Snažilky prídte si vymieňať skúsenosti

materinaduska
8. okt 2007

ahojte baby, vytvorila som tuto temu aby sme si tu spolocne radili a vymienali skusenosti a zazitky okolo pociatocneho rozhodovania a planovania, snazilkovania a dokonce aj radosti tehotenstva 😉 tak baby piste cokolvek co vas napadne 😅

karamelinka
15. okt 2007

ja uz potom dlhom case nezdarov tiez to tak berem ale niekedy ma to vie aj nastvat ze preco zasa nic... 😒

adriana27
15. okt 2007

hm tazko povedat karamelinka, ja to moc nepoznam... a nemas ziadne ine divne pocity ako pichanie v brusku a pod?

adriana27
15. okt 2007

Karamelinka aj to mam tento cyklus vyskusane aj s pol hod lezkanim po.. 😀
tak ak NAAAAAHODOU zabralo, tak viete co mate praktikovat hihi 😝

luko
15. okt 2007

nemyslela aby endometriozu? zeby sa len preklepla

spinennie moze byt v case ovulacie ale aj vcase uhniezdovania fazulky - 5 - 10 DPO

uz naozaj utekam do postielky, pa zajtra kocky 😉

karamelinka
15. okt 2007

nemam ziadne pichanie 😕 fakt neviem...po laparke budem mudrejsia
adriana no tak nech zabera 🙂
papa luko 🙂

karamelinka
15. okt 2007

sa mi to akosi neskoro objavuje ze niekto pise hmm nechapem...
endometrioza to je nieco s maternicou vsak? kolko je teraz tych problemov je smutne...

karamelinka
15. okt 2007

😕 😕

adriana27
15. okt 2007

juj, akosi smutno tu ostalo.. ja som trosku pobehala ine diskusie ci daco nove sa nedozviem.. Zda sa ze sme tu ostali same 😒
Monika je v praci, Luko isla spat a Aby zmizla 😖 hmm

karamelinka
15. okt 2007

hmm no mne sa akosi nechce spat to ten malicky stres 🙂

karamelinka
15. okt 2007

smutno je tu veru o takejto hodine...pusto pusto.. 😕

karamelinka
15. okt 2007

skusala si uz aj nejake vitaminy alebo bylinky?

adriana27
15. okt 2007

hej.. a ty si inac odkial? nemas napisane v pase.. 😕
a kolko mas rokov?

adriana27
15. okt 2007

nie, absolutne nic som zatial neskusala, ale ak tento mesiac nevyde, idem na nejake vitaminiky.. zacnem merat teplotu a zistovat ako to mam s ovulkou, lebo doteraz som sa nejak o to nesnazila..
Pojdem urcite k dr. Ci budem alebo nebudem tehu.. chcem aby mi poradil..

karamelinka
15. okt 2007

mam 23 a uz takto nechapem...no ...
som z DK - orava ...a ty?

adriana27
15. okt 2007

ja som z Noveho Mesta n/v. A mam 27..
kedy ides na tu laparku?

adriana27
15. okt 2007

no nic, ja som daka znicena, idem si asi lazkat, zatial sa maj a stretneme sa zasa zajtra.. Drz palce, rano sa ozvem 😕

dobru nocku 😉

karamelinka
15. okt 2007

idem v stvrtok na prijem a v piatok na stol...

dobru nocku 😉

adriana27
16. okt 2007

Dobre ranko zienky, tak ja som sa teda testla..
zasa nic 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
co uz, som si zasa daco namyslala... ☹
Je pravda, ze keby som testovala podla mojho cyklu, tak este netestujem, lebo ja mam cyklus tak 40dni,cize MS by mala prist az dakeho 20.10., ale ja to beriem tak ze niekedy mam aj 30-dnovy, cize nemozem nikdy vediet.. ale myslim si ze 10DPO je dost na to aby som mala //, aspon taku slabulinku ak by som bola tehu..Nie??? 😔 Dnes som 10DPO a tst negativny
co uz 😔
mna to nebavi 😢 😢

aby
16. okt 2007

čafte baby ja som včera padla ako kabeľa 😀 som zaspala.
no jasné myslela som endomerioza 😖
http://www.primar.sk/Page.aspx?ID=786

