Slovensko má talent. Čo vy na to?

anavila
28. sep 2008

co vy na to???celkom dobre, hlavne tie kastingy, to je stale najlepsie, nie?

dandy24
31. okt 2008

babulky dakujeme a zazitok to urcite bude 😉

bejbypd
31. okt 2008

dandy drzime palce...no ja neviem kramar je taky uchyl ja by som ho za muza nechcela ani za svet...no ja dufam ze konecne sa uchytia chalani z breakfansu vsak prievidza musi drzat palce,fizzy je super poznam ich osobne je o jedna velka partia,skveli kamarati a uzasna skupina co &na sebe naozaj maka

dandy24
1. nov 2008

ahoj,bejby dakujeme.mne sa fizzy tiez velmi paci je naozaj talent no a zaroven poznam vela vela skupin co na sebe velmi makaju a na slovensku je naozaj velka konkurencia a uz aj v detoch asi to bude tym ze slovaci su pracovity narod ved aj ked idu prezentovat slovensko ziskavaju tie najlepsie miesta,absolvovala som s dcerou uz vela sutazi aj v zahranici a najvacsiu konkurenciu sme mnoho krat videli v slovakoch 😉

marika80
2. nov 2008

juj, ale ten Habera vyzera stale dobre 😉

biela
2. nov 2008

tak ako ste tu niektorá hovorili o publiku...
je to otrasné, smejú sa na nevhodných veciach ako šibnutí. mne sa napríklad páčil ten recitátor, normálny skromný chalan. len sa predstavil a už sa všetci rehotali ako blázni... zase niečo povedal, tak možno niektorým aj cvrklo. pritom mne pripadal skromne a milo, no bóóže, mal maďarský prízvuk...
favoritov mám niekoľko, mne sa páči ten súbor, neviem ako sa volajú, no dnes vystupujú, v súbore je ich asi 10.
ten tanečník fizzy je dobrý, no neviem, prečo sa rozplakal, či mu bolo ľúto že nejde sám... alebo neviem...
a rada sa pozerám ako vystupujú deti, sú super, akú majú odvahu a skoro žiadnu trému... obdivujem ich.

bubba
2. nov 2008

podla mna sa rozplakal preto,lebo mal silny naval pocitov,za jedno je to este mladik,ktorym urcite este lomcuju casti puberty a za druhe je to privrzenec silnej zostavy,kamaratov,za ktorych by da ruku do ohna.to my dospeli castokrat nevieme pochopit,ale ked si spomeniem......joj najviac pocitov emocii a vsetkeho citu prislusneho som aj ja zazila tak v puberte 😉

majcik
2. nov 2008

Martinka Bobanova je supeeer 🙂

sassi
2. nov 2008

martinka je zlatá, ale naš maly si vybral Dreama 😀 po cely čas kričal avooooo, avoooo, hav-hav... ešte teraz tu šteká 😀
ale ta tanečna akože-skupina bola fest trapna, to su holky z našho CVČ lepšie 😒

sassi
2. nov 2008

marika hmmm... haberá mooooože byť (ked si predstavím ako sme si z neho na strednej uťahovali, sme ho prezývali "vajko" ani neviem prečo 😀 )

bibula
2. nov 2008

podla mna tam mali dat jednotlivcov,este tak maximalne dvoch,ale nie viac ludi na podiu ako v hladisku..... 🤐

bubadlo27
2. nov 2008

ahojte,
ja to sledujem len mrkom, ale nezdaju sa vam tie babulky malinke, moc vymachlene? 😒

sassi
2. nov 2008

no dosť, aj Martinka bola vymalovaná

majcik
2. nov 2008

Ja si myslim, ze kto ide do telky, musi dostat trochu omietku ... ale Martinka bola tak jemne, dievcensky...

bubadlo27
2. nov 2008

majcik, suhlasim s omietkou 😀 😀 😀 ale ta co spievala cleopatru bola nenormalne nalicena, to bol uz brizolit 😀 😀

sassi
2. nov 2008

tak ta čo spievala Kleopatru tam ma v porote známosti, či čo??? Šak bola hrozná a vychválili ju... 😖

cat
2. nov 2008

ta 10 rocna Miska co spievala Kleopatru bola priserne zmachlena, naco taky kriklavy ruz takej malej,to ja nepochopim 😝 ☹

majcik
2. nov 2008

Bubadlo 😀
Jasne, tiez nemam rada prehnane licenie ... a uz vobec nie na malych slecnach a pubertiackach - tie sa mimochodom vacsinou tak licia, robila som na ZS a mala som tu cest to "obdivovat"

sassi
2. nov 2008

ja som učial na dedine a tam sa nelíčili, a keby tak došli, riaditel ich asi umyje 😀

majcik
2. nov 2008

Podla mna Misku posielaju dalej pre jej teatralne vystupovanie a tu akoze sou co robi ... lebo spev je podla mojho skromneho odhadu bieda, bolo tam vela falosnosti... brr, hlavne prvykrat, mna to az bolelo.

majcik
2. nov 2008

Idu Zvonceky, som zvedava ... mne sa strasne paci viachlasny zborovy spev ..

bubadlo27
2. nov 2008

aj mne sa zvonceky pacia, ale toto sa im moc nepodarilo, tej solovke to moc hlasovo nesedelo 😒

nevesta
2. nov 2008

No mna Zvonceky sklamali, pri Lion King mi nabiehali zimomriavky, ale teraz sa mi to az tak nepacilo...
😅

majcik
2. nov 2008

Na kastingu boli ovela lepsie tie baby ako teraz ... aspon podla mna ... ta umela hudba im to pokazila, skoda 😒

bubadlo27
2. nov 2008

tak vobec neviem kto postupi, ale mohla by tusim, ta tanecnica, alebo Martinka a Zvonceky

majcik
2. nov 2008

Ja by som poslala Martinku, jednoznacne ...

cikyta
2. nov 2008

Tak u mna z celých talentov vedie Martinka,potom Fizy a ešte to dievčatko na tých husličkách.
(Je ich viac výborných,ale toto sú moje srdcovky na môjho osobného výťaza)

sassi
2. nov 2008

ja držím Martinke, na Zvončeky soms a cely večer tešila a troška sklamali
inak aj mažoretky boli výbormé, su to majsterky európy a su zo Žiliny 😉

lenka007
2. nov 2008

ja zase Paulinke je špičková

nevesta
2. nov 2008

Ja som poslala SMS Martinke, Pauline a Zvoncekom... Dost ma sklamalo, ze tie decka zmalovali 😖 Hlavne Lucka (myslim, ze sa tak volala) vyzerala ako... 😝

sassi
2. nov 2008

ja SMS neposielam, som na MD 😀 😀 😀