Slovensko - maďarský pokec

gabii83
12. nov 2008

sziasztok, ha valakinek van kedve magyarul barmirol tarsalogni, szivesen vennem, nincs nagyon kivel beszelgetnem itt BB, csak telefonon keresztul.
szules, terhesseg, receptek, akarmi, ..... 😀

gabii83
autor
8. dec 2008

jaj predstavte si , ma prisli z Rohoviec navstivit sestra so svagorom, ale odbocili zle, bludili po celom Slovensku, a prisli k nam do BB cez Povazsku, sranda. sme sa na tom smiali cely den, a svagor uz bol nahnevany, a potom tak ze Zilina, martin. alebo tak nejak. ja sa v tom tiez nevyznam. 2hodiny neskor tu boli. 😢

gabii83
autor
10. dec 2008

no baby co , pauza??? nikto nikde?? ja tiez mam z toho vela, v nedelu mam skusku. tak mi drzte palce,

monkula
10. dec 2008

ivanka, zázvorníky sú stáel ako betón 😀
ael zato linecké koláčiky sa mi podarili na jednotku, mňaaam 😵

csilla76
10. dec 2008

sziasztok lányok mizujs? 🙂 gabi szoritok nefélj minden okés lessz 🙂

gabii83
autor
12. dec 2008

na lanyok, hova tuntetek?? nekem megvan az angol vizsgam, most lesz egy vasarnap es meg a nemetet szeretnem karacsony elott letudni, hogy a szules es az unnepek utan mar csak egy vizsgam maradjon. veletek mi a helyzet???

csilla76
12. dec 2008

gratulálok gabikám az angolhoz és biztosan jól megy majd a német is ne izguljól.szép estét kivánok mindenkinek.

kocurik16
12. dec 2008

én is gratulálok
csilla szép foto

gabii83
autor
12. dec 2008

koszike nektek, ti mi jot csinaltok??? en nem tudok aludni, gyermekem este igen aktiv, remelem ha megszzuletik jo alvo lesz ejjel, es nem fog randalirozni mint most 😀

csilla76
13. dec 2008

sziasztok 🙂 köszi kocurik 😉 gabi bizzunk benne jó alvó baba lessz és hagyja szüleit alukálni,habár sosem lehet tudni 😉

én ma főzök meg apró sütiket akarok sütni,mar neki fogok lassacskán.meg az ablakokba akarom felrakni meg a kinti párkányokra a világitós diszeket 😉

kocurik16
13. dec 2008

sziasztok!Eń voltam a két drágaságommal bevásárolni,most kel a kenyér fol a ebéd utána hozzá fogok a hálo szobához legaláb is remélem mert megint úgy fáj a fejem ☹
gabi ha olyan lesz mind ezek,aszt se fogod todni éljel hogy meg van. ezek végik aludtak az északákat 😀

gabii83
autor
13. dec 2008

remelem kocurik igazad van.

tegnap kaptun szarvas hust valakitol, tok orultem mig el nem kezdtem vele dolgozni, az inakat kiszedni, csontozni, szeletelni, hat azt hittem kiugrok az ablakon, de mar ott rotyog a gazon, remelem jo lesz, mert meg eletemben egyedul nem csinaltam ilyet egyedul.

csillu tehat ezerrel keszulsz a karacsonyra, suti dekoracio, az nagyon tetszik amikor kidiszitik a hazakat ilyen villogokkal. en orulok ha fam lesz iden, de csak mu, holnap hozzuk el anyumektol, megyunk Parkanyba, de jovore amikor a baba meglesz igazi fa lesz. fenyoillattal meg ilyenek. csudi jo lesz..

