Snažilky, koľko máte rokov?

loginka
26. apr 2009

Kolko mate rokov snazilky - IVF a IUI? Ja mam 33 a hadam sa mi do 35 podari stat sa tehulkou a maminkou 🙂

afrika
14. jún 2010

ahojte, ja mám 25. dva krát MA. za sebou 3 IUI, 1IVF a teraz príprava na KET 😵

camelco
14. jún 2010

ahojte 🙂 dufam, ze sa mozem pridat k vam do temy ............. ja mam 31 (v novembri 32), snazime sa 3 rok a zatial nic ........ riesime to tento rok uz cez CAR, zatial 1.IUI ....... neuspesne ........... 2. IUI sme neabsolvovali kvoli spg mm ☹ uvidime co prinesie kontrola v juli 😉

bahamy20
6. júl 2010

Cawte baby,tak ja mám 21 a som 2- krát tehotná🙂..Ani sama tomu neverím,no som stastná ako to je.Som vydatá 2 roky,prvé dieta sa podarilo na 1- krát,a 2. na 3- krat ,3 mesiace po porode.Doktor tvrdí,ze vraj manzelove spermie sú dost výkonné,dúfam,ze to je pravda,pretoze plánujeme do 25-ky aj tretie.Manzel bol vzdy velmi perkvapený ako to rýchlo zvládol.To 2. dieta sa nám podarilo splodit dokonca za nejakych par minut,ked nam zaspala mala.Nikdy sme sa nechranili,vzdy sme isli na ostro.Tak baby nezufajte.Drzim palce.DRzte sa 🙂

maja3.s
6. júl 2010

Ahoj holky....tak mě bylo před pár dny 31 😒 O mimčo se snažíme už dost dlouho, do CAR pak jezdíme dva roky, takže už mám taky něco za sebou...ale výsledek pořád nulový..bohužel ☹

askona
9. júl 2010

ahojte .mi sa snažime už dost dlho ale nešlo to tak sme išly do car mala som IVF sice som otehotnela ale 10 tyž.som potratila teraz ideme na 2 IVF 10 augusta verim že nám to dneska podarí .

rebeca_1
9. júl 2010

Ja mam 32 rokov a o mimi sa snazime vyse 8 rokov. Do CARov chodime od roku 2003. Buduci tyzden zacinam stimulovat na stvrte IVF.

guginenka
16. júl 2010

ahojte, ja mam 23. máme za sebou jedno neúspešné IVF ICSI. na druhé sa zatiaľ nechystáme. držím palce aby sa to tým, kt. idú na to podarilo. tfuj, tfuj, tfju...

cathy77
16. júl 2010

bahamy, pekne sa rozrastáte 🙂 ...škoda len, že väčšinou nejde o to, ako to "zvládne manžel"... najmä, ak je žena dalej po 30ke... a to mám o 6 rokov mladšieho tiežvýkonného manžela 😕

sysysy
31. júl 2010

Ahojte, mám 31+11měsíců 😀 😀 😀 V tomto roce mám za sebou 2x neúspěšné IUI a další pokus s IUI nám už příjde jako ztráta času, takže jdeme rovnou do IVF. Když mi bylo 24 byla jsem na 1.IVF/ICSI - negativní a další cyklus jsem neplánovaně otěhotněla - přirozeně a z dcerky teď už bude prv'náček 😎

dorotka66
4. aug 2010

ahojte mám 34 a práve sa chystáme na kliniku v košiciach na kompletné odborné vyšetrenia 😠 čakám na podklady od lekárky. neviete mi povedať čo všetko potrebujem, aby som stihla ivf čo najskôr? testy mi lekárka všetky spravila. Ď 🙂

brita
8. aug 2010

Ahojte, pridám sa aj ja. 😉 Mám 34 rokov a 7 rokov sa snazime, z tohto 5 rokov chodime do CAR a zatial bez vysledku. Ani raz sme sa nedopracovali k ET, cize ani raz v zivote som nebola tehotna, ani som v sebe nemala embryjko. Mame za sebou 2 x IUI, 3 krat IVF bez ET. Teraz akurat ideme na ET z darovaneho vajicka, tak drzte palce, dufame, ze budu nejake embryjka na vklad. Inak moj problem je vysoke FSH - hodnota 29 a manzel ma astenoteratozoospermiu.

cucuriedka
14. aug 2010

Ahojky, ja mam 28, 1.5 roka sa snazime, a teraz som v piatom mesiaci tehotenstva po IVF (chodili sme do gyn-fivu). Dovod nepriechodne vajcovody koli endometrioze, zrasty kade tade v brusnej dutine. Manzel je ok na 100%

evickav
15. aug 2010

Ahojte, ja mám 36 a snažíme sa už 17 rokov ☹ . Absolvovali sme 2x IVF ICSI a 1x IVF darcovské. Prešli sme všetky možné aj nemožné vyšetrenia a teraz by sme chceli skúsiť darcovské IUI. Dúfame,že sa nejaká potvorka konečne uchytí 😀 . Držím palčeky

bobi3
16. aug 2010

ahojky, ja mám 33, dieťatko ešte žiadne, snažíme sa vyše dvoch rokov, za nami 3IUI nesúpešne, pred nami 1. IVF... pravdepodobne v septembri začneme so stimulkou, žiadosť už máme schválenú 😉

bobi3
16. aug 2010

@evickav a ešte k tebe, kde berieš toľko sily? že 17 rokov 😨 držím aj ja palčeky!!!

