ze to tak vezme, ako to vzdala, chudatko, tak mi jej bolo luto..

rakovska hmh je tam asi len na krasu, vsak dokopy tam povie uvodnych par viet a v zavere nieco.. a to je vsetko.. a kramar je tam celkom prirodzeny, len by ho mohli ukazovat castejsie..

a talent? no este som asi ziaden nevidela.. ta malinka tusim desatrocna bola zaujimava, co spievala "my way", taky iny hlas mala ako ostatni, ale ten futbalista teda neni podla mna extra talent, ani ta so psickom.. to nie su talenty, to sa da naucit..

bibula
30. sep 2008

😀 no talent mal pes🙂
a ma napadlo,aj ta mala s huslickami bola seperna 😉

claudinka
30. sep 2008

bibula hej este aj ta bola zlatunka..

marya
30. sep 2008

Baby, ta mala nebola Barborka ale Anitka 🙂 kocky co pisali o Braborke mysleli tym Barboru Rakovsku 🙂 A ta Anitka bola zlata, no len ozaj viac by sa to hodilo do recitacnej sutaze ako do takejto, ale niektori rodicia to akosi nevedia odhadnut 😒

womenne
30. sep 2008

juj ta tmavovlaska bola zlata chudatko aj ja som sa smiala ale malasom pocit že aj ona ae ked začala s tymi ručkami ta aj mne vybehlo par slzchuda male
najviac sa mi pačila ta mlada huslistka čo spievala.bola fakt skvela krasne hrala a uplne čisty hlas
Barbora je tam fakt navyše pomaly nič nepovie 😒

expertka8
5. okt 2008

....nic v zlom....ale moderatorska dvojcu by som "X X X" ryxlostou svetla... 😉
...rusive elementy pre divaka... 😅
...v kazdom pripade by som aj ja brala praxy za peknu tvaricku a vymetenu hlavicku v podobe "Barborky" 😀 😀 😀

...vsetkyx prihlasenyx v tejto sutazi OBDIVUJEM....niektoryx za originalitu...sikovnost...zrucnost...ale aj tupost 😅 😀

k.a.t.k.a.
5. okt 2008

akú tam majú oni dvaja vlastne funkciu?

bibula
5. okt 2008

no moderatorov uz ani nekomentujem.
v kazdom pripade z tohoto kola sa mi najviac pacila skupina tych chalanov co po sebe liezli.-)) a "darinka"-len nechape,,preco aj cechov tam davaju /nic v zlom,ale je to slovensko ma talent,tak narodnost by mala byt slovenska,alebo aspon trvale bydlisko/.

tilly
6. okt 2008

včera tam vypískali taký cirkus, no v tom cirkuse som bola, strašné niečo, tie opičky tam fakt trpeli, boli stále trhané za tie reťaze... ale chalani tam mali ísť s akrobatickými číslami, v tom boli super, inak bol ten cirkus strašný...

ozaj a tí, čo tam ten akrobatický rock and roll tancovali, tých ste videli? také nejaké červené, či oranžové, či bordové, či aké to boli dresy... ten chalan bol môj spolužiak zo strednej 😀

bibinka
12. okt 2008

u mňa dnes boduje grgajúci deviatak 😀 😀 😀

nevesta
12. okt 2008

Bibinka, ten bol super, ale mne nabehli zimomriavky pre Lion King 😉

lencici
12. okt 2008

Baby súhlasím s vami. Ale ta Barbora je tam s prepačením na hovno. Je strašná brzda s Kramarom tam vôbec neladia...