na megyek tanulni, legyetek jok. holnap nem kell foznom, anyukam kuld jo kis gulyast nekem haza. de jo, ugy sincs kedvem fozni, en nem tudom nem tartozik a kedvenc idotoltesem koze. 😝 😔

de muszaj lesz megszoknom a haziasszonyi teendok eme fo tevekenyseget, igaz - e csajok???
na szep napot mindenkinek, Besztercebanyan nagyon szep ido van, nyitva van az ablak, es igy is 22 fok van a szobaban.
arrra fele milyen ido van,?? kar hogy nem lesz feher karacsony

kocurik16
13. dec 2008

Szombatba szépen sut a nap meleg van,de nekem így felel meg.nemszeretem a hideget,jobban mondva a csúszos járdákat,hideg johet ho´városba nem

kocurik16
15. dec 2008

lányok,angyalok hol vagytok?kočky čo vás uniesli?
viem že táto téma môže niekomu vadiť,ale ked počúvaš napr. rádio tam idú samé anglické pesničky a nikomu to nevadí,že veľa ľudí nevie o čom to je tak prečo taky krik pre madarčinu?

dara666
3. mar 2009

sziasztok,normalne sa zabavam ,na nas je to tak ,mate pravdu ale mslim si že sa nič nedeje ,ktori sa snažia tak neveria Slotovi a podobnim,

kili
20. mar 2009

prosím, neviete mi pozrieť, či v Gyory Baumax a Prektiker sú otvorený v nedeľu? moc by som bola vďačná 🙂

kili
20. mar 2009

please 🤐

zuzin78
26. mar 2009

ahoj kili
tie obchody Baumax a Praktiker su otvorene

moni.
21. máj 2009

Ahoj, chcem sa naucit po madarsky, ak este niekto prispievate k tejto diskusii tak sa ozvite dakujem :P

hihetetlen
22. júl 2009

Sziasztok!Van itt olyan kismama,aki Komárnoban fog szülni mostanság?Vagy esetleg aki nemrég szült ott?
Császár előtt állok,nem tudom mire készüljek...

titkovamiriam
22. júl 2009

ahojte,ja teda madarsky neviem no priatel ano je z medera 😀 ,lutujem ze ma babicka nenaucila.

killi a kde mas fotecky?

kata8116
16. sep 2009

sziasztok

evkacka
23. sep 2009

ahojte maminky, je tu nejaká ochotná čo by mi niečo preložila do madarčiny??? 🙂 dakujem, bol by to odkaz pre kamoša, chcem ho prekvapiť 😀 prosímíííííím 😔

esterifikator9
29. nov 2009

Dnes som si tak bruzdal a nasol som najlepsiu reklamu v cesku, fakt to stoji za to 😀
esterifikator9

eli77
29. nov 2009

Sziasztok lanyok ...asszonyok...csatlakozhatok? 😵 habar latom hogy a dumcsi itt elegge lealt...ami azert kar ☹

emma_932
30. nov 2009

jo reggelt 🙂
en is csatlakoznak hozzatok 🙂 egyebkent akik ertetek magyarul jartok a hazasodunk.hu - ra is?

tecca
14. jan 2010

Szia ha akarsz valakivel szorakozni magyarul akor legyen ha nem zavarlak ! en kelet szlov .rol vagyok

tecca
14. jan 2010

JA vam nerozumiem ste radi ze ste nasli taku stranku kde ludia vedia po madarsky ! Tak preco komunikujete po slovensky ? erti eszt valaky mit akartam uzeni ha magyarul tutsz vagy magyarvagy akor szolaj meg !

emma_932
17. jan 2010

szia tecca, nem zavarsz, orulok hogy jelentkeztel 🙂 mar azt hittem teljesen leallt ez a tema.....
Mi Pozsonyban lakunk de a parom Locsen szuletett, van is valami rokonsag Spisska Nova Ves-ben... En eddig csak a Spissky varig jutottam, de megerte 😵

emma_932
22. jan 2010

haloooooo, kde ste??? ☹

madonnka
22. jan 2010

Sziasztok lányok,én is voltam már itt régebben,most is benéztem. 🙂
Hogy vagytok mi ujság? 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre