Slovensko má talent. Čo vy na to?

anavila
28. sep 2008

co vy na to???celkom dobre, hlavne tie kastingy, to je stale najlepsie, nie?

majcik
9. nov 2008

Dobreee, chlapcom trochu po nose nezaskodi

kili
9. nov 2008

tak poslal ju, no už som si na okamih myslela, že pošle chalanov 😝

harmi
9. nov 2008

tak aj mne vysla len Gyongy. inak skoda tych chalanov lebo talent maju obrovsky.skoda ze to dnes pokazili. ale zviditelnili sa a snad im to pomoze v dalsej tanecnej kariere 😉

kvixa
9. nov 2008

to teda nezaškodí 🙂 nejakí sú dnes čudní. Heňa postúpila... ani tá nemala, bo nemá šancu do finále ale aspoň to budú mať potom ľahšie pri vyhadzovaní.

pipka
9. nov 2008

no aj tak bola najlepsia ta mala, co dala Kramarovi "po nose" ze "preto my este nespime, lebo my tu cakame..." 😀 😀 😀 😀 😀

majcik
9. nov 2008

Ja si tiez myslim, ze chalanom zviditelnenie pomoze, dnes si to fakt pokazili ...
Mne sa pacilo, ako Henrieta spievala, urcite ma talent, ale na vitazku celej sou ju urcite netipujem.

harmi
9. nov 2008

martinadt, suhlasim 😉 🙂

diddi
9. nov 2008

skoro kazdej z nas vysiel jeden typ 🙂

pipka
9. nov 2008

majcik a kto to cele vyhra? 😕 😎

kili
9. nov 2008

ja by som vychválila Adelu, jak vie vždy niekoho super zachrániť od trapasu al. od zhodenia. v tomto je fakt neuveriteľná 😎

alionuska
9. nov 2008

Skoda,ze moj tip nevysiel! ☹ Chcela som ich este vidiet a myslela som si,ze preto tak dnes vystupili,aby nabuduce ukazali viac...

majcik
9. nov 2008

Pipka - poviem Ti 7. decembra 😀

harmi
9. nov 2008

kili, veru, Adela ma talent 😀

kili
9. nov 2008

harmi, mala by to vyhrať 😀

martinadt
9. nov 2008

no škoda že nepostúpili BFS 😒

harmi
9. nov 2008

kili, jednoznacne 😀 a dnes bola aj velmi pekna 😉

majcik
9. nov 2008

Kili - Adela je fakt neskutocne inteligentna, taktna, empaticka, trefna ... mne sa pacilo aj to, co povedala minulu nedelu tej Miske, co spievala tak falosne a robila akoze "sou" ... ze je zela, aby mala vzdy take publikom, co jej tlieska ... mozno inde by ju vypiskali.

kili
9. nov 2008

ja jej strašne závidím tie krásne šaty, ktoré môže nosiť, ale teda je dobre, že ja ich nosiť nemôžem, to by nebol pekný pohľad 😝 😀

nevesta
9. nov 2008

Babule, osobne som poslala Breakfans a Henriete. Gyongi, ci ako sa pise,je sice fajn, mila, pekne spieva, ale aspon mne sa zdalo, ze jej to viac krat uslo pri dnesnom speve a ludia jej posielali sms zo sucitu 😔 A nechcem vidiet, ako sa o nu zrazu zacne zaujmat jej skutocna rodina 🤐 Samozrejme z cistej lasky 🤐

harmi
9. nov 2008

je ich skoda. uz nebude pre mna ta sutaz taka zaujimava. na nich som sa tesila. aspon ten Ervin keby postupil. takto tam budu vsetci spievat. ved to neni superstar. aj ked ta bab krasne spieva. aby som jej nekrivdila.

majcik
9. nov 2008

Ja Adelu fakt zeriem ... aj Sajfu na Fanku, ked spolu vysielaju a takisto aj v dvojici s Pycom, ked moderovali Superstar alebo Let´s Dance ...

Nooo, ona tych siat uz ponosila ... ja by som potrebovala tak o 3-4 cisla vacsie 😒

majcik
9. nov 2008

Skoda, ze sa tam nedostala Katka ... ta hadia zena. To ozaj hocikto nedokaze

martinadt
9. nov 2008

teraz jedine kto tam bude asi taký zlatý je to malé dievčatko čo postúpilo minule

kili
9. nov 2008

Sajfu ja neznášam, už rádiu mi vždy prišiel príšerne trápny, Adela spravila nejaký vtip a on to tak zazdil, no fu, fakt nechápem, ako s ním môže vysielať. on tak vtipy pre deti do 13r

majcik
9. nov 2008

Martina - spomedzi vsetkych finalistiek sa mne ona tiez najviac paci ...
Inac, este by sa tam mohol dostat nejaky chalan, nech tam nie su same baby

bubba
9. nov 2008

oni nas tu ciatju,ze si v priamom prenose ti dvaja potykali 😝 😀 😀 😀 mali povedat,ze na pocest uzivateliek MK 😀

majcik
9. nov 2008

Kili - ja ho mam zas rada 🙂 O tom je to, aj cela tato sou, ze 100 ludi - 100 chuti.... no keby sa vsetkym pacil ten isty clovek, bolo by to nudne a fadne, nie? 🙂

pipka
9. nov 2008

majcik, tak to uz budem aj ja mudra 😀 😀 😀
inak presne to sme rozoberali aj my doma, ze ako sa teraz urcite zrazu o Dyondi zaujimat jej rodicia 😠 🙄 len keby im nejake bubaky mohli kapnut... 😠 ☹

martinadt
9. nov 2008

majcik to je podla mňa naozaj talent.. má tuším 6 rokov a vie pekne spievať, tancuje a bola úplne zlatá 😵

pipka
9. nov 2008

ten grgajuci? 😕 😀