Slovensko má talent. Čo vy na to?

anavila
28. sep 2008

co vy na to???celkom dobre, hlavne tie kastingy, to je stale najlepsie, nie?

danulik
24. nov 2008

akoze dost trapas ten vcerajsok..
no a co sa tyka vitazov - chcela som napisat v podstate to iste co monkula, tak sa nebudem opakovat 😉
mne sa pacili tie mazoretky 🙂
a inac, ked barborka spovedala uz neviem koho, vtedy som kojila, ze ako sa mu pacilo vo väznici ci co a ze urcite aj väzni mu budu posielat hlasy - to akoze väzni mozu mat mobil? 😅

katy2
24. nov 2008

pridam aj svoj nazor....
ten istvan mi nesedi, aby sa dostal do finale, ale ludia ho posunuli, skoncil prvy... neda sa to zmenit....
a co sa tyka daslich dvoch - huslista a sestry bilikove, podla mna ma huslista ovela vacsi talent ako tie sestry.... ale je to o emociach.... aj mne vybehli slzy.... ale ma to byt talent....
aj minuly tyzden boli dalsi dvaja brothers a tene slepy tanecnik.... a porota neposudzovala podla rovnakeho metra ako teraz.... ved ten slepec musel tiez vynalozit obrovske usilie, aby to tak super nacvicil.... a bolo mu povedane, ze je to o talente a nie o case, koko usilia na to musel vynalozit.... ale to iste by malo platit aj o gizke.... opakujem, nic proti nej nemam, je strasne zlata a v podstate mi je to jedno, len ma hneva ten nerovnaky meter....

czechzuzana
24. nov 2008

katy, nebyl slepy, ale hluchy... 🙂

katy2
24. nov 2008

jasne, uz neviem, co pisem 😀

monkula
24. nov 2008

danulik 😉
Aj mne sa páčili mažoretky ,ostatné som nevidela 😅
A mne sa Barborka strašne páčil,a keĎ sa tam kramár nadrapoval, že až barborka zostarne, tak on bude moderovať s laurou a ona ho zotrela, že až ona zostarne, on už nebude 😀 😀 za to má sto bodov... neznášam slizáka karamára 😝

petka_s
24. nov 2008

ahojte
,no mne sa tato sutaz prestava pacit..
su tam same spevacky,a zvlastne talenty...
moj nazor je taky,ze ta hadia zena bola uzasna,tak isto aj slizo,vcera tie malicke gymnastky boli skvele,
a co ten stepujuci chalan?ved toho este ukratili o zasielanie hlasov,ak
ste zaregistrovali,
hned po skonceni sutaze,ked ukazovali ukazky s sms-cislom,
tak dosekali toho stepera riadne..
dojalo ma aj to,ako mohol postupit ten rozpravac kt.ani po slovensky nevie!
ved to ma byt slovensko ma talent a nie cesi,madary atd..
je to moj nazor,tak dufam ze som nikoho nenahnevala...

bibula
24. nov 2008

tiez si myslim,ze tam ine narodnosti nemaju co robit.
ale to uz nie je problem hlasujucich ,ale tych,co sutaz vymysleli.

slaviq81
24. nov 2008

Petka, presne tak.
Mne sa pacila hadia zena aj slizo. A tiez sa mi to uz prestava pacit. Ten cech co balansoval, ako klobuk dole, ze nieco take dokaze, ale nepatril do tejto sutaze.
Huslista bol dobry a mal postupit on. Ked ten hluchy tancoval tak porota stihla poznamenat ze ho beru ako normalneho sutaziaceho neprihliadac na jeho handycap a vcera? Ked videli sestry Bilikove tak zmakli a ich slova uz neplatili.

slnecnica11
24. nov 2008

tiez mam podobny nazor ako Petka.Bola som velmi prekvapena,ze Habodasz postupil.A co ta mala Laura?Nebola lepsia?Nema vacsi talent?

slaviq81
24. nov 2008

Slnecnica, Laura spievala vyborne ale myslim ze spevakov je uz dost, a na to je ina sutaz.

slnecnica11
24. nov 2008

to ma len tak v rychlosti napadlo,ved aj toho huslistu velmi chvalili

certisko19
24. nov 2008

vcera boli viaceri lepsi....ako aj po ostatne kola...no ta sutaz nie je o emociach,atd....,ale o TALENTE!!!!!!!!!!!!!

