Snažilky prídte si vymieňať skúsenosti

materinaduska
8. okt 2007

ahojte baby, vytvorila som tuto temu aby sme si tu spolocne radili a vymienali skusenosti a zazitky okolo pociatocneho rozhodovania a planovania, snazilkovania a dokonce aj radosti tehotenstva 😉 tak baby piste cokolvek co vas napadne 😅

moncika15
17. okt 2007

no a teraz ked to nevnimas sa urcite podari 😉 😉 😉

mihanka
17. okt 2007

zas az tak to nenevnimam 😀 to sa len tak robim, no ale z tych 120x za hodinu, teraz na to myslim tak 40x 😀 😀 😀

moncika15
17. okt 2007

fuuu ha tak ja 119x 😅

mihanka
17. okt 2007

tak ani tak vela na to nemyslis 😀 😀

moncika15
17. okt 2007

nie tak decentne 😀 😀 😀 idem si este lahnut na xvylu a potom hura na nocnu 😖 zatial pa 🙂 a drzim palce aj na nohax 😉

mihanka
17. okt 2007

aj ja tebe, tak rychlu nocnu, nech ti to ujde 😉

adriana27
17. okt 2007

Caute kocky, musela som dnes zduchnut na vseliake porady, ale uz som konecne doma a hned som sa aj pripojila.. boze toto je fakt droga. 😀
Ahojj Mihanka, viiitam ta u nas 😎
a ty ake metody si uz poskusala? ci zatial nechavas na prirodu? ja zacinam dod zajtra merat BT. Aspon sa daco o sebe naucim ked nic ine.. chapes

aby
17. okt 2007

aHOJTE babule ja zas po namáhavom dni tolko roboty som mala uff 😒
idem si vás prečítať 🙂
mihanka hoj 😉

mihanka
17. okt 2007

dakujem za privitanicko 🙂
adriana, hlavne meriam teplotku, ale uz som ti pisala 😉 no a nechavame to na prirodu, nejak nesilime, ked sa nam nechce snazilkovat, tak sa nenutime... 😅

adriana27
17. okt 2007

baby podte vsetky do SNAZILKY 16, je to tam aktivnejsie a kopa snaziliek 😉
co vy na to?

kaboca
17. okt 2007

😀

adriana27
17. okt 2007

Kaboca, no neni 16ka dobra? mozno pre nas nadejna 😉 😉 😉

kaboca
17. okt 2007

ano...citam citam...aj sa zapajam 😀

adriana27
17. okt 2007

vidim 😝

kaboca
17. okt 2007

😵 😵 😵

aby
18. okt 2007

to už nikto nechodí? na snažilkách 16 nestíham čítať 😖

luko
18. okt 2007

aby ahoj 🙂 ja som sem nakukla 🙂 mam nove to, ze MS nedosla, rano bola BT 37, 2, co je fajn na 28 DC 🙂 ale fajn uz nie je, ze som trocha chora, takze to mohlo ovplyvnit teplotu. zatial netestujem, lebo mavam aj 30 dnove cykly 😉

aby
19. okt 2007

lukotak to nič moc je tiež merám zatial pohodička. Tiež sú všetci dookola chorý a ja nič, zatial 🙂

luko
19. okt 2007

ahoj aby 🙂

aby
19. okt 2007

hoj ako sa ináč máme? ja pohodička teším sa ked príde manželík s toboty 😠 😀

luko
19. okt 2007

ja celkom dobre, az na takmer ziadny hlas a chytenu priedusnicu 😖

moncika15
20. okt 2007

to uz ste sem celkom prestali xodit?! ☹

luko
20. okt 2007

sme sa vsetky nastahovali do snaziliek 16, tam je to trocha zivsie 😉

moncika15
20. okt 2007

ja tam nexodim,nestiham tam citat.. ked tak tak do "zaciname po novem roce08 8-")

luko
20. okt 2007

ja tiez niekedy nestiham 🙂 🙂 🙂

moncika15
20. okt 2007

no ved to a ako inak? ako ste pokrocili?
🙂

luko
20. okt 2007

no, som 13 DPO, 30 DC, posledne som mala 30 dnovy cyklus v aprili a to 31. inak mavam priemerne 28 DC (co znamena od 25 - 29). pali ma zaha, pobolieva brusko, BT nad 37, ale ja si stale myslim, ze ma len MS natahuje ☹

moncika15
20. okt 2007

fiha to su informacie 🙂 bud si tehu alebo si si sen cakanim a stresom oddialila mrxu 😒 drzim palce!!! . ja som mala taku jednoznacnu ovulku tento tyzden ani som si ju zistvat nemusela 😎 len skoda ze sme ju nemohli vyuzit ☹

luko
20. okt 2007

jasne, ina moznost, pokial som zdrava, nie je 🙂 ale stresom to myslim ani nebolo, lebo my sme mali hekticky mesiac a tak sme snazilkovali jeden jediny den, bolo to sice cez ovu, ale ako som sa dozvedela, mikroskop nie je velmi spolahlivy. Takze som necakala vobec, ze by MS meskala...no, ale teraz uz v strese som, samozrejme, ale mozno to nachladnutie ju mohlo oddialit.

cez leto sme snazilkovali celu dovcu, ale MS bola milosrdna, prisla o tri dni skor...sice som bola sklamana, ale aspon som nemala ziaden stres 🙂

moncika, nevadi, vyuzijete ovulku nabuduce 🙂 super, ze ju dokazes tak spozorovat, ja ani MS som niekedy nespozorovala - ziadne bolesti, len posledne mesiace sa ohlasuje citlivymi bradavkami a spinenim

adriana27
20. okt 2007

No babule, caute.. Vidim ze od zalozenia 16-ky sme sa vsetky prestahovali 😀
Je fakt pravda ze to tam frci a nestiham ani ja citat, ale je tam veselo a clovek sa dozvie komu zaujimavych info...
Ja som 38DC, teplotka 36.6 dnes rano a MS zatial nikde, ale nic si z toho nerobim, lebo to je bezne u mna ze meska....
Nemala som moc cas sem chodit poslednych par dni, a teraz som si povedala ze nakuknem do nasej starej temy 😎
som uz riadne unavena, asi pojdem buvkat.
Moni, v pon rano idem Durdikovi, tak sa ti popytam.. ok?
Tak babule, dobru nocku, sok mrtva 🙄 . papa zajtra 🙂