Slovensko má talent. Čo vy na to?

anavila
28. sep 2008

co vy na to???celkom dobre, hlavne tie kastingy, to je stale najlepsie, nie?

asitka
12. okt 2008

lion king bolo rozkošnéééé.... ináč tak grgať vie aj môj muž.....

nevesta
12. okt 2008

Asistka, sa mohol prihlasit 😀

liliandax
12. okt 2008

lencici - uplne suhlasim, Barbora je tam uplne zbytocne 😝 .. ja som dnes kukala len zaciatok, neviete, da sa to kuknut aj v archive na nete? zatial som to tam nenasla 😅

zuzana2580
12. okt 2008

Ahojte cicky...... 🙂 🙂 🙂 ...neviete nahodou ako sa vola ta pesnicka,co spievala ta 13-rocna baba,ta co aj kreslit vedela....reps.kto to spieva original ??? 😕 😕 😕 😕 ....sa mi to pacilo,len neviem co to bolo.... 😠 😠 😠 diiiiky mooooc.. 🙂 🙂

bibula
12. okt 2008

asitka uplne suhlasim- grgac a zvonceky boli najlepsi, grgacika by som dokonca aj nominovala na vitaza.-)
som zvedav ako sa predvedie bratislava 😀 😝 😀

lencici
12. okt 2008

zuzana spieva to Duffy - mercy aspoň myslim že sa to tak píše

asitka
12. okt 2008

nevesta...bibula....ešte by to vyhral...čo ja s 3milionmi by robila?? 😀 😀 😀

zuzana2580
12. okt 2008

lencici dakijeeeem 😉 😉

nevesta
12. okt 2008

Asistka 😀 no myslim, ze by si problem nemala 😀

verulka
12. okt 2008

bibula, aj moji chalani take vedia 😀 dokonca aj "vyprdiet" hymnu pod pazuchou 😀 😅 ale na konkurze nebudu 😉

asitka
12. okt 2008

nevesta...nooo...asi máš pravdu....šak ja už mám rozplánovaných tých 227 milionov čo je v lote...či jak sa to volá 😀

verulka....keby sa našlo pár takýchto členov a dalo dokopy a niečo by vygrgali a vyprdeli...to by bola iná haluz 😀 ale príde mi to nechutnéééé 😀 😀 😀

verulka
12. okt 2008

asi, ja tiez nechcem aby sa takto prezentovali..takze to robia len sukormne 😀

asitka
12. okt 2008

ako haluz medzi kamarátmi je to faaaajn, ale aby si ich celé slovensko pamätalo ako "grgajúcich, prdiacich" to by som asi ani ja nechcela u mojich detí 😀 a teraz to myslím všeobecne....

lencici
12. okt 2008

zuzana neni zač to musiš dakovať mojmu mangelovi on má hitofky v maličku 😉

verulka
12. okt 2008

presne tak 😉 okrem toho, to nie je talent 😉

diddi
12. okt 2008

no najvacsi talent musela ukazat asi Barborka, ked je moderatorkou toho programu...a Kramar, to je aky hnus...neviem co tam medzi sebou hraju..ona mu vyka, on jej tyka a kazdy slovom by ju najradsej pretiahol...strasne rusivy element takyto moderatori

inac, to grganie nie je grganie, to je prehltanie vzduchu, co ten maly tam predviedol

katyl
21. okt 2008

asitka, pozdravuj manzela, nech hodi na web ukazku, na tom chlapcekovi som sa strasne smiala 😀 😀
ja vzdy ked to pozerame hovorim dcere, aby si vsimla, ze ti fakt talentovani ludia su vacsinou velmi skromni, nemusia sa nijako naparovat a nasilu predvadzat, ti co nic poriadne nevedia su zas prehnane suverenni a sebavedomi, bez kuska sebareflexie. barborka rosnicka je trapna, najde sa vobec niekto, komu by sa pacila?

nevesta
21. okt 2008

Mne nie 😉

monkula
21. okt 2008

diddi, máš pravdu.... absolútne sa k sebe nehodia...
Alebo mali dať Kramára s nejakou staršou, alebo Barboru s nejakým mladším, alebo ich tam nemuseli dávať vôbec a urobili by asi najlepšie...
mali dať overený tandem Pyco-Adela a hoci sú obkukaní, nikto na Slovensku na nich podľa mňa nemá... 😉

asitka
21. okt 2008

katyl...ďakujem, odovzdám...ale radšej nech sa neprezentuje....ako som písala...nemusí sa zviditeľňovať takouto haluzou....sú iné talenty... 😀

a načo sú tam tí dvaja??? som nejak nepochopila...aby na začiatku zahlásili o čo ide...a na konci nám popriali dobrú noc a pekný večer...,,,??? to nám mohli aj v titulkách napísať....a v pohode by sme to vzládli 😀

