Slovensko má talent. Čo vy na to?

anavila
28. sep 2008

co vy na to???celkom dobre, hlavne tie kastingy, to je stale najlepsie, nie?

ejusa
1. dec 2008

Ahojte,ta Anabelka je fakt dobra,z zimomriavky ma clovek ked spieva,a este do toho aj husle,a je velmi zlata,a vcera ako mala princezna vyzerala.Ten chlapec s gitarou hra pekne,ale nech mi vsetci odpustia,je mi taky nesympaticky,vyzera ako dievca,a tak meta s tymi vlasmi prehnane.Grgajuci je zlaty ale do finale to asi nie je,ale lutovala som ho,bolo mu do placu,neviem naco ho Barboraa este aj otazkami trapilá.A ona sa po skonceni vrati k pocasiu? 😲 Aj chlapec s loptou je dobry,som myslela ze postupi,to karate taktiez,ale je jasne ze to vedia,ved su niekolkonasobni majstri sveta,preto ich ludia dalej neposuvali,ten romsky tanec podla mna o nicom,ten kuzelnik taktiez a uz ani neviem co tam bolo.Ja chcem nech vsetko vyhra Anabelka,alebo Gizka,alebo mala Martinka 🙂 ,ale sms neposielam nikomu 😀

monkula
1. dec 2008

ja so mvšera SMT nepozerala ,bo som vypekala 😀 , ale t oakože fakt ten futbalista nepostúpil a ten nechutný grgáň sa mohol dostať do finále? Tak to ej teda vizitka pre Slovákov, ha ha ha ,chlapec zagrgá a slovenský ľud sa ide pokakať... 😖 😖 😖 😖 😖

k.a.t.k.a.
1. dec 2008

prečo nie grgaň? ved bol zlatý 😀 ja som sa dobre pobavila, ved ked mohol Istva či Gizka postupiť prečo nie on? si myslím že Slovaci z recesie zahlasovali za grgana, a ja by som to urobila tiež 😎 ved to celé nemá žiadnu úroveň 🙄

k.a.t.k.a.
1. dec 2008

a ten gitarista 😝 ja som to musela prepnuť, ved to sa nedalo počúvať 🙄

monkula
1. dec 2008

mne bol veľmi nesympatický teda obaja, aj grgajúci aj ten "rocker" 😝 😝 😝

petka_s
1. dec 2008

no monkula,mame zase podobne nazory,mne je na zvracanie z toho grgaca,
proste to cosi napisala,nema chybu!!! 🙂
velky aplauz pre teba!!!

monkula
1. dec 2008

Ďakujem Peťka 😉 😉 ja viem ,že ej to ľudské, každý grgá, ale pre mňa to je nechutné... hlavne, keĎ som videla, ako ej z toho môj syn nadšený.... preňho ako malého futbalistu mal byť vzor ten chlapec s tou loptou, nie nejaký grgáň, čo sa ani neučí a radšej trénuje grganie 😝 😝 😝

marse
1. dec 2008

mne sa pacil ten peatboxer 🙂

pipka
1. dec 2008

no mne teda tiez ani grgajuci ani gitarista nesedeli...neviem preco, ale ked si predstavim, ze vyherca nas ma potom reprezentovat na celosvetovom Talente...a bol by tam grgajuci chlapec, no amen tma 😅 😒 by si o nas asi pomysleli... 😝 🤐
podla mna ten fotbalista mohol radsej postupit, ten aspon nejaky talent a sikovnost predviedol...a clapec na sebe naozaj denne maka...a grgač co robi? ako trenuje? a hlavne ako by mohol svoj "talent" dalej rozvijat... 😕 😠

mne sa zda, ze slovaci nepochopili podstatu sutaze a vsetko beru ako recesiu... 😒 ☹

ejusa
1. dec 2008

A co bude byvat po Talente,neviete?A de sa stratil JOzo Procko?Nie ze by mi chybal,ale volakedy ho vsade pchali a dneska nie je o nom ani pocut.

pipka
1. dec 2008

ejusa po talente budu Vianoce 😀 a pride Jezisko 😀 mozno prezleceny za Pročka 😅 😀
inak Jozo podnika, uplne skoncil s televiziou...uz bol okukany, tak najvyssi cas odist si myslim 😉

a niekedy na jar ma ist dalsie kolo Let´s Dance 😵

kili
1. dec 2008

pročka som neznášala, to bol taký typ, že veselý na vonok a zúrivec v súkromí 😝

bubba
1. dec 2008

caute baby mne sa tiez nepacil ten maly gragajuci chlapec,hlavne potom ako som videla ako matke grgol pred psanim do kischtu a evidentne bolo ze to u nich je normalne asi by som ho zabila...ako adela povedala"jeho mama musi mat plnu hlavu nagrganu" 😀 😀 to bolo trosku odveci ale urcite ma nanho nervy a nepacila sa mi ani ta skryta kamera co s nim spravili,uplne to bolo nedostojne,ale kedze boli nanho len dobre ohlasy som nist nehovorila bo sak kazdy na svoj nazor...
procko si tusim otvoril svoju regionalnu televiziu ci radio uz neviem raz som po nom zacala patrat na nete a akurta s nim davali v tej dobe rozhovor z radia koex davala som aj link na to v teme "showbussiness"vobec sa nezmenil,je to rovnaky chr**** a dusevny mrzak,namysleny dedincan ..jedine nove co som zistila ze ma vysoku skolu,teda neviem ci aj nie dve nepamatams a presne len som sa vtedy tak nad tym pozastavila,ze ON???

petka_s
1. dec 2008

pipka-a to fakt bude aj slovensko reprezentovat??
no zbohom teda.fakt sme si to pomylili so superstar,mne je naozaj luto tych naozaj talentov 😢

slaviq81
1. dec 2008

tak baby, ja som opat sklamana, ja som chcela vo finale vidiet hadiu zenu, toho chalana s futbalovou loptou, beatboxer tiez nebol zly a aj toho zonglera s diabolom. Takze finale uz ani nebudem pozerat 😔

ejusa
1. dec 2008

Celkovo ten Talent je o nicom,ani moderatorsku dvojicu netrafili vobec,Barboru som mala rada z pocasia ale tu sa stale len myka,afektuje,krici a Maros je taky stary kocur pri nej

titkovamiriam
1. dec 2008

procko ma super pizzerku 😀

cukruska1920
1. dec 2008

Ahojte....kto postupil do finale? som zaspala

marya
1. dec 2008

Mne sa tiez nepacil ten grgajuci chlapec, bolo to sice zabavne, som sa nasmiala, ale nenazvala by som to talentom, a navyse ten chlapec bol taky dost divny...ale zas ked minule mohol ako recitator postupit Istvan, tak teraz kludne mohol postupit tento chlapec, ten vie aspon po slovensky...

A som rada, ze postupila Anabelka, bola ozaj uzasna 😵

marse
1. dec 2008

mna ten Istvanko nejako zvlast neohuril, to ako keby ja som sa naucila teraz nejaky text po madarsky...ziadny extra talent k tomu nepotrebujem...a moj svokor to vystihol...ked prednasal istvanko tak zahlasil ze bela a csaky teraz sedia v obyvcke a posielaju hlasy ako divy 😀

marya
1. dec 2008

Marse presne 😀 😀

johnie
1. dec 2008

tak čo sa týka moderátorov, tak niekedy mi je fakt nanič z toho ako barbora afektuje... 😝 proste mi to duo nesedí a zle sa mi na to pozerá.. a tak sledujem vždy v pondelok ráno na nete rozhodnutie a aj to naťahujú až no tak vždy len konec kuknem a stačí mi 😀 😀
ja tipujem že to vyhrá bud tá gyongy alebo martinka alebo táto anabela 😉 všetky tri sú super a hlavne majú talent ak to má byť o tom

danuska24
1. dec 2008

co sa tyka moderatorskeho umenia Barbory.. o tom pomlcim.. slaba jak caj..
inac suhlasim so slaviq81, podla mna mali postupit ten futbalista a ,,diabolo,, lebo to je talent, ale to ze niekto vie spievat podla mna nie je talent ale dar.....

ankam
1. dec 2008

baby a kto este vyhral s Anabelkou?
ten chlapec bol strasny-grgac.....som sa az ja hanbila za neho 😝 😠

aktak
1. dec 2008

mne z celej show najviac vadi Kramar 🤐 vidno ho fakt vsade a uz mi ide krkom, hlavne ked chce byt nekedy ftipny za kazdu cenu 😔

k.a.t.k.a.
1. dec 2008

mne vadí ta suťaž lebo nemá žiadnu úroveň, a príde čas kedy mi začne aj Adela vadiť 😝 je sice dobrá ale je už všade, najnovšie ma dorazila reklama na orange kde je so sajfom už jej začínam mať dosť 😝

monkula
1. dec 2008

katka, ta zarába, kde sa dá, kým sa neokuká.. ak oPyco 😅

bubba
1. dec 2008

katka inac ked sme s manzelom videli tu reklamu na orange prvy krat sme sa len v nemom uzase kukli na seba a pokrutili hlavami,v tom s tebou uplne suhlasim to je teda riadny brainwash 😖 😖 a SHT fiha dobra skratka pripomina mi jedno anglicke slovo,hadajte ktore 😝 😝 ,teda SHT je trpany a ja odzaciatku tvrdim,ze vyhravajuci talent je umelo vytvoreny,populovany a predostrety divakovi aby sa citil,akoze ja som si zvolil toho co vyhral,ale skutocnych talentov tam bolo...neuroekom a vacsinou su vsetky prec 😝 😝 😝 preco asi ?:..

monkula
1. dec 2008

no, vidíš Bubba, akú skvelú skartku som vymyslela, a ako krásne som vystihla obsah tejto súťaže... 😀 😀

ankam
1. dec 2008

inac ta reklama aj mna dorazila....vsade natlacena Adela