Slovensko má talent. Čo vy na to?

anavila
28. sep 2008

co vy na to???celkom dobre, hlavne tie kastingy, to je stale najlepsie, nie?

kvixa
9. nov 2008

aj ja raz budem tak pekne spievat 🙂 a dufam, že niečo už vyhram bo nikdy som neposielala a ked tak len tajničky a nikdy som nič nevyhrala tak by ma mohli potom vytiahnut 😀

kvixa
9. nov 2008

ešte niečo, neviem či už niekto videl toto ale je to nechutne...http://tn.nova.cz/vase-zpravy/prsata-nicitelka-... tak idem sa už učiť..papa

veronikahel
10. nov 2008

ide o "slovensko má talent"? alebo začína dalšia relácia "slovensko hľadá superstar"?

bejbypd
10. nov 2008

tiez mam dojem ze zacina slovensko hlada superstar...henrieta bola izasna krasny hlas ale baby popravde pocuvat teraz vo finale furt nejake arie asi zomriem od nudy a myslim ze nebudem jedina aj na to mali brat ohlad ci to divakov az tak zaujme...mna teda nie

cikyta
10. nov 2008

No zo 4 finalistiek sú 3 speváčky-fakt zaujímavé a mám dojem , že je to tu o speve.Ten Habera si myslí,že ešte stále sedí v superstar porote.
Velká škoda,že neskončil prvý Fizzy so skupinou.Takto by ich Habera nevyhodil.Co už ... som zvedavá ktorá speváčka to bude nabudúce.
😖 😖 😖

slnieckova
10. nov 2008

a kto vlastne vcera postupil? 🙂

nevesta
10. nov 2008

Gyongi - spevacka a Henrieta - operna spevacka...

slnieckova
10. nov 2008

😲 ta operna spevacka? 🙄

a mozem sa este opytat, ktoru z tych dvoch vlastne poslali do finale divaci?

slnieckova
10. nov 2008

aj ja si myslim, ze sa to pomalicky meni na Slovensko hlada Superstar... lenze chybu urobila uz v zaciatkoch porota, ked zacala posielat ako talenty spevakov.... je ich tam ako..... tak sa necudujme, ze postupuju 🙂

horallka
10. nov 2008

Divaci poslali do finale Gyongyi a porota rozhodla medzi Breakdans a Henrietou a poslala do finále Henrietu. Pričom nebolo povdané, kto bol na druhom a kto na treťom mieste- o týchto dvoch miestach rozhoduje len porota a nám to neprezradia. Ináč cikyta, máš úplne pravdu- Habera si asi myslí, že ešte stále sedí v porote SHS- však ak to takto pôjde ďalej, do finále nastúpia samí speváci.

liliandax
10. nov 2008
cikyta
10. nov 2008

liliandax-nedá sa to pustiť. ☹

kili
10. nov 2008

cikyta, musíš si to prekopírovať celé

marse
10. nov 2008

Velmi ma tato relacia nenatchla, tiez zastavam nazor ze sa to meni na Superstar. Podla mna ked to uz nazvali Slovensko ma talent , tak tam vyberiem naozaj zaujimavy talent a nie samych spevakov, to podla mna nie je nic extra, ja sice neviem ani to 😅 ale ked uz tak strasne chcu vsetci spievat tak mali ost do superstar a nechat nechsa ukaze netradicne talenty ..mne osobne sa pacila hadia zena, ja na jej mieste by som dopadla bud hubou alebo ritou na zem 🤐 alebo sa mi pacil Dream ten pes, tak tu je vidiet ze sa panicka tomu psu venuje a ze to nebolo nacvicene za 10m minut, ako nejaka pesnicka 🤐 🤐
Skoda, dalsi markizacky megaprojekt ktory im nevysiel 😒

nevesta
10. nov 2008

Da, len treba skopirovat cely link 😉
Lilandax, super, fakt krasne, mna mrzi, ze takyto sa u nas ukazali len v malom mnozstve...

liliandax
10. nov 2008
liliandax
10. nov 2008

diky baby 😉

cikyta
10. nov 2008

Ty vole...........ani som nedýchala! 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

veronikahel
10. nov 2008

lilandax, tak toto je talent... takychto by mali u nas vyberať...
spevaci a deti, tam ani nemali byť... deti, tam nechali, len preto, že su to deti, aby ich nezranili...

nevesta
10. nov 2008

Suhlasim, tie tanecne skupinky deticiek boli mile, ale...
Jedine dieta, co mi fakt sedi a som rada, ze postupila je ta mala z minuleho tyzdna... V 6 rokoch a vediet tak hrat, klobuk dole 😉

liliandax
10. nov 2008

aj ja si myslim, ze nemali vyberat ziadnych spevakov ani deti .. deti potom mozu tazsie znasat prehru a spevaci nech idu do SHS.. 😒

bubba
10. nov 2008

presne ani spevakov ani deti.detom davaju marne nadeje a spevaci sa mozu angazovat inde 😖 aj tak maju spevaci najviac moznosti tak preco oberat ine talenty o tie ich 😉

cat
10. nov 2008

Skoda,ze vcera vybrali tu opernu spevacku a nie Fizzyho so skupinou, ja umieram nudou pri opernom speve ☹
Hm, deti.. nemozem si pomoct, ja sa strasne tesim na tu 6 rocnu Vikinku co tancovala hip hop na kastingu,ta mi najviac utkvela v pamati z deciek😎 ale spevaci ozaj mali moznost sa uz 3x realizovat v Superstar.

kili
10. nov 2008

cat, moc nemali, keď si všimneš, aká veková skupina je to, tak 6,14 a 38, tí sa do superstrar nemali šancu dostať 😉

pipka
10. nov 2008

ty kokso, dobriiiii su ti dvaja, klobuk dole 😎 😨 😲

petka_s
10. nov 2008

mne sa moc pacila ta ohybna zena,tu by som tam urcite poslala,
a ten operny spev,asi ma talent,nevyznam sa do toho,ale moc sa mi to do tejto sutaze az tak nehodi,
tiez by som tam poslala tych chalanov,aj ked mi prisli tak trosku namysleni..

bibula
10. nov 2008

aj ja by som upresnostnila tu bez kosti 😀 ja operu nemusim...

monkula
10. nov 2008

veru, ten operný spev, ani men nič nehovorí, určite ,ej to umenie a aj talent, ale ja nepozná mrozdiel medti Nabucom a Carmen... 😀

slaviq81
11. nov 2008

Ludia si zvykli na Slovensko hlada superstar, nepochopili ze v talente ide o nieco uplne ine. Mna hrozne stve ze nepostupila ta hadia zena. Finale bude asi len o speve. 😠 😠 😠