Snažilky prídte si vymieňať skúsenosti

materinaduska
8. okt 2007

ahojte baby, vytvorila som tuto temu aby sme si tu spolocne radili a vymienali skusenosti a zazitky okolo pociatocneho rozhodovania a planovania, snazilkovania a dokonce aj radosti tehotenstva 😉 tak baby piste cokolvek co vas napadne 😅

moncika15
9. okt 2007

no my sme sa dohodli az od januara sa zacat snazit,ale neviem ci to neporusime skor 🙂 . lenze priatel robi v zahranici, domaje len na vykendy a to sancu znizuje 😒 zatial netrebaa hadzat flintu do zita 😎 potom napis ako ti dopadol test. drzim prsty

moncika15
9. okt 2007

caute baby 😉 , no kde ste?

adriana27
9. okt 2007

Caute babeny, tak som zasa tu. Mala som kopa prace a ked som prisla domov tak som mala navstevu a az teraz mam klud a sedim pri PC..
Tak Aby to je dost dlha doba po injekcii, ale snazilkujte, snad to vyde, jedna holka pisala v teme nepravidelna MS ze ona nemala MS 9mesiacov vobec a zostala tehotna..drzim palce.

moncika15
9. okt 2007

adriana27, to je kto to babo na tej foto
?

adriana27
9. okt 2007

no predsa ja 😀 😀 😀 😝

moncika15
9. okt 2007

aj sa i zdalo ze je to starsie foto 😉 jaky maly tucko 😀 aj ja som bola a teraz som pravy opak. som zvedava ake bude nase male 😵

adriana27
9. okt 2007

hej vzdy som bola bacula.. aj teraz som 😀

aby
9. okt 2007

adriana27 to bábo adriana ma potešilo 😉

moncika15
9. okt 2007

nerozmyslavas niekedy ake bude vase male ? na koho sa bude podobat, ake bude mat vlasky.... ja stale

aby
9. okt 2007

vieš čo v poslednej dobe sa len hádame aké bude mať chlapské meno, mne sa nepáči mangelovo a je na to na srdený ☹
Neviem čo má robiť lebo ho neviem prehovoriť. ☹ až mi je to velmi smutné ☹

moncika15
9. okt 2007

my xceme klaru alebo adama aj ondrej sa nam paci ale odmieta meno po mojom byvalom 😀

adriana27
9. okt 2007

no jasne ze som rozmyslala.. hm, nase bude isto baculo, a nad menami som uvazovala aj ja.
Danny, Sammuel, Julianna alebo Dominik alebo ...neviem. Priatel je Anglican, takze bude to medzinarodne meno 😉

aby
9. okt 2007

a aké?
naši známy majú Adama a užastný, debilné meno a dokáže toho veľa.Aké mal bývalý meno??

moncika15
9. okt 2007

byvali bol ondrej. co je debilne meno? 😠 asi bude mat aj priezvisko pekne ked medzinarodne. aju nas to je celkom zlate priezvisko a hodi sa to k tym vybratim menam

adriana27
9. okt 2007

moj ma pekne prizevisko, teda yslim take akuratne, cize myslim ze to je v poho.. len ja by som straaaaasne chcela dievcatko. Uplne hrozne moc. Inac tie mena som ja uvazovala.. On sa zatial nevyjadril, ale ma smolu.. hihi 😀

moncika15
9. okt 2007

aj ja som ti emena sama vybrala a dala sxvalit, ale uz som pocula protest 😠 neva ja ho porodim tak aj meno vyberiem 😎 aj ja xcem uplne moc dievcatko ja s inym ani nepocitam ale ked boh da aj xlapec bude dobry ale prosiiiiiiiiiiiiiiim dievcatko 😀

adriana27
9. okt 2007

ja tiez, som tym uuuplne posadnuta ze chcem babu, no ale aj chclapceka znesiem len aby uz tamoja fazulka prisla.. Ale nie , hlavne nech je zdravucke. Ale dievca je moj velky sen 😅

moncika15
9. okt 2007

presne to iste, ani to tak neberiem ze co to bude ale nex to uz je!!! ☹ ale pozeravam hlavne dievcenske vecicky aj dudlik somkupila ruzovy 🙂

funy
9. okt 2007

caute posadnute.
my len 4 mesiace, ale prestala som to riesit trochu, aby som sa nezblaznila.
aj ovulacny test som skusala, tehu testy aj 4 za mesiac, prstikovu metodu, nohy hore.
stop - ked to ma prist, pride to aj z jednej kvapocky.
vsetkym sa nam to podari, hlavu hore a vela optimizmu a stresy prec, lebo s nimi to nepride.

moncika15
9. okt 2007

no ved to ono to pride....ale kedyyyyyyyyyyyyyy???????????????? ☹

adriana27
9. okt 2007

funy uuupln si to vystihla. Viem ze to tak je. Kazdopadne sa nechcem stresovat, zacnem sa az ked to bude nutne a bude to moje snazenie nejaku dobu trvat.. ale ani to nepomoz.e takze stres na bok a uzivat si zivot a milovanie 😝 😝

funy
9. okt 2007

my sme cakali zopar rokov, lebo drahy sa bal ze to bude na prvy sup.
a ten sup stale nikde 🙂))
teraz je velmi nedockavy.
mam na starosti svadbu - na jar. tak ked sa nahodou teraz zadari nebodaj, tak mi budu musiet menit saty. hihi

funy
9. okt 2007

co ste take tajomne. kde su fotky.
ved hadam sem nepojde niekto len tak, kto sa tiez nesnazi, alebo ano?
to by bolo blbe, koli praci. rodina vie.

moncika15
9. okt 2007

ja sa tu stazujem ze to nejde a my pritom mame este 3 mesiace na to kym zacneme 😒 ked sme raz skusali neslo tak sme to odlozili a teraz sa bojim ze uz to nepojde 😅

funy
9. okt 2007

moncika, jasne ze to pojde.
naozaj na to nemysli. uvidis.

adriana27
9. okt 2007

tajomne? ani nie. este do vcera som tu mala svoje foto.. no niekedy by clovek neveril kolko ludi sa tu pritrafi..spioni 😎
veru neviem Moni o com hovirs, sak ty zacinas naplno az v Jan2008, tak az potom sa to da zhodnotit..nebooj bude to ok. Ty si aspon mladsia, to ja som to odkladala doneknecna a teraz si zamakam 🙂

adriana27
9. okt 2007

inac fakt sem asi prestanem chodit, lebo odkedy som tu, viac mi hrabe z toho vsetkeho..viac tuzim po mimi ked vidim vsetky tie krasne babatka vo fotoalbumoch a tieto fora su tiez nakazlive.. sila!
ale vela rad tu clovek ziska tiez 😵

funy
9. okt 2007

ja si to tu zbezne vecer precitam a vzdy ma potesi, ked najdem novu tehulku.
a velmi verim, ze aj nam sa to podari.
idem uz za drahym, lebo od kedy chodim sem, tak uz spi, ked ja pridem
papa

adriana27
9. okt 2007

aj ja uz idem, som total dead. Takze vidime sa zajtra.
papa babule 🙂

moncika15
9. okt 2007

vy ste ma uz opustili? ☹ akurat som drahemu do zahranicia pisala aj babo som spomenula 😝 presne aj ja som si vsimla ze mi sibe z celeho konika od januara to obmedzim na minimum tak dobru noc a snazte sa podstivo 😀