monkula
24. nov 2008

no a mňa by zaujímalo, kde je ten mladý chlapec, čo "čaroval" s tou futabolovou loptou?
A habodász má rovnakú praktickú lekárku ako ja, MM ho u nej minule stretol 😀

slaviq81
24. nov 2008

Monkula, je asi v poslednej desiatke, a do finale musi postupit. 🙂

monkula
24. nov 2008

aha, no ,keď nepostúpi, tak nepozerám.... Ak osom prestala pozerať SHS, keĎ vypadol Marcel Berky 😀

k.a.t.k.a.
24. nov 2008

mňa najviac šokoval postup sestier Bilikovych 🙄 nemam rada ked niekomu hraju na city 😝 a kedže na každého rovnaky meter tak ich vykon nejdem ani komentovať 😔

k.a.t.k.a.
24. nov 2008

a som zvedavá na grgajuceho chlapca 😀 aký 2-minutový program si vymyslí 😀 😀

monkula
24. nov 2008

k.a.t.k.a. presen tak..... toto nie je súťaž, kto najviac ropzlače divákov, ale súťaž o talente...

petka_s
24. nov 2008

jooj baby mate pravdu,
no neviem som z toho trosku smutna,ved tolko tam bolo talentov,a nic..
aj ta spevacka gondi,ano pekne spieva,ale ked tolko novin pisalo o jej zivote..
je to teda charita..no a na toho chlapca som zvedava aj ja!
to sa mi najviac nepacilo,ze co je na nom-aky talent,
ale ide im hlavne o tu sou,no co uz,malo sa to aspon inak volat,
Slovesnko hlada zabavaca"alebo co 😀

monkula
24. nov 2008

no, ale GYongyi mala neprekonateľný hals, zase to musíš peťka uznať....

zucha
24. nov 2008

no sestry bilikove prekvapili aj mna. Teda rozhodnutie poroty ma prekvapilo, lebo v prvom kole nepustili dalej tu dievcinu, co tancovala so psom, lebo podla nich uz nic viac urobit so svojim talentom nemoze a tak poslali niekoho, kto moze talent rozvijat dalej a zlepsovat sa. A v tomto kole si potom dobre protirecili. Nepustili nadaneho huslistu, ale ako tu niekto spomenul, hrali na city. Aj ked naozaj, boli dobre, ale to by asi mala byt ina sutaz

klarikaba
24. nov 2008

no hrozne ake talenty postupili!a co sa tyka gyongii,aky neprekonatelny hlas mas monkula na mysli?
ma pekny,ale neprekonatelny?tak by som to asi nenapisala.....

audreyd
24. nov 2008

mňa udivilo, keď v minulom kole nedali šancu hluchému tanečníkovi, že to je na "inú" kategóriu a teraz poslali do finále tiež súťažiace z "inej" kategórie... 😕 to majú každé kolo iný meter? 😨 😠

monkula
24. nov 2008

klarika, myslela so mneprekonateľný v tej súťaži samozrejem ,nechytaj ma a slovíčka 😝

klarikaba
24. nov 2008

cely talent ma cudny meter 😀 😀 😀

klarikaba
24. nov 2008

monkula,jasnee 😉

nera
25. nov 2008

bejbypd - prepáč, ale to čo som písala nemalo nič spoločné s politikou(to by som ináč písala.... 😝 ), recitácia je o tom, že viem recitovať, artikulovať, rozumiem čo hovorím, prežívam to....atď...ja som hovorila o tom ako to znelo, keby to bol čech, či rusinec rovnako by som to písala.....
Totiž ja nerozdeľujem ľudí na slovákov, maďarov, .....len na normálnych a blbých....
A tie sestry....tam to mi je jedno, len pri hluchom tanečníkovi rozhodla porota tak, že je rovnocenný s tou tanečnou skupinou a teraz sa nad nimi zľutovali? Bolo by treba používať rovnaký meter.

pd900bo
25. nov 2008

mne sa Istvan strasne pacil ako recitoval no asi som tu jedina.. nevadi

ten KOky hral miestami falosne a to ze neboli vsetci traja hudobnici zladeni o tom ani nehovorim, len ludia vidia cigana s huslami tak si hned vlasy trhaju aky je bohovsky, a este mi pripadal aj riadne arogantny a neviem ci to dodnes predychal ze nesiel dalej..

slnieckova
25. nov 2008

este ze existuju tieto relacie... 😀

monkula
25. nov 2008

pd, ja som si vlasy z kokyho netrhala, neboj sa, mne sa proste páčil oveľa viac, ako sestry. A to, že by ma neposunuli ďalej len na úkor niekoho, kto vzbudzoval viac ľudských emócií, to by som nepredýchala ani ja....