Adri ani mna, ale musíš byť silná raz sa to podarí 😉

kaboca
16. okt 2007

ahojte baby...prave som docitala vasu konverzaciu...cez vikendy nie som na nete ..
Luko, Adriana27 a monica - drzme si navzajom palceky 🙂 merate si BT?
Ja si meram teplotu druhy cyklus, tieto dni mam prave plodne a zajtra podla grafu ma prist ovulka, inac si ovulku nesledujem, rozmyslala som nad mikroskopom, ale zatial som si ho nekupila 😅

adriana27
16. okt 2007

Ahoj Kaboca, tak to ja BT zacnem merat od tohoto cyklu, lebo teraz som sa spolahla na intuiciu a vypocty z netu.. same bludy 😒
O kolkej rano meras? a pouzivas fertility.com alebo mas vlastny graf?
no som zvedava ako to bude teraz u teba fungovat ked mas plod.dni. Tak teraz by si mala max snazilkovat 😀
Ja som prave neuspesne dotestovala, neviem baby tvrdia ze je skoro, ze niektore zeny nic nezistia v 10DPO. Tak este dam 1 test na konci tyzdna (asi v nedelu - 15-16DPO)ale tym to aj vzdavam a zacnem odznova v dalsom cykle 😎

luko
16. okt 2007

ahojte 🙂

ja BT nemeriem, merala som asi 2 mesiace, ked sme sa este nesnazilkovali, vychadzala podla fertilityfriend na 22 a 20 DC, podla ovu kikrsokpou (naoucitala som sa v nom orientovat tak po 2-3cykloch) zatial od 17 - 20 DC, teraz som mala 17 den cyklu. Beriem Calibrum babyplan. 🙂

adri, ja tiez mam v tychto dnoch dostat mrchu, ale mna ten negativny test ukludnil, sice bolo skoro - 6 DPO, ale uz som stotoznena, ze pride MS, ak nie, budem sa vytesovat 😉 ale testovat nebudem, kym nebudem ason 35 DC (ak by meskala). Koli zbytocnym stresom netestujem, presne, lebo vidiet opat / netuzim.

luko
16. okt 2007

...ak dojde MS, takze zacnem aj merat BT

luko
16. okt 2007

ako som pekne napisala slovo mikroskopu 🙂 🙂 🙂

luko
16. okt 2007

tomu sa hovori uplny totalny preklep 😖

kaboca
16. okt 2007

adriana - ja pouzivam fertility, celkom v poho sa v tom uz vyznam 😲 meriam si kazde rano 6:50 pocas mrchy nie... Podla mna je tiez skoro na test 10DPO, ale zalezi aky citlivy je...mne baby z konika povedali, ze 13DPO je kriticky...takze ten 15-16DPO, myslim, ze bude ok, ked testnes...Drziiim paste 😉

kaboca
16. okt 2007

luko - takze ten mikroskop je spolahlivy...? No, myslim si tiez, ze nejake vypocty grafov atd. presne neukazu skutocnost

luko
16. okt 2007

vies co, nietkore kocky hovorili, ze im papradie (ovulku) vraj ukazovalo viac dni...mne sa to nestalo, dokonca teraz uz viem odhadnut aj prechodne obdobie pre OVU - ukazuju sa bublinky, ine ako v ine dni 😉 Ci je spolahlivy neviem, uvidim, ked zacnem merat BT, ci to bude sediet...ja bohuzial nemam ziadne priznaky ovulacie ako bolesti, pichanie v podbrusku alebo spinenie...takze sa musim spoliehat len na tieto metody 🙂 dolezite je ten mikroskop pouzit rano pred najedenim sa...da sa aj v priebehu dna po vyplachnuti ust...ale to si myslim prave moze skreslovat.

adriana27
16. okt 2007

Baby ja som sa tym etse az tak nezaoberala ale zda sa ze to mate namakane.. tak ked zacnem merat, budem sa vas vypytovat ok? 😀
a to sa mam teda na urcitu hod vzdy budit? ono ja vstavam 6.30, tak budem merat 6,30 teblotu pod jazykom.. zacnem tymto
co by som ets emala vediet? na fertility som uz registrovana 🙂
chapem to tak ze teplota ked stupa, stupa o takych 0,2°C. ano?

luko
16. okt 2007

mne uz o BT dost vyfrcalo z hlavy...lebo nemeriam uz pol roka...ale podstatne je vzdy rano si to zmerat a na rovnakom mieste.