Slovensko - maďarský pokec

gabii83
12. nov 2008

sziasztok, ha valakinek van kedve magyarul barmirol tarsalogni, szivesen vennem, nincs nagyon kivel beszelgetnem itt BB, csak telefonon keresztul.
szules, terhesseg, receptek, akarmi, ..... 😀

gabii83
autor
13. nov 2008

na megyek tv - ni, mert a lanyom nagyon aktivan rugdos, es fajnak a bordaim, rosszul ulok stb. ugyhogy tovabbi szep estet mindenkinek, holnap is elnezek ide.

idem pozerat telku, lebo moja dcerka velmi aktivne koppe, a bolia mi rebra, zle sa mi sedi atd. takze pekny vecer vsetkym, zajtra sa sem vratim. ahojte 😉

monkula
13. nov 2008

sisulik ,ty vieš maDˇarsky? 😀

csilla76
13. nov 2008

monik sermus...vieme tu viacere...a ty vies? 🙂

darina77
14. nov 2008

En sokszor voltam vadasban, de mindig hetkoznap, hetvegen tiszta teli van es ket orat kell parkolnom. Nagyon szep hely, es sok atrakcio van a gyerekeknek is. Mi tortent tegnap azon a hidon?

gabii83
autor
14. nov 2008

jo reggelt, ma igyekszek elszakadni a nettől, mert holnap is meg holnaputan is vizsgazok, es elotte még előadás is lesz, tehat ott leszek mindket nap a hétvégéből minimum 15.00 - ig 😒
de nem baj, remélem meg lesz a vizsga, de azért idekukkantok, mert nem birom ki, addig is minden jót mindenkinek.

darina77
14. nov 2008

Szia Gabi, mit tanulsz? Szoritok hogy jol megmennyen.

effie81
14. nov 2008

Sziasztok! 🙂 De jo hogy ennyien vagyunk.Nem is gondoltam volna.Gabi szoritok a vizsgakhoz.Es a kicsinek hogy tetszik a vizygazas? 🙂

sisulik
14. nov 2008

jo reggelt kivanok...hogy vagytok?

monkula... 😅

gabii83
autor
14. nov 2008

hat koszonom, kulturologia nemetul angolul.
a nemet jol meg az angollal hadilabon allok.

a kicsinek nem tudom, de ha a mocorgassal protezsal akkor semmi sem tetszik neki, hyperaktiv az mar biztos. vagy en vagyok kicsi o meg nagy lesz, ha apja utan lesz a szuletesi kg akkor tuti csaszarmetszes, ugyanis 4600 gr volt, en 2,5. de majd 18. kan megtudom mi a helyzet odabenn odalenn 😀

mar 2 honapja nem nezett ultrahanggal, mert azt mondja a gyn., hogy ha gyakori akkor kihat az iras vagy az olvasasara a gyereknek, vagy valami ilyesmit mondott es csak a szivecskejet hallgatta meg.

de majd most meglatom vegre ot, mekkorat nott. 😀 😀 😀 ☹

gabii83
autor
14. nov 2008

effie a testveremek laknak Rohovce - ban, most voltunk ott. nemreg koltoztek oda. DS - i jaras az is. 😅

simona55
14. nov 2008

mikao tisi sa vydala do tej dedino kde bivas lebo vravis ze je to madarska dedina? aj ja som z okr. kn poznas Marcelovu?.

csilla76
14. nov 2008

Szioka,csajok mizujs hogy vagytok?

én most jöttem haza nemrég,még el akarom dugni a fokhagymat.....

effie nekem is baratnőmék laknakD.szerdahelyen

effie81
14. nov 2008

Gabii Ronika is nagyon aktiv volt mar bent is.Ket hetig bent voltam a rizikoson is mert akkorakat rugott hogy allandoan kemenyedett a hasam es nem hittek el hogy ninsenek fajasaim,csak a kicsi nem fer el. 🙂 Mondjuk biztos keves is volt a helye mert 3 es fel kilo volt de csak 47cm. 😀 Nyugi,szulestol meg ne felj,ne is gondolj ra nagyon,meglatod nem olyan szornyu. 🙂
Csilla es merre laknak?Lehet ismerem is oket. 🙂

csilla76
14. nov 2008

effie nem tudom merre laknak mert még nem voltam náluk,viszont most eladják a 4 szobás blokki lakást és falun épitkeznek....amugy maszekok reklám festéssel foglalkoznak...
nincs kizárva hogy ismered őket...a csajszi inen ment férjhez szerdahelyre...már több mint 10éve ott laknak...de gyakran járnak ide a szülőkhöz....