asitka
21. okt 2008

a mohli ešte ušetriť na ich honorároch.... 😀

minkak
30. okt 2008

monkula presne tak,podla mna jej najviac uskodili,ked ju tam dali s Kramarom 😖
keby jej tam dali niekoho seberovnejsieho a s kym by si hlavne nevykala....lebo to je cele divne 😒

czechzuzana
31. okt 2008

Me se zase nelibi, jak tolik lidi tu Barboru kritizuje. Vsak ona vubec nema sanci - Kramar ju furt obchytkava, ma blbe kecy a ona co ma delat.....Vsak urcite dostala nejaky scenar a reziser ji rika, co ma delat....Tak asi nekde neco bude zle. Hezka je, chytra taky, podle me ma vsechny predpoklady. Kdyby k ni dali nekoho jako je Pyco, ci Sajfa, urcite by to bylo jine.....Vsimly jste si nekdy v Superstar, ze by na sebe Adela s Pycem sahali? Ja nikdy. A pritom pusobili ze jsou kamaradi. Naopak tento Kramar saha na B. furt, a pusobi to tak slizky...Me je ji v podstate lito - dostala se sama do TV, zacinala u pocasi, ted dostala prilezitost, ktera by byla super v jeji kariere, a pokazi ji to Kramar...Ona mu vyka, on ji masiruje nohy...No fakt je to divne. Ja si k nemu predstavuju spis tak Studenkovou, ale v nake relaci Tak jde cas, nebo neco 😀

monkula
31. okt 2008

czehzuzana ,ja proti B. nič nemám, aj podľa mňa je peknučná, ale máš pravdu s Kramárom, ona je ešte mladá baba, neskúsená, nevie, ako má reagovať na obstarožného slintajúceho dedka, je proste v rozpakoch, preto reaguje tak ,ako reaguje....
A celkovo, ja to ani nemám chuť pozerať, keĎ tam vidím Kramára, začínam byť alergická aj na všetky postavy, čo dabuje... 😝 😝 😝 😝
tam je rozdiel jednej generácie, to ej to isté, ak okeby k Pycovi dali, čo ja viem, Kocúrikovú, tiež by to vázlo ,pretože mladí majú inú predstavu o humore, ako tí starší...
A okrem toho, v Šarme aj vyšiel článok, mal názov sexistický Kramár, aj tam potom ľudia písali svoje reakcie, a všetc isa zhdli na tom ,že je Kramár nechutný...

czechzuzana
31. okt 2008

monkula: Ja to pozeram, je to dobry relax na nedelu. Zatim se mi nejvic libil ten tanecnik Fizzi. No a co se mi zase naopak nelibilo, jak se Habera rozplakal, kdyz zpivala ta holka z detskeho domova. To si jakoze u toho uvedomil, ze jsou deti v domovech ci co?

monkula
31. okt 2008

zuzanka, ja si myslím, že ho rozplakalo to, že si rodičia nevážia, aký talent majú doma..
Mňa osobne veľmi rozčúlili diváci v hľadusku ,keĎ sa dievča predstavilo ,začali sa chichúňať z je jpriezviska a potom, keĎ sa Habera opýtal, kde má súrodencov, keĎ je ona v domove a ona povedla doma ,ta ksa zase začali rehotať ako blázni, akože naozaj strašne smiešene, že ona jediná je v domove... 😠 😠 😠 😠

czechzuzana
31. okt 2008

Monkula: no jo, no. Ale tak me prislo ze to devce je s tim nak tak vyrovnane, mozna je pro ni i lepsi, ze zije v domove.....A ti divaci, to mas pravdu. Obcas je to fakt trapne.
No uvidime v nedelu, jak to bude pokracovat. I kdyz nektere fakt nechapu, proc je posunuli - napr. ten recitator. Aj ten co grga - jako sranda ok, ale tak podle me to neni moc dobra vizitka, ze mezi 50 nejtalentovantejsimi slovaky je chlapec, co grga 😅
A ta baba, co predvadela Darinu - este ze ju vyhodili, pac me to uplne lezlo na nervy, ze "ste skveli" a "miluju Slovaky" ....No trapas.

dandy24
31. okt 2008

ahojte,tak objavila som tu tuto temu a budeme radi ked sa vam v prvej desinke zapaci tanecna skupina twigy-h&t,tancuje v nej aj nasa barborka.dievcata sa na nedelu velmi tesia a aj keby nepostupili uz aj z tohto uspechu maju velku radost 😉 🙂

monkula
31. okt 2008

tak jej držím palce dandy... 😉
Zuzka ,no ten grgajúci chlapec, ta kto so mnepochopila ani ja.... mňa to vytočil oz toho hľadiska ,že teraz budú všetci chlapci mať za vzor prasa, čo grgá... no sorry, ako jasné, je to ľudské, tak aký talent?

czechzuzana
31. okt 2008

monkula: no sak to...to je jak kdyby tam prisel nekdo, kdo umi v***** nejake specialni h**** 😀

Dandy: taky drzim palce. Musi to byt pro Barborku super zazitek 🙂