Slovník tehotenstva a materstva na Modrykonik.sk

martinjasen
31. jan 2012

Tu napište akú tému v slovníku chcete vytvoriť, pripadne ak máte otázky, alebo nápady.

Viac informacii: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/martinjasen/...

Zatial vybrane temy:
- Nosenie deti (emjee)
- Potrat (usacek79)
- Vypocet tehotenstva (usacek79)
- Spontanny potrat (usacek79)
- Ovulacia (puhinka)

attena
2. feb 2012

@tea333 to nema byt clanok,vikipedia moja,znamena vyznam slova

tea333
2. feb 2012

@attena citujem

usacek79  @martinjasen a este by som mohla aj k teme kyretaz resp. spontanny potrat - sice som dost zaujata, ale kedze som novinarka, som schopna objektivity aj proti presvedceniu
31. jan o 16:22  • Odpovedz  •  2 užívateľom sa to páči  • Páči sa mi to  •   • 

attena  ja si myslim ze ku kazdej teme by mali prispiet iba mamicky ktore nieco take prezili,napr.potrat,vyvolany porod,ad..nech nepisu novinarky ked to neprezili
Dnes o 16:59  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to  •   • 

Nie sme v materskej skole. Co si napisala bolo nevhodne

@attena

attena
2. feb 2012

@latvia pis pis pis pis

tea333
2. feb 2012

@attena odpust si to oslovenie moja. Nemam to rada, nie si moja mama. Vo wikipedii sa nachadzaju CLANKY pod encyklopedickymi heslami.

attena
2. feb 2012

@tea333 ty mi nemusis pisat co je vhodne a co nie,nie si admin,nech rozhodne on ak si mysli ze moj nazor nie je vhodny,ale konkretne som sa nevyjadrila ze je to usacek,novinarky tam bolo

tea333
2. feb 2012

@attena nemusime dalej pokracovat v diskusii, ak sa tu budeme hadat ze niekto mohol mysliet uplne inu novinarku v nadvaznosti na prispevok ktory bol hned nad tvojim.

attena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
attena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
attena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tea333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
attena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tea333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
attena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
latvia
2. feb 2012

Tehotenstvo, Príznaky tehotenstva, Tehotenstvo 1. - .40. týždeň, Otehotnenie, Ako otehotnieť, Oplodnenie, Plodné dni, Neplodné dni, Menštruácia, Ovulácie, Ovulačný test, Tehotenský test, Antikoncepcia, Umelé oplodnenie, Pôrod, Termín pôrodu, Príprava na pôrod, Cisársky rez, Predčasný pôrod, Potrat, Pupočníková krv, Vyvolaný pôrod, Pôrod do vody, Pôrod doma, Vývoj plodu, Mimomaternicové tehotenstvo, Krvácanie v tehotenstve, Rizikové tehotenstvo, Tehotenstvo a strava, Výpočet tehotenstva, 1. - 3. Trimester, Tehotenské oblečenie, Adopcia, Rodina, Dojčenie, Dojčenská strava, Príkrmy, Detské recepty, Detské oblečenie, Dvojčatá, Trojičky, Kočíky, Základná výbavička, Plienky, Plienkové torty, Látkové plienky, Očkovanie, Očkovací kalendár, Povinné očkovanie, Materské mlieko, Umelé mlieko, Materská dovolenka, Rodičovský príspevok, Materský príspevok...

Zoznam pôrodníc na Slovensku, ale stránka pre konkrétnu pôrodnicu.

Zoznam materských škôl na Slovensku, alebo stránka pre konkrétnu materskú školu.

Stránka materského centra.


vyberajte temy, zbytocne sa netahajme za slovicka. ak chce niekto napisat clanok a nechce , aby niekto vedel ze je od neho, nech napise ip martinovi.

attena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cmulinko
14. feb 2012

@latvia ja by som len rada dodala,ze ak si maminka vybere danu temu,tak nech pise v objektivnom duchu...moze sa totiz kludne stat,ze dajme tomu k teme ockovanie deti bude pisat matka,ktora je zasadne proti ockovaniu a bude pisat len o tom preco neockovat..... co je pri matkach bojovnickach proti ockovaniu celkom pochopitelna vec 😀 ale z toho sa potom matky vela nedozvedia,ktore maju na ockovanie iny nazor..treba pisat vyvazene 🙂 ...,aby vybrane temy boli napisane objektivne 🙂 inak dopredu klobuk dole pred uzivatelkami,ktore sa daju na hociktoru temu.

latvia
14. feb 2012

@cmulinko na jednej strane suhlasim, na druhej strane tie clanky maju byt len akymsi uvodom, cize ak sa clanok tyka ockovania, neocakava sa tam rozpisovanie ci je ockovanie dobre a zle, skor nejaky suhrn, co je to ockovanie, ake ockovania su pozinne....ku kazdemu strucnemu clanku budu na konci prilepene temy, ktore sa problematiky tykaju. cize pri teme ohladne ockovania budu vypisane vsetky temy, ktore sa ockovania tykaju, vratanie neockovacej temy. ale inac ano, mal by to byt niekto "nad vecou" aby sa do toho nemiesali "emocie" 🙂

cmulinko
14. feb 2012

@latvia ale ruku na srdce..na tjeto stranke je tych emocii az az 😀 😀 ...v kazdom jednom diskusnom fore...tak len preto si myslim,ze tato uloha nebude az taka jednoducha pre autora 😉 ale drzim palce a nech teda dane clanky najdu svoju prosperitu pre co najviac mamiciek 🙂 .

jomini
29. júl 2012

@latvia
@attena
@usacek79 baby, ako a kedy bude tento slovnik fugovat?