Slovensko - maďarský pokec

gabii83
12. nov 2008

sziasztok, ha valakinek van kedve magyarul barmirol tarsalogni, szivesen vennem, nincs nagyon kivel beszelgetnem itt BB, csak telefonon keresztul.
szules, terhesseg, receptek, akarmi, ..... 😀

monkula
1. dec 2008

kasami, najlepšie sa jazy knaučí, a kv ňom bude komunikovať..... Život je najlepší učiteľ... 😉

csilla76
1. dec 2008

macika nemas zaco rado sa stalo 🙂

kamasi aj v skolke sa vela nauci a tiez ked ma kamaratov s ktorymi vie rozpravat po madarsky....ked su ludia na okoli a pocuje casto madarcinu,tak by sa malo nieco nalepit nanho 🙂 ako pise aj kocurik a monik 🙂

kasami
1. dec 2008

Ja viem, no to je tazko, lebo chcela by som aby sa ucil casom aj gramatiku, lebo tu sa vonku nenauci ... aby mohol ten jazyk niekedy aj casom vyuzit. Ja som to raz skusala z knizky, ale ta vyslovnost ma fakt skoro zabila 😝
skoda, aj ja by som rada vedela madarsky ...

csilla76
1. dec 2008

ja som sa madarsky pisat,citat ucila od brata,bo on chodil do madarskej skoly a je o 5 rokov mladsi tak sa mi podarilo to zvladnut,bo ja som chodila do slovenskej skoly 🙂

suzan280
1. dec 2008

monkula diky za radu. bola som na tej stranke. potom som nasla co som chcela.
chcem si vymenit moju gyn.-ku.

suzan280
1. dec 2008

som tu nova. vidim,ze na tej stranke sa o vsetkom pise.aj ja som chodila do mad. skoly. 😉 .s priatelom rozmyslame o RODINKE.

csilla76
1. dec 2008

ahoj suzan 🙂 tu sa keca o vselicom 🙂 a odkial si?mozes aj do ip ked nechces verejne 😉

suzan280
1. dec 2008

som z moldavy n/b. tuto stranku mi poradila kamoska. oni uz cakaju babo!

ivana26
1. dec 2008

jej ahojte, ja zijem v madarsku, ale este sa len ucim jazyk. takze ak mozem, tak sa k vam pridam 🙂

ivana26
1. dec 2008

polovica mojej rodiny madarsky vie a mna nenaucili a teraz by sa mi to taaaak zislo ☹

kocurik16
1. dec 2008

pekne vítam!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

csilla76
1. dec 2008

ivana sziaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

csilla76
1. dec 2008

suzan aha..diky 🙂 ivana v madrsku kde presne?tam si sa vydala? 🙂

ivana26
1. dec 2008

sziasztok,
v nagykanizsi uplne na juhu,
ano vydala som sa tu, tak vyslo 😀 😀 😀

kocurik16
1. dec 2008

ani mňa otec nenaučil,tiež som samouk 😀 ale teraz toľko nehovorím tak začínam zabúdať 😀
kočky,dobrú noc,ahojte zajtra! 😵

csilla76
1. dec 2008

az én férjem testvére is magyarorszáon él már 12 éve 🙂 nagyon aranyos a kisfiad 😵

csilla76
1. dec 2008

kocurik jóéjt és szép álmokat 🙂

ivana26
1. dec 2008

dik csilla 🙂
dost tazko sa mi uci tento jazyk, ale nejak to zvladnem. len mi to ide pomaly

monkula
1. dec 2008

pomaly dalej zájdeš... 😉

csilla76
1. dec 2008

a s manzelom vies dobre komunikovat alebo ako to zvladas?odkedy zijes tam? 🙂 tu na SR si kde zila?

csilla76
1. dec 2008

neva...ivana..naucis sa casom... 🙂

ivana26
1. dec 2008

s manzelom hovorim po anglicky 😅 sme sa zoznamili v egypte, kde sme spolu pracovali
som tu 2 roky a zakladnu komunikaciu zvladam, rozumiem vela ,ale horsie je to s hovorenim
inak som z presova 😉

monkula
1. dec 2008

ivanka, jaaaj, anglicky? 😅 😅 😅 😅

kocurik16
1. dec 2008

csilla neked is!

ivana26
1. dec 2008

no ved to je ten problem, ze s nim anglicky, stale si hovorim, ze uz musime medzi sebou zacat madarsky, tak by som sa mozno rychlejsie naucila. 😅
ale so svokrovcami hovorim madarsky, hlavne svokra ma vela uci ,no a hlavne pozeram vela telku

csilla76
1. dec 2008

ejha tak fajn ked ficite na anglictine,vase babo bude hned rozumiet dvom jazykom.... 🙂

komunikovat sa naucis,ked zaklady vies tak ostatne uz po rokoch pojde ako sa povie nalepi na teba 😉

ivana26
1. dec 2008

to dufam cilla, lebo sa tu citim dost zle bez jazyka, aj ked sa snazim 😉
no a so synom hovorim len slovensky, nech vie aj to

ivana26
1. dec 2008

sorry, csilla. uz neviem ani pisat 😀

csilla76
1. dec 2008

mala som napisat 3 jazykom a nie dvom sorry 🙂

ivana26
1. dec 2008

v pohode 🙂 🙂 🙂
od zajtra sa tu budem snazit pisat po madarsky, aspon sa naucim popri tom. vezmem slovnik 😀 😀 😀
mozno ma aj pochopite. dnes uz som na to velmi unavena

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre