Snažilky prídte si vymieňať skúsenosti

materinaduska
8. okt 2007

ahojte baby, vytvorila som tuto temu aby sme si tu spolocne radili a vymienali skusenosti a zazitky okolo pociatocneho rozhodovania a planovania, snazilkovania a dokonce aj radosti tehotenstva 😉 tak baby piste cokolvek co vas napadne 😅

adriana27
8. okt 2007

Dexi, moja byvala kolegyna nemohla otehotniet 7 rokov intenzivneho snazenia.. Prestali to uz riesit, kaslali na to inac by sa zblaznila. Ona deti velmi lubila odjakziva a toto bola katastrofa.. a min.rok isli na dovcu do Egypta, ze odreagovat sa lebo uz mala toho dost a necakane zazrak otehotnela tam a nechapu dodnes ako... prirodzene, bez problemov.. proste pohoda.. ma kraaaasnu bambulku. A ti poviem 7 rokov je co povedat! proste prestala riesit, a mala relax. asi zabralo 😅

adriana27
8. okt 2007

Ano Moni, v jednej z divizii. Nie vo vyrobe, ale bola som kedysi vo vyrobe, ale nie v EES.
mozno sme sa aj stretli. Inak ta suseda o kt. pisem chodila tiez na tvoj skolu. Isto ste boli spoluziacky kedze ma tolko r. kolko ty 😨

adriana27
8. okt 2007

no ale babule, sak hodte foto nech viem s kym pisem.. to je take suche tie ruzove ramiky 😖

moncika15
8. okt 2007

ky odbor studovala? ako rozmyslam tka rozmyslam ale neviem jedina 21 rocna,ktorej sa narodilo v lete babo a xodila no polnohospodarsku je Dada nie je ta kamaratka tvoja Darina? 😖

moncika15
8. okt 2007

adriana27,bude foto ale neni casu pohrabat sa a vybrat vhodne 😀 ale bude bude slubujem! inak som ti to uz pisala v ip co ti nedosla?a v ktorej divizii si ?

adriana27
8. okt 2007

nie nie..vies ze odbor ani neviem? no vyzistim. ona ma tiez 21r. Meno tu moc nechcem pisat bez jej povolenia, chapes..ale mala je kraaasna. Ma 4mesiace 🙂

dexona
8. okt 2007

Cvičenia som neskušala, a pravdupovediac stale mám taký vnútorný pocit že sme zdraví. A veštice? Ano práve teraz mám fázu veštíc..
Moncika: v 4 týždni

adriana27
8. okt 2007

hej dosla mi IP. Dik 😉
no Moni poviem ti aj kde robim aj sa mozno raz stretneme, len nechcem tu moc pisat, potom na ICQ alebo IP. Ok 😉 ?

moncika15
8. okt 2007

no neviem ale rada by som vedela. budem xodit s ocami otvorenymi a hladat ta v okoli EES ci ta podla foto nespoznam 😀 ale verim v to ze sme sa minimalne obisli 😀

dexona
8. okt 2007

A som z Ba-širšie centrum

adriana27
8. okt 2007

nie vestoce. Numerologia je o inom.. to je na dlho ale mne to pomohlo vela krat, najma s mojim blbym cyklom..
Ja si tiez myslim ze ste zdravi podla toho co pises, musi to byt len o psychyke. Booze to moj tata by ti vedel rozpravat. On sa tomu venuje a tvrdi ze myslienka ma neuveritelnu silu a dokaze hybat vecami. Takze tak..
Ale ma pravdu, psychyka dokaze max poskodit cloveku po fyzickej stranke.

moncika15
8. okt 2007

jasne xapem, aj ja sa tu krotim s osobnymi informaciami 😎 som agent v utajeni ved prave preto som zacala s tym icq a ip

adriana27
8. okt 2007

ja uz ale pisem jak tatar.. ze psychYke.. a a vestOce.. nevadi, ta hmla uz je hustejsia 😀 😀 😀

adriana27
8. okt 2007

ano Moni.. Mne nevadi ked ma ludia spoznaju na foto. ale musim dat bacha na ine info.. chaapes 🙂
ved to ze sa snazim o babo nie je nic zle a nech to vie cely svet, no ne?