evickav
16. aug 2010

@bobi3 - najskôr som stále plakala,potom som sa obviňovala a nakoniec som sa zmierila s tým,že možno deti mať nebudeme,,, kúpili sme s mm starší domček a prerábame ho,,, robím si,čo chcem,nie som viazaná na nič a tak sa tvárim pred ostatnými,že ma to netrápi,lebo výsledok je viac než istý,,, aspoň sa stále nevypytujú,že kedy konečne budem tehotná,,, stále ich to baví,,, ale už nikomu nehovorím,čo podnikáme preto,aby sme mali deti, nech si každý pozerá do svojho taniera,,, hlavne je treba myslieť pozitívne a radovať sa zo života,lebo veľa ľudí nemá ani polovicu toho čo my 🙂

dorotka66
16. aug 2010

evickav_pekne si to napísla, dnes som si prelúskala jednu tému a chytil ma stres, že čo všetko ma môže čakať...môj muž povedal nech to zavriem a asi má pravdu. vždy som sa snažila myslieť pozitívne a tak aj žiť, tak verím, že sa nedáááááme 😎
PS. ja som v tejto oblasti strašný laik...

brita
20. aug 2010

@dorotka66 Verim ti, ze ta chyta trosku panika z toho, co vsetko si clovek precita, ale ver mi, ze tu na mdorom konikovi ti kocky velmi radi a dobre poradia, len sa treba pytat. Ja som sa tu dozvedela strasne vela veci a to mi pomohlo, proste v tom CAR ti nikdy povedia vsetko tak, ako by si chcela a tu maju kocky aj rozne skusenosti. 🙂 Ja som sice chodila do heliosu v martine a teraz do reprofitu v Brne, ale rada ti poradim, co budem vediet. 😉 Kludne mi napis, ak chces, IP, co by si sa chcela spytat. 😉 😉

zufalka
22. aug 2010

ahojky,ja mám 41 a o babatko sa snažíme 10 rokov,absolvovala som 4neúspešné IVF v Gyn-five,jedno vo Ferticentre.Posledný pokus sme sa rozhodli absolvovat mimo slovenska,prešli sme do Reprofitu Brno a zatial sa potichúčky tešíme 🙂 takže baby hlavy hore a myslíme pozitívne 😀 😀 😀

cukor
22. aug 2010

ahoj....ja mam 39 a pol,za sebou 2x potrat a 2x ivf,2x ket,8x iui a taktiez ako zufalka sa potichučky tešíme,takze držím vsetkým babám palce a musíte verit 😉 a zubami 😀 nechtami bojovat o svoje štastie 😲

janus32
22. aug 2010

Pekny vecer vam prajem.Myslim,ze tak napoly sem patrim aj ja 😒 aj ked ako tak citam,tak vy ste fakt velke bojovnicky,klobuk dolu.Ja mam z prveho manzelstva syna,uplne bez problemov som otehotnela,aj tehu bolo o.k.Pttom rozvod atd...No skratka,ked som chcela druhe dieta,tak nejak to stale neslo 😒 Ked som konecne otehotnela,tak som v 8.tt potratila.Potom som mala druhy missed abort-myslela som,ze nastal koniec pre mna,ze uz to viac skusat nebudeme.No ale este raz sme skusili a bohuzial som zase potratila,zase8.tt.Od poslednej katastrofy mi neprisla ani prva mrska a bola som tehu.Viem,poviete si,ze mi asi sibe,ale ono sa to tam prilepilo a teraz mam taku malu upistanu potvorku doma.

janus32
22. aug 2010

Jaj no aby som nezabudla,tak mam 32r a este raz by som to riskla.Nikdy dr neprisiel nato,kde sa stala chyba.Vraj priroda!No tak potom je to nespravodliva priroda 😖

dorotka66
23. aug 2010

@brita ďakujem za povzbudenie 🙂 určite sa rada ozvem 😉

cleapatris
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vodnari
24. okt 2010

Ahojte ja mám 31 rokov. Snažili sme sa 10 rokov a nakoniec sme išli na umelé oplodnenie a to bolo úspešné a teraz čakáme konečne každým dňom prírastok. Bude to chlapček a už sa neviem dočkať kedy ho budem držať v náručí. Všetkým ktoré sa snažíte otehotnieť držím palčeky a dúfam že sa vám to podarí ako nám.

aduskatt
26. okt 2010

ahojte, mam 34 a po 5 rokoch snazenia o druhe mimco sa zajtra chystam po prvykrat do CARu, tak snad to vyjde

zelvik
3. nov 2010

Ahoj, bude mi 33, mám za sebou 2.IUI, snažíme se pátý rok ...

haaninaa
3. nov 2010

Ahojky, mě je 26, snažíme se tři roky, máme za sebou, 4x IUI, 1x IVF - vše bez úspěchu...

rikuska21
6. nov 2010

mam cerstvych 35, 1 IVF za sebou supesne, no prisli sme o babatko v 17tt, snazimesa 7 rokov

v555
9. nov 2010

Mam 34,mame za sebou 3 neúspešné IVF - ICSI,jeden krat darcovske embrya-potratila som ich v 7.týždni,jeden krát IUI s darcovskymi spermiami,minulý týžden sme dali poslednú šancu našim potvorkám a čakam na vysledok-IUI,snažíme sa 7 rokov 😉