Slovensko má talent. Čo vy na to?

anavila
28. sep 2008

co vy na to???celkom dobre, hlavne tie kastingy, to je stale najlepsie, nie?

nevesta
2. nov 2008

Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

pipi1211
2. nov 2008

joj ta martinka bola uplne rozkosna 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😵 😀 😵 😀 😵 😀

sassi
2. nov 2008

pipi, super slovo, maš pravdu ... rozkošnáááááá

majcik
2. nov 2008

Som spokojna s finalistkami, moze byt

sassi
2. nov 2008

ale ta holka so psíkom bola fest sympoška, nie?
Pavlínka može byť... hlavne že tam nie je Michaela 😝

cikyta
2. nov 2008

Ano sassi,tá holka so psíkom bola milá.
Mám tiež psíka a viem presne ako ho lúbi a bolo cítiť aj z toho psíka,že všetko,čo robí robí rád s radosťou a miluje tiež svoju paničku. 🙂
S Martinkou som spokojná.Je velmi chutnulinká!!! 😵

pipi1211
2. nov 2008

neviem preco ale radsej by som tam prijala tu s tym psikom lebo tak mlada tanecnicka mi pride taka ja neviem... na nej vek hm 😒

minkak
2. nov 2008

aj ja som veeelmi spokojna 🙂 dobre to dopadlo,ale trosku mi je luto aj toho psika ☹ skoda,ze nemohli ist vsetky 3 😅

monkula
2. nov 2008

Martinka je OK, Paulínka tiež, tá s tým psom mi nechýba, škoda, že nepostúpili tí Shakers, to bolo perfektné...
Dandy, aj Twiggy boli úžasné 😉

cikyta
2. nov 2008

Asi by mali urobiť niečo zvlášť pre zvieratká,lebo je ešte stále vela ludí,ktorý robia zásadné rozdiely medzi ludmi a zvieratami-čo je niekedy na škodu...ale taký je svet.
(A Rakovská,čo jak ju volajú,je niečo strašné!Tú mali dať moderovať počasie ráno o 4:00hod.!)

monkula
2. nov 2008

cikyta, aj ja robím rozdiely.... a nehnbím sa za to... cintoríny pre zvieratá, nákladné operácie pre zvieratá... sorry, ale radšej prispejem na onkológiu ako na útulok pre zvieratá...
veď život zvierať dávať nad život človeka...
nie, že by som nemala rada vieratá, ale život človeka má pre mňa oveľa vyššiu cenu a hodnotu...

dandy24
3. nov 2008

ahojte,ja som tiez spokojna s vyberom len nasa barborka bola smutna ze nepostupil ten psik lebo sa vraj velmi s kamaratili a drzala mu palce ☹ a to ze nepostupili oni ako skupina ju az tak nemrzelo lebo nase deti uz vedia byt aj objektivne ked je niekto lepsi,len velka skoda ze nemohli zanechat lepsi dojem lebo ta choreografia je uplne ina ako sme ju videli v tv ma aj dej a hlavne nevynikne ked je rozsekana ☹
monkula dakujeme 😉

nevesta
3. nov 2008

Dandy, male boli zlatunke a ten chlapcek 😵

matullienka
3. nov 2008

aj ja som spokojna s tymi finalistkami ta mala martinka bola strasne zlatucka

dandy24
3. nov 2008

nevesta dakujeme ,ten chlapcek je syn pani trenerky 😉 bude mat pat rokov a ma talent po mamicke len sa nerad predvadza inak je sikuliatko a maminka je velmi talentovana osobka lebo stiha viest klub a popri tom ma este okrem marka trojrocnu dcerku a kazdu chvilku sa jej ma narodit babatko.

bibula
3. nov 2008

necitam vsetko,ale ja som spokojna 🙂

mercy
3. nov 2008

Ja navrhujem pre Rakovskú osobitné smskové číslo.Podľa mňa je to jasná víťazka celej šou 😝 😀

dandy24
3. nov 2008

nasa barca hovorila ze tam ta rakovska musela mat napisane tie texty na nejakej tabuli aby ich nezabudla 😕

mercy
3. nov 2008

Mali čítačku,ale preboha triasť ručičkami ako v americkom filme,používať wau a ok, nevypotiť ani jednu spontánnu vetu, zabiť v lufte každý vtip...aj to chce talent

k.a.t.k.a.
3. nov 2008

a ten víťazoslávny výkrik do publika : Ona mááááá 39 teplotuuu 😝 som myslela že spadnem zo sedačky v tej chvíli 🙄

cikyta
3. nov 2008

Teraz dávali v rádii,že tá s tým psom bola podla SMS na 2.mieste.

irenkat
3. nov 2008

vsak to vcera povedali aj v priamom prenose...

cikyta
3. nov 2008

Hej?Tak som to prepočula,lebo ja si len pamätám,ako Kramár vravel,že oni tam nemajú napísané,kto kolko mal hlasov,len z ktorých dvoch má porota vybrať druhého.

irenkat
3. nov 2008

teraz neviem 😅 ale ja si zas pamatam ze vraveli na druhom mieste sa umiestnila... a na tretom... ale je mozne ze som to ja nejako zle pochopila...

slnieckova
3. nov 2008

Ved uz dajte tej Rakovskej pokoj 😀 nahodou, mne sa vcera zdala fajn, celkom jej to slo a to ci to mala niekde napisane alebo nie... no tak sorry,ale kazdy jeden moderator nejako zacinal a nemoze byt hned kazdy hviezda, no nie? 🙂 Mozno, keby mala ineho partaka a nie Kramara, bolo by to ine...

Pride mi smiesne, ze sa do nej takto kazdy navaza. Ale zjavne si z toho nic nerobi, takze ma u mna plus 😀

biela
3. nov 2008

aj mňa zvončeky sklamali, držala som im palce, no bolo to síce pekné, no čakala som viac...
martinka je naozaj rozkošná, nádherné dievčatko, držím jej ďalej palce.
psík Dream bol naozaj super, sa mi slzy tlačili do očí, ako strašne ľúbi svoju paničku a aj ona jeho.
s postupujúcimi som spokojná, no chcela som tam Zvončeky, ale čo už... 🙂

cikyta
3. nov 2008

Slniečkova,ved nič proti nej,ale taký mladučkí moderátori to najprv trénujú na menej sledovaných programoch a nie hned v hlavnom čase o 20:00hod.
Ale to je jedno.Základ je,že Martinka ide dalej-bambulka moja! 🙂

slnieckova
3. nov 2008

a kto vlastne postupil? Ta mala, co si kupi zuby a domcek pre barbie 😀 a este?

slnieckova
3. nov 2008

apropo Rakovska sa urcite ako moderatorka Slovensko ma talent nevyberala sama 🙂, ale dost o nej 😀

wighy
3. nov 2008

ja fandim Paulinke je fakt velmi sikovna, dufam ze jej coskoro najdu vhodneho tanecneho partnera 😉
zvonceky ma trochu sklamali ☹ ,shakers boli tiez supeeeeer a Dream uzasny