Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

scarlette
31. okt 2008

luko bud rada ze ti aspon chodi domov...
moj muzik od nedele spal doma az 2x a teraz bude doma na vikend a v pondelok zase ide sluzobne prec.... 😠
celkom ma to vytaca ale som aj rada, lebo sa mu v praci straaaasne paci co robi

luko
31. okt 2008

no vsak ano ono to ma dve stranky, na jednej strane ma to vytaca, na druhej strane nam to umoznuje realizovat nase sny....clovek s i nepomoze 😅

pozeram, ze sa chystate na KET?

scarlette
31. okt 2008

hej hej chystame ale zatial neviem kedy, len ked tak pocitam mohlo by to byt v polke decembra ale uvidim co povie lekar vo stvrtok, a uvidime kedy mi nabehne cyklus nakolko som po zakroku a tvrdili mi ze o klasika 28 dni ale mne prisla mrcha v povodnom termine tak uvidime 🙂

luko hej presne aj u nas... sa vytesujem ked dojde o piatej domov... dnes to v praci zabalil okolo siestej

luko
31. okt 2008

tak to budem silnooo drzat palce 😵 😵 😵

mojik siel na karaoke...ja sa este doliecujem, ale zajtra by sme mali ist spolu vecer na drink a na veceru, este s jednym parom 😵 tak aspon cez vikend si to vynahradime 😎

scarlette
31. okt 2008

no tak my mame v plane grilovacku, idem robit zajtra spizy len musim vybehnut do ba do obchodu a dokupit veci, mam doma len masko a cibulu... ani chlieb nemam... som si neuvedomila ze je zajtra sviatok a obchod bude zavrety ale ba je len 10km takze v pohodke

to vam zavidim tu veceru, ale sme sa s mojim muzikom dohodli ze minimalne raz za mesiac si vybehneme spolu bud na obed alebo veceru, najlepsie cez vikend nech sa nemusi stresovat a cez tyzden si uziva domacu stravu 🙂

inak ako sa citis ako tyzdnova novomanzelka? doklady su uz vybavene?

luko
31. okt 2008

ale doklady, ani nespominaj, manzel mal ist dnes som mnou an urad ohladom trvaleho pobytu a vcera mi zahlasis, ze on nemoze...skoro ma porazilo, tak momentalne trucujem 😀
som mu povedala, ze ja kludne mozem pobehovat po svete aj oficialne slobodna 😀
neviem, na co ho tam chcu, sak mam vsetky papiere a nech mi daju tlacivo, on to podpise 😕

super, ze grilovacka, to znie dobre 😵

scarlette
31. okt 2008

nooo ak on je majitelom nehnutelnosti tak je to komplikovane... nastastie toto sme nemuseli riesit, kedze zatial vlastnime iba pozemok tak sme si trvaly pobyt nemenili ani jeden 😀

inak trucovat treba v rozumnej miere, chlapi su obcas dost jesitny tak aby na margo tvojho trucovania nezacal trucovat aj on

luko
31. okt 2008

no on rychlo dotrucuje ked treba ozehlit koselu alebo tak 😀

luko
31. okt 2008

neboj, mna to nikdy dlho nedrzi 😉

scarlette
31. okt 2008

hej s tou koselou to poznaaaaam 🙂
ani ja sa dlho nedokazem hneval ale minule sme mali prvy krat tichu domacnost a dokonca moj drahy radsej spal pod dekou na valende v pracovni akoby siel normalne do spalne, a to ma tak nas.... ze som mala chut na cigu, a to uz 5.5rokov nefajcim

luko
31. okt 2008

jej 😅 no to sa stava, my skor ako tichu mame taliansku...emocie idu naplno, poriadne sa vyvreiskame, emocie oapdnu a zas alska navjacsia 😀 dokazeme an seba vrieskat a o 5 minut sa bavit akoby nic 😀

scarlette
31. okt 2008

my sa praveze nikdy nehadame, dokazeme si vela veci s kludom vydiskutovat... ale vtedy som voooobec nechapala co sa deje

inak sa prave napchavam zmrzlinou crema di mascarpone a uz vidim tie vycitky mojho svedomia rano...

luko
31. okt 2008

mnaaam hned by som si dala..ja sa musi uspokojit s cokinou 😀

luko
31. okt 2008

ono zavisi aj od povahy, my sme obaja impulzivni takze preto rychlo vzplanieme ale zas aj rychlo zhasneme,
ticha domacnost u nas velmi nehrozi lebo prave vsetko si hned vykricime 😀 😀 😀

mirip
31. okt 2008

ahoj snažilky nespíte ešte?

mirip
31. okt 2008

hm,takže idem neskoro tak sa majte

chruminka
31. okt 2008

ahojte

mirip
31. okt 2008

a jeje takže sa zbiehame na nočnej smene 😀 ahoj chcrumík máš sa?

chruminka
31. okt 2008

ja ok a co ty?

chruminka
31. okt 2008

vsetci asi spia

mirip
31. okt 2008

no ja nijak snažím sa prečkať čakacie obdobie ale akosi sa teraz dni vlečú až ma z toho poráža 😠 a ty ešte nie si tehula?

chruminka
31. okt 2008

a ty teras cakas? lebo aj ja(my) cakame na schvalenie ziadosti v poistovni na IVF.A vy na co cakate?

mirip
31. okt 2008

na to ked sa budeme môcť zase začať snažiť, malo by to byť oficiálne v až v januári 😠 ale ak budú moje výsledky krvi ok tak hádam v decembri
a ty prečo IVF problémy? 😒

chruminka
31. okt 2008

a preco musite cakat az tak dlho?nie som dako v obraze.
no mame zly SPG ☹

mirip
31. okt 2008

aha to mi je lúto ☹
no my nemôžeme skôr ako budú výsledky z krvi že som ok a nebola to chyba z mojej strany ale chyba v zle pomiešaných chromozómoch

luko
31. okt 2008

dobru nocku
ja sa pomaly odpajam 😉

chruminka
31. okt 2008

no ja som aj rada aspon vieme na com sme....a takto sa nam mozno podari hned naraz dve 😀
a aj vam drzim palceky nech to v decembri hned vyjde 🙂

mirip
31. okt 2008

no to neviem na prvé sme čakali tri roky a žeby sa druhé zadarilo hneď na prvý šup to by sme museli mať riadne šťastie a musela by smola čo sa nám v poslednom čase lepí na paty ísť konečne preč ☹ ked si tak počítam už by to bol 17tt teraz no je mi z toho smutno 😔

mirip
31. okt 2008

ok ja padám brú noc

chruminka
31. okt 2008

mirip hlavu hore a neboj v novom roku zaciname odznova....ja verim ze ak pojdem na ivf v novom roku tak to hned vyjde ,tento rok by som na ivf nesla lebo by to nevyslo...tento rok je otrasny,ale buduci bude super!!