effie81
15. nov 2008

Gabi az Szarva,ugye?Az valahol Somosja kornyeken van,ha jol tudom.Te ugye Parkanyi vagy?Ott viszont mar voltam tobbszor is.🙂
Csilla hat akkor gyere el megnezni a "szeep" Szerdahelyt. 😀 melyik faluban epitkeznek?itt a kornyeken?

csilla76
15. nov 2008

ok effie egyszer el fogok menni 🙂 most hirtelen nem jut eszembe melyik az a falu...de majd pótolom ha eszembe jut,ok? 😀

gabii83
autor
15. nov 2008

sziasztok, igen az Szarva. effie, somorjatol 8 km

csilla fokhagyma elduggatva.??

en ma suliban voltam, es holnap is megyek, a mai vizsga szerintem megvan, a holnapira is eleg jol felkeszultem.
de ilyen hetvegem mar regen volt, ennyi tanulas meg fejtagitas, de holnap nyugi lesz vegre. 😉

csilla76
15. nov 2008

gabi szoritok hogy minden jól menjen,jól le vizsgázzál 🙂 majd aztán irogatunk ha lessz időd 🙂

igen eldugtam a fokhagymát,remélem szépen megnőll 😉

vinka
15. nov 2008

Ahojte.Tu sa už píše iba madarsky?Lebo ja po madarsky viem iba čokolom aj to neviem preložit. 😀 😀 😀 Tú poslednú stranu ja už len obrázky pozerám. 😀 😀 😀

suzi4
15. nov 2008

Heló lányok!

Csillus, szorgalmasan jelentezem...🙂 Som rada za takýto pokec, ale tiež budem radšej písať po slovensky... Pekný predĺžený víkend!

darina77
15. nov 2008

Sziasztok csajok, csilla nem is tudtam hogy fokhagymat most kell eldugni pedig falusi vagyok. En meg holnap el akarom ultetni jácint hagymat, remelem meg lesz belolle valami. Mar egy holnapja vettem de elfelejtettem a autoba a kufferba.

gabii83
autor
16. nov 2008

ahojte, sziasztokk. ja budem aj po slov. aj po madarsky, fifty - fifty.

vinka - pise sa tu aj po slovensky, ak niekto nevie po madarsky tak ja si myslim, ze preco nie. ja som rada ak niekto kto nevie po mad. je tu s nami. 🙂 🙂

tehat megvan a ket vizsgam, meg a tanulas is pihen egy napot, holnapot talan, csak olvasni fogok, ma sokat ultem a padban, egesz 15.00 ig, es olyan rosszul voltam d.u., de most mar jobban vagyok, veletek mizu csajok? irjatok.

pre tych ktory nerozumeli:
soom spravila skusky na VS, zajtra pauzicku mam s ucenim sa, citat budem, dnes mi bolo trosku zle, som totiz sedela do 15.00 v lavici, ale je mi uz lepsie, kocky vy ako sa mate, piste. 😀

csilla76
16. nov 2008

Ahojte-Sziasztok 🙂

Suzi örülök hogy ebben a témában is találkozunk 🙂

darina igen ilyenkor kell a fokhagymát eldugni,én is most ültettem először mert kaptam magokat a szomszédaszonyomtól,meglássuk mi lessz belőle 😉

gabi nagyon jó hogy sikerültek a vizsgáid,most már pihengess egy kicsit 🙂

preklad:

suzi tesim sa ze sa stretavame aj v tejto temicke 🙂

darina ano cesnak sa sadi teraz,aj ja som sadila teraz 1x dostala som semienka od susedy,tak som zvedava co z toho bude 😉

gabi tesim sa ze si spravila skusky,uz teraz oddychuj trosku 🙂

suzi4
16. nov 2008

Heló csajok! Čafte baby!

Gabi, gratulujem...

Ostatné pozdravujem a prajem príjemnú voľnú nedeľu...🙂

csilla76
16. nov 2008

Suzikám itt vagy?nem csak a vasárnap szabad hanem a hétfő is jupiiiiiiiiiiiii 😉

Suzi si tu?nielen nedela ale aj pondelok je volny jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉

majacska
16. nov 2008

😀 😀 😀 😀

suzi4
16. nov 2008

áno, to som chcela napísať...len mi myšlienky ušli....🙂

csilla76
16. nov 2008

ok suzi v poriadku 🙂 inac ako plynie vikend?hani co poraba?

majacska ahoj 🙂

zuzana2580
16. nov 2008

Kocky supis,ze pisete aj po slovensky 😉 😉 😉 ....sa trochu ucim s vami,moj drahy je totiz mad.narodnosti a ja by som veeeelmi chcela rozumiet,len to je velmi tazke,nejako mi to nejde do hlavy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........ja si vas vzdy citam....hi-hi.....smirujem 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

majacska
16. nov 2008

csilla sziasztok. mi ez? miért kell forditani? kinek? nekem ez nagyon ..... 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre