Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

scarlette
29. máj 2009

ahojte,
Luko drzim palce na OP, hlavne odporucam co najskor sa zacat hybat aby sa nevytvoili zrasty - tie mozu neskor narobit pb a volne oblecko, ja som z nemocky sla v teplakoch...

a alex a mahu nevesajte hlavku, nam to tiez nevyslo na prvy krat, treba len verit 😉

alex
29. máj 2009

scar jasné, viem že treba byť trpezlivý, takže stále verím a dúfam a viem, že aj mňa táto radosť raz čaká 😉

mirip
29. máj 2009

kukuk ahojte 😉

evitkamalicka
29. máj 2009

ahoj kocky 🙂

vidim ze to tu konecne troska ozilo

dala som nejake foto do albumu

mirip
29. máj 2009

hej evit videla som je zlatý 😵

evitkamalicka
29. máj 2009

mirip dakujem...ako sa dari? drobcek uz kopka?

mirip
29. máj 2009

hej kope, aj ked som trochu mimo z toho, v pondelok popoludní a v utorok kopalo riadne v stredu už menej a od včera len kedy tedy, neviem bud je inak otočené že všetky kopance necítim alebo neviem 😔

luko
30. máj 2009

scarlettka: co myslis tym, zacat sa hybat...? to ako aby som dlho nelezala alebo? kazda rada draha 😉
operovat ma bude moj doky...tak som kludnejsia...sice za vyber operatera si zaplatim, ale lepsie ako neoficialne niekomu neznamemu strkat peniaze do obalky...na to nemam ja zaludok.Idem v polke juna, tak si od pondelka musim zacat vybavovat predoperacne vysetrenia.

scarlette
30. máj 2009

luko hej co najskor zacat chodit, staci po troske (lebo to dost unavi ) ale rataj s tym ze najskor nasledujuci den budes moct vstat a budech chodit hlavne ohnuta lebo je to kvoli sitiu pohodlnejsie...

luko
30. máj 2009

jasne...viem si predstavit....brat bol pred 2 mesiacmi na op. srdca....to bolo ale horsie...ale uz je zotaveny a tesi sa do prace, ale chudatko este tak mesiac PN,
o mne doky povedal ze klido uz mozem koncom jula na dovolenku, ked je to len na Rhodos, dokonca, ze je to akurat dobre nacasovane

scarlette
30. máj 2009

to je super, len sa treba rychlo zotavit, ja som bola po laparotomii 6 tyzdnov PN, tie prve som byvala strasne unavena zo vsetkeho...
my ideme na dovcu o necele tri tyzdne, neskor mi to uz lekarka neodporucala...

luko
30. máj 2009

mne to vychadza tiez tak, ze 6 tyzdnov PN a potom dovca, ale kedze mi zacinaju rpazdniny, tak PN si zoberiem asi len 14 dni 😉
kam idete na dovcu?

vejinka
30. máj 2009

mirip ved drobcek rastie...bude sa sice stale hybat ale bude to menej casto a viac bolestivejsie 😉 neboj sa vsetko bude ok... 😉

vejinka
30. máj 2009

hodila som par novych fotiek 😉

vejinka
30. máj 2009

ja si pamatam ze ked boli horcavy som si maleho v bruchu troska pripiekla a takmer cely den sa nehybal..som skoro umrela od strachu 😔

scarlette
30. máj 2009

luko my uz len tak autom do chorvatska, na plazi lehatko a slnecnik a kupkanie sa 🙂

luko
31. máj 2009

my sme boli takto pred dvoma rokmi, na Baske vode, ale autom to bolo strasne umorne, dufam, ze to mate blizsie...ale v druhom aute bola kamoska, v tretom mesiaci a zvladla to v poho 😵
veji: kraaaasne fotose 🙂

luko
31. máj 2009

scar: aj ti povedali po tej op. kolko trebe nechat casu na nove snazenie sa o babatko?

meusicka
1. jún 2009

ahojte baby... joj som rada ze sa to tu pohlo. a neviete nieco o rybci??? ta to uz ma zrejme za sebou 🙂

ja teraz vobec nestiham konikovat, stale sa tocim okolo malej, a aj teraz som tu len lebo zhanam nejake infosky kvoli liecbe zapalu. teraz mi to doki zistil, lenze kvoli kojeniu nesmiem atb 😝
no idem bo uz krici z postielky. este vas kuknem 😉

scarlette
1. jún 2009

luko po prebudeni z narkoz bol verdikt ivf takze asi tak...

luko
1. jún 2009

jaaaj, a preco?
mne zatial nic take nepovedal, vlastne koli tomu chce op. anie laparku, aby ten vajecnik fungoval dalej

scarlette
1. jún 2009

no u mna to bolo komplikovane od zaciatku ale ty sa neboj, jednoducho u mna ina moznost nebola 🙂

luko
1. jún 2009

ved uz je to jedno, hlavne ze sa to podarilo a hned dvojnasobne! 😵 😵 😵

alex
1. jún 2009

ahojte kočky 🙂

meu rybca už porodila, má synčeka, foto má v albume 😉

luko
1. jún 2009

jeeeej 😵

alex
1. jún 2009

foto, aby ste nemuseli hľadať v albumoch:

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

alex
1. jún 2009

inak už máme výsledky z genetiky, resp. v stredu si ideme pre ne, ale teta povedala, že tam niečo je, tak nám to chce vysvetliť osobne, ale bojím sa, aj keď povedala, že to nie je nič hrozné.

scarlette
1. jún 2009

alex tak drzim palce, hlavne si to nechajte vysvetlit a aj ako sa to da riesit

alex
1. jún 2009

scar ďakujem. Jasné, že si to nechám vysvetliť, určite sa popýtam aj na riešenia, možné následky a tak. Som strašne zvedavá, nech je už streda, lebo sa zbláznim. A potom podám info.

luko
1. jún 2009

alex....drzim palceky 😉
moooj zas ma zajtra spermiogram 😀 ale nadvaha, stres, fajcenie...s mojim gyndosom sme sa zhodli, ze by nas celkom prekvapilo, ak by mal nejakych super rychlych bojovnikov, tak uvidime,
ja tento tyzden mam predooperacne vysetrenia a dosli mi ovulacne testy, vraj meranie bazalky patri do minuleho storocia 😀 mi povedal lekar...no uvidime, skusim aj aj, akot o bude sediet,
aj ked snazilkovanie teraz nie je aktualne, az po op.