• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky prídte si vymieňať skúsenosti

9. októbra 2011 
ahojte kocky, u mna nic nove, som 27 DC a 10 DPO, nejake uhniezdovacie spinenie nebolo...takze uvdime ci zasne to mrchovske alebo nie, ale pokial nie som aspon 30 DC, tak o meskani pri mojeje nepravidelnej MS nemoze byt ani reci

Pekny den inak :slight_smile:
17. okt 2007 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adri že sú tu samé tehulky, len :frowning2:
17. okt 2007 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby, vsak aj my budeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: aj ked u mna asi tento mesiac nie, mam pocit, ze zacinam spinit :frowning2: ale nie je to implantacne, to by bolo ruzovkaste, toto mi pripomina moje predmrchovske :angry:
17. okt 2007 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko ked nad tým tak rozmýšlam tak ja o sebe pochybujem :frowning2:
17. okt 2007 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aby ako pochybujes? nechapem.. neboj, aj ty sa dockas..
inak mne sa nezda ze je tu vela tehuliek, tu medzi nami sme same cakatelky na bocianov :slight_smile:
baby sorry nestiham moc pisat, som v praci, len sem tam mrknme ockom :wink:
17. okt 2007 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak zacala som pisat aj do snazilky16, pekne sa to tam rozrasta..
17. okt 2007 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez nie som este tehu :pensive:
mrknem do snazilky16 :wink:
17. okt 2007 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto tu uz nie je? je to dajak mrtvo :rolling_eyes:
17. okt 2007 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!je tu este niekto? :slight_smile:
17. okt 2007 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuuuu...MANIAK :grinning:
17. okt 2007 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj a co porabas?
17. okt 2007 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niiic takee extra...jazdim na modrom konikovi :grinning: citam rozde debatky...dnes pre zmenu lamentujem nad svojou ovulkou..a ty? este v praci?
17. okt 2007 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeee,v praci nie :confounded: .az vecer idem :frowning2: a co take citas?ktora tema je zaujimava? nejako sa tu nudim vsetko som uz precitala :sweat_smile:
17. okt 2007 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skulim do PRIPRAVY III :fearful: a striedam s fotoalbumamy... :grinning: ides na nocnu?
17. okt 2007 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mam nocnu :unamused: nexce sa mi :frowning2: Ja hladam nejake nove stranky o tehu, nevies nieco?
17. okt 2007 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic take zaujimave...skus dat do googla nejake klucove slovo ohladom tehu...uz si po ovulke? alebo len cakas?
17. okt 2007 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm,ja cakam na januar :frowning2: az odvtedy sa budeme snazit :slight_smile: ale kto to ma vydrzat?! :frowning2:
17. okt 2007 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..no, myslim, ze robis dobre, ze sa tu motkas...aspon mas info..ja som zacala asi iba pred mesiacom chodit na tieto fora, musim povedat, ze pomahaaa
17. okt 2007 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mam info.predtym som si ako asi kazdy myslela ze to je jednoduxe.. rozhodnes sa ze xces a mas babätko. na jednej strane je tato stranka dobra ale na druhej strane este sa ani nesnazime a ja uz mam stresy co budem robit potom ked sa nebude darit :frowning2:
17. okt 2007 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie, dopredu sa bat nemusis...nepredbiehaj udalosti, ked bude problem, budete ho riesit, ale zatial nic nie je... :wink:
17. okt 2007 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved viem ale ono to vplyva na psixyku ked tu citas ake je to tazke otehotniet a ako sa nedari a ked sa podari tak to dlho nevydrzi :frowning2: navyse som vegetarianka a od malicka mi vtlka okolie do hlavy ze ked budem tehotna tak to nedonosim a bla bla bla :angry:
17. okt 2007 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su tu aj bezproblemove tehotenstva...neboooj monci, bude vsetko OK! kazdej nam to raz vyjde a dovtedy si tu kratime dlhe chvile :grinning:
17. okt 2007 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja to tak beriem.ved flintu do zita nehadzeme a zatial sa s priatelom len tesime ze zacneme na tom pracovat a az potom budeme riesit pripadne nedarenie sa. priatel je plne presvedceny ze sa vsetko podari ako ma a stale mi to vtlka do hlavy :slight_smile: asi mu musim verit :grinning:
17. okt 2007 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked nie su ziadne zavazne zdravotne problemy...podari sa...juuuupiii a budeme tehulky :slight_smile:
17. okt 2007 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy sa klko snazite? nexce sa mi to hladat :sweat_smile:
17. okt 2007 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aka super tema, pre vsetky snazilky :slight_smile:
mozem sa pridat???
17. okt 2007 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne mihanka...napis nieco o sebe :wink:
moncika15 - snazime sa od januara t.r., dost dlho...no, ale raz bude..urcite bude
17. okt 2007 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za chvilku budem spat...idem domov, ale doma sa pripojim :grinning: tesiiim sa, dufam, ze tu este budete...paaa zatial
17. okt 2007 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mihanka,ty sa kolko snazis? :slight_smile:
17. okt 2007 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa viac pohybujem v teme snazilky, momentalne uz snazilky 16... snazime sa asi polroka, ale teraz to nejako ani nevnimam, lebo robime bytik a pomaly finisujeme, tak sa vytesujem skor z tohoto :wink:
kaboca, nie je to az tak dlho...
17. okt 2007 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok