Slovensky v zahraničí 2

bybi
26. apr 2008

Dobre ranko kocky. Kedze nam nasu staru temu zavreli, tak otvaram novu a zaroven vas vitam 😀 😀 😀

My sme dnes boli hore len raz, odkedy papa aspon trosku prikrmu, ovela lepsie spinkame 😵

Dnes vyzera byt krasne, tak sa urcite niekde vyberieme. Pekny den vsetkym 🙂

lara1znk
11. júl 2008

no este to tak a sem mi zreferujes co mi kto napisal, nie? 😀

vidim ze uz nakupujes garderobu pre mimino 🙂

lovacka
11. júl 2008

ale len tak po akciach aby potom toho nebolo vela
a nech sme pripraveny ked to na nas pride 😀
nemam toho vela ale vsak sa toho nazbiera casom 😀

bludicka1
11. júl 2008

ahojte kocky, tak ako vam uz lari napisala volala som do prace, ze sme chori a tak zajtra planujeme prist. Ties len na otocku, no uvidime ako bude..... a mozno by sme ostali aj na noc.

co sa jedla tyka nechala som to na draheho.... a dopadlo to tak, ze nakupil tooooooolko ovocia a dzusikov... ze to mozu aj deti a aj my.... no my teda prinesieme hrozienko, marhulky, ceresnicky, ananas, banany a zajtra este rychlo behnem pozriet nejake masko a cerstvucky chlebik.
Neni som si ista kedy presne prideme snad okolo tej 1pm. Vraj cesta ma trvat 1.45 az 2hod. tak to nejak tak asi stihneme.
Nehnevajte sa ale cas na pecenie a varenie neni, kedze sme len vcera vecer docestovali a dnes som vybalovala a prala... a ja som aj tak hrooooozna kucharka a neradila by som vam riskovat moju kuchynu 😅

bludicka1
11. júl 2008

velmi prevelmi sa na vas tesime a ludka vas vsetky pozdravuje a odkazuje ze sa musi vela fotit 😉

soska
11. júl 2008

bludi a ludka je teraz doma na sr?

soska
12. júl 2008

Dobre ranko!

Tak zatial tu mame krasne svieze slnecne rano, tak nech to vydrzi!!!!
Uz Vas ocakavame😉))

bludicka1
12. júl 2008

ano boli na dovce v chorvatsku tusim, tak bohuzial nepride ☹
a soni tak ako zuzka pisala, ziadne ospravedlnovanie za domcek, my sme radi, ze sa mame kde stretnut 😉

zsuzsu
12. júl 2008

Ahojky.
Tak velmi oneskorene, ale o to viac prajem oslavencom všetko len to najkrajšie. 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Ja niako nestiham, co už.
Takže stretko ? Jaj ako vam bude len dobre.Tak si to užite .A držim palce aby ste mali krasne pocasie. A dufam že sa bude fotiť a fotiť, nech mam na co kukať.
Tak vas pozdravujem a prajem pekny dnik.

diamand
12. júl 2008

ahojte babulky,

my sme prave teraz dorazili domov a som KO. V prvom rade by som chcela podakovat soska za privitanie a samozrejme aj vam vsetkym za pekne stretnutie (musime taketo nieco podnikat castejsie), bolo super a deticky su vsetky velmi zlatucke, krasnucke, miluckeeeeeee. Fotky pridam az zajtra dneska uz nevladzem a to chcem ist este okupat deti, seba a trosku sa venovat drahemu. Ale vidim ze vy ste este vsetky tusim u sosky kedze tu nevidim ziadne prispevky. Dobru nocku

bludicka1
12. júl 2008

my uz sme ties domka a danko pekne spinka. Fotecky by som aj pridala, len neviem ako na to. Musim pockat na Risena nech ich stiahne a hned pridam 😉
ties dakujeme za super pohostenie, bolo to bez chyby..... teda az na to, ze ten cas tak rychlo letel a vobec sa mi nechcelo ist domov.
Snad coskoro dohodneme dalsie stretko 😵

bybi
autor
12. júl 2008

Caute kocky. My sme prisli domov az o 9tej, Zarka stale nespi, dufam ze coskoro uz bude, lebo som dooost unavena 😅

Soska straaaasne dakujeme za super pohostenie, bolo naozaj suuuuprovo 😵 😵 😵 Fakt to treba robit castejsie. Aj mojmu sa velmi pacilo, ze nabuduce vraj ideme zase 🙂 Chceli sme zostat dlhsie, ale Zarka uz bola velmi unavena. Akonahle sme sa pohli autom, v tom momente spala 😅 🙂

Kocky dakujeme za krasny dnik a tesime sa na vas nabuduce. A tesim sa na fotecky 😵 😵 😵

diamand
12. júl 2008

bybi ani moje deturence este nespia, obaja zaspali ked som isla domov takze teraz neviem do kedy tu budu strasit 😠

lara1znk
13. júl 2008

ahojte kocky,

ja som sa sem uz vcera nedostala, perny vecer. Maly v aute nespal ale ani potom sa mu nechcelo spat, plny energie.
Stretnutie bolo vyborne, konecne sme sa vsetky spoznali aj nazivo. Deticky su zlatucke. Dufam ze sa budeme takto stretavat aj castejsie. Soska, dakujeme za vsetko! 🙂

Fotky pridam neskor.
My dnes ideme pozerat ten dom, tak som zve dava. Konecne sa nam aj vycasilo.
Idem zobudit muza a nieco podnikneme.

soska
13. júl 2008

Dobre ranko kocky!

Nemate za co. 🙂 Bolo to pre nas potesenim Vas u nas hostit a som strasne rada, ze sme sa takto zisli😉 Bolo to ozaj velmi fajn, az na to, ze ten cas ubehol taaak rychlo a ani som si nestihla s niektrymi poriadne pokecat. Ale som rada, ze sa Vam u nas pacilo 😵 😵 😵
Dakujeme za vsetko, co ste priniesli, nemusim nic kupovat na cely tyzden!!! 😀

My sme akurat vyprevadili Zuzku,Katku a Adamka, drobci boli hore relativne skoro, tak sa este pohrali a uz bol cas zase hajat, tak Adamko uz asi chrni v aute a Marco tu 😉
My tri baby sme si este vecer poklabosili ako sa patri a potom nas tiez unava zmohla a pred 11 sme vsetci spali. Teda vraj na Adamka, ktoy maminu trochu potrapil, ale my sme nic nepoculi 😉

Dnes to vyzera na krasny den, skoda, ze vcera to nebolo az take idealne, ale relativne dobre.
Nas ocino aj dnes robi, tak ideme do mesta s kamoskou a do parku a potom podvecer snad podnikneme este nieco ako rodinka, alebo len budeme oddychovat na zahradke😉

Aj ja pridam fotky neskor. 🙂 Peknu nedelu!

jajaalf
13. júl 2008

ahojte
zase len na skok nestiham 😅 😅 cely den v robote a vecer sa musim venovat kikovy a to nechce ist spat vcera bol hore az do 1.30 😠 😔 a predvcerom do 00.30 😔
inac je tu strasne teplo tak sa potime 😀 a hlavne tu je rozsireny nejaky virus tak v hoteli je dost ludi co im je zle...
pozrem foto az stihnem paaaaaaaaaa 😝

soska
13. júl 2008

hodila som fotky😉

lara1znk
13. júl 2008

super fotky soska, vidim ze chlapci sa este vysantili poriadne pred spanim 🙂

inak to si vystihla ze ten cas tak zletel a fakt sme sa ani poriadne nestihli porozpravat, ale beriem to tak ze to bolo take prve stretko, tak sme sa aspon ako tak zoznamili, pohrali sa s detickami a nabuduce uz to bude lepsie
a mozno aj nejaka babska jazda by sa zisla 😉

my dnes pokracujeme s BBQ doma v zahrade, fakt dnes krasne vyslo pocasie, ale ani vcera nebolo zle

my sme boli kuknut ten dom, moj muz je z neho uneseny, je obrovsky a super zahrada a ine vyhody oproti nasmu terajsiemu domu ale je na nom aj dost roboty, chce to modernizaciu a to ma teda odpudzuje, konecne sme si dokoncili tento dom tip top a zase odznova, tak to nie
no uvidime

pekny vecer, ja si idem chystat rec na zajtra na meeting, drzte palce

ahoj jajka, davaj pozor aby si nic nechytila a s tym spankom to je podobne aj u nas, teda nie az tak dlho, tak drzim palce nech to rychlo prejde, u oboch 😉

zuzula
13. júl 2008

ahojte dievcence 😵 bolo to vcera super, nie??? 🙂 som moc rada ze sme sa videli takto live a moc dufam ze si to este zopakujeme 😉
ja som sa bavila skvele, Katka a Adamko detto 😉 Soni a sleepover to nebol posledny, pravda?? 😅
dakujeme moc pekne za pohosenie aj ubytovanie 😵

dnes sme mali trosku odveci den lebo bud mame stomach bug alebo food poisoning aj segra aj manzel aj ja, nastastie Adamcek je zatial ok, klop klop klop. tak dufam ze zajtra uz budeme fit a takisto ze to nikto z va nedostane tiez. 😔

