Slovensko má talent. Čo vy na to?

anavila
28. sep 2008

co vy na to???celkom dobre, hlavne tie kastingy, to je stale najlepsie, nie?

petka_s
11. nov 2008

slavik,aj mna to ale brutalne stve!
ved to,ze spev je ok,aj male deticky sa mi pacia,
ale podla na vela malych deti ma talent,aj keby nespievali najkrajsie,tak pri nich si kazdy povie ze malicke dietatko ma talent.
dufam ze tam pojdu aj takí co dokazu nieco zaujimave,ti co budu niecim poriadnym vynimocní

katka76
12. nov 2008

no tak ti poliaci su ini machri! to chce ine sustredenie sa a drzanie tela, presne vypocitane tazisko...
tiez by som bola radsej za tu hadiu zenu, opera je pekna, ale len pre malu skupinku ludi, a ta povacsine netravi cas sledovanim talentu
a este ked ohovaram, tak "talent" maju modni dizajneri, co obliekaju rakovsku. v takych satach by aj ta najuzastnejsia modelka vyzerala ako objedena salonka. ja sa jej cudujem, ze s takym outfitom suhlasila 😝

slnieckova
12. nov 2008

katka76 za taky honorar by si suhlasila aj ty 😉

skuska
12. nov 2008

Mne sa ta opera pacila. Myslim ze mala postupit "opera" a "hadia zena". Fizzy to trosku s tou skupinou neodhadli - proste nuda.

A ze opera do taketo sutaz patri dokazuje aj vitaz z Britanie

https://www.youtube.com/watch?v=1k08yxu57NA


co poviete? 😉

cikyta
16. nov 2008

Tak keby si vybral správnu cestu Fizzy............mohol to kludne ukázať aj takto............... 🙂

bubba
16. nov 2008

vitaz je uz aj tak isty,takze hadia zena alebo iny talent,ktori by mali sancu dostat sa dosemifinale......aspon im usetria kopu casu a sttresu ked vitaz je evidentne uz dopredu urceny...mozno odvazne tvrdenie ale priznajme si,reality shows su aj tak len o manipulacii divaka.ukazu ti to co chces vidiet,ukazu ti to co tvoje oci este nevideli,nakazu publiku,aby tlieskalo aj ked vystupenie nic moc....atdatd....nemate aj vy ten pocit?

bubba
16. nov 2008

aj to s tym fizzym bola nejaka fraska mne to pripadalo akoby "narocky"vypadli....hrdinovia tozvie co im kto zato ponukol...

cikyta
16. nov 2008

bubba,kto bude výťaz?

bubba
16. nov 2008

no co ja viem? 😀 😀 😀 sa musis opytat kompetentnych....lebo podla mna ani vela talentom ktore mali v skutocnosti sancu,tu ani nedali,lebo vyberali slabsich aby divakovi zrejme dali najavo kto bude vitazom.ved uvidis ked si pozrieme celu 10 vitazov ake rozdiely budeme medzi nimi vidiet.aj v superstar to je vzdy evidentne 😀 😀 poslednu superstar ked som pozerala to bol rocnik miro jaros a pod....som v 1.desiatke povedala,ze vyhra bud koscova alebo sindlerova 😉

cikyta
16. nov 2008

Neviem 😒 Ja taký dojem nemám,ale každý máme svoj názor 😉

diddi
16. nov 2008

ja uz vam teraz pisem, ze celu sutaz vyhra Gyongy

cikyta
16. nov 2008

🙂

cikyta
16. nov 2008

Ja si myslím,že malá Martinka 😅

bibula
16. nov 2008

ja proti spevakom nic nemam,ale na to je superstar......mali tam dat fakt talent a nie spevaka. 😒

slaviq81
16. nov 2008

Bibula, moja rec 😉

bubba
16. nov 2008

aj ja som rozmyslala nad tym,ze to male dievcatko(to by bolo super lebo naozaj fakt ma talent a za jej talentom sa skryva aj drina)
a tiez sa mi nepacia spevaci,teda pacia ale nie v "talente"

marika80
16. nov 2008

podla mna vyhra Martinka.

bibula
16. nov 2008

no ten kuzelnik bol trapny,ten nepostupi..... 🙂

kili
16. nov 2008

vrátim sa eštek BarBorKe, a nemôže Adela aj moderovať aj porotovať? to by bol super a zábavné 😀

bibula
16. nov 2008

😀 a co tak hned si aj zasutazit?ze ma talent na vsetko? 😀 😀

kili
16. nov 2008

no vidíš, si to priviedla k dokonalosti, to by mala asi najväčší honorár, by som hádam aj zahlasovala 😀

majcik
16. nov 2008

Fuuuha, ten chalan, co hral na akordeone, to bolo inak vymakane ... mala som riadne zimomriavky.

titinkaa
16. nov 2008

preco tu odcudzujete spev? pripomína vam to SHS? v SHS bol daný vekový limit myslím že od 15 rokov v talente to tak nie, žiadny vekový limit tu nie je to znamena že tu sa možu prejaviť aj mladší speváci.
mne sa osobne páčila Martinka Bobanová tá sa prezentovala spevom, tancom a hraním na akordeone - má 6 rokov, dalej sa mi pačila hadia žena, tej som fakt neskutočne fandila a nepostupila, páčila sa mi Gyonge či ako sa volá má nadherný hlas

monkula
16. nov 2008

ten akordeonista - klobúk dolu, neskutočné....

majcik
16. nov 2008

Monkula - vsak? Virtuoz ... a v tom kostole na organe hral kusok z Bachovej Toccaty a fugy d-mol, ktoru ja milujem a tiez som vedela jeden cas nieco z nej zahrat ... ale to bolo daaavno, teraz necvicim.

monkula
16. nov 2008

no, ja som mamut v klasickej hudbe, tak neviem, čo hral, ale bol výborný....

majcik
16. nov 2008

Ja mam rada aj klasicku hudbu a taketo veci, co hral on, veeelmi mozem ... proste genialny.

minusa
16. nov 2008

povedala by som, ze zatial su vsetci super 🙂 co som videla