dexona
8. okt 2007

Baby idem spať už sa mi zatvárajú. Ďakujem že ste ma počúvali...prajem všetko dobré

moncika15
8. okt 2007

podla mna treba sa vykaslat na vsetky metody, doktorov a jednoduxo to nexat na prirodu. nex si to ona zariadi ako xce ked to ma pris ono to pride. mam pocit ze, ja od januara ked zacneme intenzivne snazilkovanie prestanem xodit do konika lebo ked si to tu vsetko citam tak i z toho normalne hrabe.... takze pohoda klidek leharo...ale ziadne cigaro 😀

adriana27
8. okt 2007

no ale babule fakt uz idem, vidime sa mozno sajtra.
Dexi nezufaj, hlavu hore, verim ze sa vam podari ten maly zazrak 😉
Moni, este popiseme..
Celkom dobre sa nam to rozbehlo

Pa babule 😅

dexona
8. okt 2007

Adriana a nevenuje sa tomu oci aj tak verejne že by som sa k nemu objednala?

dexona
8. okt 2007

Ok dobrú pa

moncika15
8. okt 2007

veru rozbehlo sa nam to ale aspon do tej 10ky sme to mohlii dotiahnut dnes 😢 tak sa aj ja poberam do postele hadam este trafim. ok popiseme baby caute DOBRU NOC 🙂

adriana27
8. okt 2007

skor by som ti odporucila jednu pani z Nitry. Ona je dobra.. mne raz neprisla mrhca 8 mesiacov!!! a doktori nezistili nic. A ta pani pomohla... je numerologicka. Netvrdim ze ma patent na plodnost, ale viem urcite ze by ti povedala pricinu na 100%

ak chces napis mi na IP..

pa

moncika15
8. okt 2007

adriana27, viem o com hovoris s tymi osobnymiinformaciami. ja tiez ked raz budem tehotna tak to urcite nepoviem hned kazdemu koho stretnem a uz urcite nie v prvyx mesiacox.ved to sami uvidia ked sa mi zacne dvyhat oblecenie.. 😀 a v praci su same oxexule ktore nevedia nic ine len ohovarat. tam to urcite budem tajit.kolegyna bola tehotna a babo jej zomreleo po porode ...hentie stale za jej xrbatom hovorili ze aj tak z toho nic nebude a stale ju ohovarali... nie som poverciva ale mohli ho urieknut 😒

adriana27
9. okt 2007

Dobre ranko kocky..
Ja zarezavam v praci ale nedalo mi nenakuknut na konika.. Viete ake to je ked snazilkujete, hlava plna iba jedneho a na nic sa clovek nesustredi 😀
ako sa dnes mate?

moncika15
9. okt 2007

adriana27 ahoj, co si nedosla na icq? aj ja mam hlavu plnu babätiek. dnes som sa dokonca hrabala vo veciax po mne a bratovi a nasla som taky krasny ruzovy svetrik a dupacky 🙂 uz len mat do nic co obliect 😢

adriana27
9. okt 2007

Ahoj akosi nestiham ICQ, tak som si pomedzi prace otvorila konika reku nakuknem ci ste daco nanepisali.. ale vy nic 😒

moncika15
9. okt 2007

nikto tu nebol tak som nic nepisala ani ja 😒 a co ako pokracujete? co nove?

adriana27
9. okt 2007

No Moni ja mam teda dost prace, preto sa ani neozyvam moc. Pokracujem tak nijak. V piatok cakam mrchu tak uvidime ci pride... Ak nie, spravim testik. Ale pochybujem ze by sa zadarilo. Radsej budem realista ako prilis velky optimista. A ty hovoris, ze vy sa uz naplno snazite, ci este nie?
Bola by som fakt stastna keby to vyslo, bol by to idealny cas kedze sa v Dec stahujem do UK 🙂

aby
9. okt 2007

My sa snažíme len mesiac ale zatial nič ☹

adriana27
9. okt 2007

no to je v poho Aby.. A v kolkatom dni cyklu si? uz si robila prve testiky ked je to 1.mesiac?

aby
9. okt 2007

Adriana liečili ma zoladexom pol roka som nemala mrchu a od poslednej injekcie som už 75dní od poslednej injekcie mala by som ju už aj mať, ale nič. Po 20tom mám ísť na vyvolávačku ak nepríde do vtedy sa máme snažiť. Ináč mi povedal, že mám dve cysty na vaječníku tak neviem ☹
Snažilkujeme sa aj som si robila test, ale nič.