dobru nocku kocky, ja idem dospavat vcerajsok 😅

bludicka1
13. júl 2008

juuuj zuzka to mi je fakt luto, ze je vam teraz zle. Snad to rychlo prejde. Len nech sa Adamko drzi a vy sa cim skor vyliecte. My sme sa planovali toko veci pytat.... a nakoniec nebolo kedy.
Risko ta chcel spovedat aky je TN, lebo by tam rad isiel na dochodok.... vraj early retirement 😅 a ja som ta chcela vyspovedat co sa plienok tyka..... ale snad nabuduce 🙂

my sme dnes mali krasny family dnik, uz mi to fakt chyba family vikend. Velmi sa tesim ked prestanem pracovat.

pridala som fotecky.... aspon par 😉

pekny vecer a dobru nocku x

soska
14. júl 2008

Ahojte!

Bludi, super fotky, dakujeme!😉))

Zuzi, dufam, ze ste to neschytali z nasho jedla, lebo my sme ok. Drzim palce nech je to sikovno prec!

Vcera bol krasny den, my sme boli v meste, posedeli na kave s kamoskou, potom Marco CHODIL po shopping centre!!! 😵 😵 😵 Doma sme sa este vyjasili paradne v zahradke a vecer uz som bola aj ja taka mrtva, ze sla spat okolo 9, este som sa prinutila okupat a umyt si hlavu, ale nic viacej uz nehrozilo; 😝

Jej a ja som vzdy hladala marcove stolicky dole- zuby myslim, a vcera som zistila, ze mam uz skoro jednu celu hore! Lebo si stale pcha rucicky do pusy a tot takyto zubok sa objavil 😀 Uz ma 3 rohy z neho vonku 😔

bybi
autor
14. júl 2008

Dobre ranko kocky. Ja som uz v praci, za chvilku ideme na meeting. Zarku som rano odniesla do skolky a taaak plakala chudatko moje. A ja s nou ☹ Teraz tam moj volal, tak sa hra, ale stale je s tou Kelly. Napisem neskor. uz ideme... papa

soska
14. júl 2008

bybi, drzim palce na prvy meting!
to mi je luto, ze Zarinka plackala 😔 prajem ti vela sily, aby to aspon teba moc nezlozilo 😕 😅

Mne prave volal Cliff, ze aj on je dost sick- vracia a hnackuje, tak nejaky ten bug asi bol v nasom okoli. Dufam, ze uz nikto z vas neochorel, alebo neochorie! 😒

bybi
autor
14. júl 2008

Soni ja som ok, ziadny bug ani nic ine. Uz sme spat, tak sa budem ucit robit aj vyplaty a este nieco. Tesim, tesim. Cim viac, tym lepsie 😵

Volala som okolo 11tej do skolky, tak akurat spala. Ze sa uz hrala aj smiala. Ale stale je s Kelly, nechce sa od nej ani pohnut 😅 Aj ze ked niekto odchadza z miestnosti, tak place. Tak snad bude coskoro ok a zvykne si. Len tie rana su strasne. Mi tam normalne vreckocky doniesli, co som revala jak male decko 😔

ninuska
14. júl 2008

ahojte babule
tak vidim ze ste po stretku 😉 podla fotiek sudim ze bolo asi skvele 🙂

bybi no teda ti nezavidim ale nad si zarka zvykne. ja som mla dneska pani ktora mi bude strazit sofiu ked budem nieco potrebovat vybavit a tak a sofinka tiez plakala ale nejako si zvykne hadam hoci z jaslickami sa to neda asi porovnat - to nas caka na rok - ale ak to nebude fungovat z hugom tak aj skor uvidime

soska a co marco ??? uz si zvykol ??ß si davno nepisala alebo som prehliadla mozno

zuzi adamko ma krasne vlasky juuuuj aj ja by som vahala ho dat ostriahat - sofia ma tiez vzadu jednu taku vlnku 🙂

lara1znk
14. júl 2008

ahojte kocky,

bybka, no to muselo byt hrozne dnes rano ale snad sa to bude len zlepsovat, drzim velmi palce 🙂 😔
inak aj nas maly mal byt dnes prvy den v skolke ale zatial sme to prelozili na august, uvidime co dalej

soska, tak Marco uz riadne chodi, super, gratulujeme
ved aj na party uz vlastne pekne chodkal, velmi sa tesim ked zacneme chodit my

ahoj ninus, ako sa citis? hod nejake fotocky, nech vidime ako rastie brusko aj sofia
na pani si mala iste rychlo navykne, to je ine, urcite ovela lahsie

ja som dnes mala moj slavny meeting, bola som dost sklamana ako to viedla slecna z HR, akoby sa ani nechumelilo, len silou mocou mi nieco najst a niekam ma supnut, ziadne vysvetlenie preco to nechali takto na poslednu chvilu tak som si teda otvorila usta a poriadne
tak zatial este neviem ako to dopadne, spomenula som aj odchod s odstupnym ak sa nenajde nieco vhodne, tak snad coskoro sa to cele vyriesi
Christianka som musela zobrat so sebou, nas daddy nemal cas ale bol zlaty, pekne sa hral v kute, zobrala som mu jeho oblubene 3 hracky a bol sice hlucny ale zvladol to pekne 😀

maly nam stale nechce papat poriadne, dufam ze tie zubky vylezu coskoro a bude pokoj

dnes idem cvicit ale veeelmi sa mi nechce, no uz som dlho nebola, treba ist

pekny vecer

my mame s muzom zaujimave obdobie, maly teraz stale spava s nami, nedajboze vo svojej postielke, aj ked ho prenesieme je to hrozny cirkus, teraz to pripisujeme zubom ale coskoro to musi prestat,
takze antikoncepcia zarucena 😅

lara1znk
14. júl 2008

zuzulik a vam skore uzdravenie 😔
ako sa pacilo katke v skolke?

lovacka
14. júl 2008

cafte kocky tak ako pozeram na fotky tak ste sa mali paradne 🙂
lari ty sa hod zase na matersku a mas po probleme 😀 kedy sa planujete stahovat?ja ti potom na prerabanie poslem mojho tatina on ma schodenu takmer celu europe co preraba domy resp stavia od zakladov 😉

zuzula
14. júl 2008

no konecne som aj ja hodila fotecky, ani som nemohla povyberat vsetky su pekne 🙂 aj som pokukala co podavala Soska, Bludi a Lara, hezke 😵

nam uz je vsetkym dobre, Soni dufam aj Cliffovi 🙂 teraz sa s Petom chystame do kina, ked mame doma babysitting tak to treba vyuzit. 😅 takze konecne uvidim moje vysnivane SATC 😵

Bybi, ak sa ti da, neplac pred Zarkou...aj ked je to takze ale ona vsetko z teba citi takze treba mat usmev na tvari, podat ju ucitelke, zakyvat a odist a ked potrebujes vyplac sa po ceste domov...ale dufam ze to bol len 1x a uz bude len lepsie a lepsie. podal toho co si nam rozpravala tak skolka je paradna takze to chce len cas a bude super 😵 tak to bolo aj s Adamkom aj Marcom a obaja su uz spokojnucki.

lari tak drzim palce nech sa to nejako vyriesi ta praca, poriadne by ma to nastvalo keby sa ku mne takto zachovali 🤐 a nech su zubky coskoro vonku a snad sa potom zlepsi aj spinkanie aj papanie 🙂
no teda a mozno sa budet stahovat, hmm? 😉 potom dame stretko u vas v tej velikanskej zahrade 😅
Katka dnes este v kolke nebola, jej bolo rano este blbo tak sme to nechali na zajtra..no som zvedava co bude hovorit.

ninus ahoj 🙂 a aky mas pocit z tej pani? urcite ti bude treba taku pomoc, aj ked budes v nemocke alebo behat po doktoroch s Hugom tak sa ti urcite niekto zide. a Sofi si na nu urcite zvykne, hlavne ked to bude doma v znamom prostredi 🙂

tak sa majte kocky idem ja na rande s muzom 😵 😵 😵

bybi
autor
14. júl 2008

Caute kocky 🙂

Ked som dnes prisla po zarku do skolky, tak sa pekne hrala, sice stale bola s Kelly, ale uplne v pohode. Asi 10 minut som ju len pozorovala. Aj si vykrikovala, smiala sa a az ked ma zbadala, tak hned plac a za mnou. Tak mi chytila palec, ze ked mi aj davala papier, ze co dnes robila, tak som si to ani nemala ako zobrat 😅 Ale spinkala 2 krat po asi 35 min, presne tak aj doma spinkavala. Tak to asi nie je az take strasne. Len tie rana, no ale snad sa aj tie zlepsia.

No najhorsie je, ze ked si konecne zvykne, ideme na 2 tyzdne na SK, tak potom to bude mat ako keby od zaciatku.

Fotecky su vsetky krasne, uz som pozrela vsetky. Normalne je na nich vidiet, ako super bolo 😵

eliska1983
14. júl 2008

ahojte

je tu niekto z Birminghamu?