• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky prídte si vymieňať skúsenosti

9. októbra 2011 
ked clovek nieco velmi chce, cely vesmir sa spoji, aby to dosiahol...to je z Alchymistu od Coelha...tak nech to plati, lebo my si to babatko aj s drahym velmi prajeme :slight_smile: a takych je nas asi viac, takze to bude platit pre vsetkych :wink:
14. okt 2007 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzaz, ahoj kolko sa z snazite? :slight_smile:
14. okt 2007 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuzi, vitam tam medzi nami.. Luki dik za IP, odpisem..
Baby tak ja neviem, precitajte si co som napisala na temu "som ci nie som v tom"..
Dnes som vam hovorila ze test neg., ale po nejakom case slabulinka ciarocka.. co si mysliet? osobne si myslim ze test je neplatny :frowning2:
uz mi asi z toho hrabe.. :unamused:
14. okt 2007 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adri odpisala som ti tam...ak by bola slabunka v pozadovanom case, tak mozes jasat...ale ak bola tak neskor, tak by som radsej skusila o dva dni, ale aj tak moze byt este skoro na testovanie. Neviem, ci si pisala..ale kedy cakas MS?
14. okt 2007 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adri ja byť na tvojom mieste tak by som urobila ešte o dva dni :wink:
vyzerá to nádejne nestrácaj nervy :wink:
ja som si pozrela aj na druhý den ale vždy tam bola / :frowning2:
14. okt 2007 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby, ja som tiez vyberala z kosa (co sa zasadne nema, ale zo zvedavosti) a nemala som nikdy //. asi si kupim ovu testy, aby som aspon raz videla // :sunglasses:

neviete co za cudo moderuje prave teraz na STV1...no to sa neda popisat, to sa musi vidiet
14. okt 2007 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko, :grinning: :grinning: :grinning: tiez sme sa o tom cudnom moderatorivy bavili.vyzera jak ten spevak MIKA :sunglasses:
14. okt 2007 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna zaujal najma ten jeho teplakoidny outfit a strasne dlhe ruky stale ulozene pozdlz tela :slight_smile: :slight_smile:
14. okt 2007 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko jj skús :wink:
14. okt 2007 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby, som si vsimal ze ty byvas v mojom rodnom kraji :slight_smile:
14. okt 2007 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko jj tiež som kukala že si z kysúc odkial presne?
14. okt 2007 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko, kde hoo len vyhrabali? take zvastne ukricane stvorenie :grinning:
14. okt 2007 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby povodom z Turzovky, ale na SS som chodila do ZA, takze mam vela spoluziacok aj v okolo KNM :slight_smile:

moncika, to ja netusim, odkial to cudo maju, ale z tou blondinkou, co jej isli prsia vypadnut tvoria super dvojku. Lepsia dvojka uz je tusim len Pat a Mat :grinning:
14. okt 2007 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ja neviem sklonovat...malo byt S TOU :grinning:
14. okt 2007 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky, tak ja som v praci, akurat mam pauzicku na obed, vsetci zduchli do jedalne, tak reku vam napisem.. Dnes som netestovala aby ma neslahlo, ale zajtra urcite testnem a budem vidiet co mal znamenat ten slabulinky pasik po dlhsej dobe.. Bud test expiroval :frowning2: alebo som tehu :grinning:
Juj, keby mi to vyslo, co by som za to dala :cry:
a vy ako dnes? chuuda Moni, urcite spis po nocnej, co?
15. okt 2007 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte a ja vynimocne doma som
15. okt 2007 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, no tak to ti zavidim, mne sa max nic nechce. Stale myslim na jedine - BABY :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale musim sa sustredit na pracu, lebo takto to dalej nejde. Nic nestiham a chcem ci nechcem, stale mi mysel ujde a myslim len na tehu :frowning2:
som uz asi neni normalna.. hm :confused:
15. okt 2007 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adriana27,som vcera 2 hod pred odxodom volala majstrovi a on ze ostan este doma je nas aj tak vela :grinning: .tak zacinam az dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: vobec som si nevedela predstavit po tak dlhej dobe seba na nocnej.a hlavne ukratit sa o posledne xvyle s priatelom pred tyma ko odide zas do zahranicia :frowning2:
15. okt 2007 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ak je myslenie na tehu nenormalnostou... tak sme nenormalne vsetky :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!! ja to mam presne tak isto aj ked sa este nesnazime pripadam si tak a pocas "aktu" :grinning: myslim len na to aby sa to ne/stastnou nahodou podarilo skor :sweat_smile: a potom len xodim a namyslam si priznaky :wink: podla priznakov by som bola tehu stale :sweat_smile: ja som taky hypoxonder
15. okt 2007 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni tak to je super. A kde robi priatel? Mne sa dnes taak nechce :unamused:
15. okt 2007 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac Monika nevideli sme sa dnes? Nebola si v NM niekde pri nemocnici rano okolo 8,15?
15. okt 2007 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on si odskocil na par mesiacov do polska :confounded: ...xyba mi ale je to na dobru vec..BABY tak to zvladnem :slight_smile: ty si v praci?
15. okt 2007 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej som v praci a mala by som makat, ale popri robote a mailoch a meetingoch, zaskocim sem jednym okom.. toto je uz to max stadium u mna, lebo z roboty som nikdy nepremarnila ani minutku.. ale teraz myslim uz len na jedno, ako ist cim skor na matersku :grinning: :grinning:
jezis a to si neviem predstavit ked budem tehu.. ved ja to budem normalne asi flakat. No to nemozem! :unamused: :fearful:
15. okt 2007 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez v praci uvazujem nad tym ako to bude s robotou :unamused: . a pravdupovediac tiez mi xodi po rozume ta matersta.a rozmyslam ako si stale o stroj nebuxat bruxo a co najmenej sa nadrapovat a namahat,ale tam sa to fakt neda. :frowning2: Nebola som v meste, preco si myslis ze si stretla mna? :slight_smile:
15. okt 2007 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem tak mi to pripúadalo, take cervene vlasky mala ta dievcina do copu.. ale ked ono to tazko z tvojej foto vycitat, to ma len tak prve napadlo ked som ju stretla :grinning: to si nevsimaj.. uz mi z konika hrabe :grinning: :grinning:
No veru v EES nie je lahka praca.. To ti nezavidim. ja sice sedim v office, ale zasa mam strasny stres. Cize nic moc.
A ja some ste k tomu taky nervacisko, ze pri otvoreni kazdeho 2-heho mailu sa vytocim jak slak :angry:
15. okt 2007 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak zacni zit s JOGOU :grinning: . este take stare rasple tam mame co ti nepomozu ked vidia ze sa namikas s tazkou krabicou a len ta ohovaraju ze nic nerobis a oni potom nestihaju :angry: :angry: jaj! zas ma nervy xytili! ak sa podari dam sim inu foto naxvylu aby si ma videla :sunglasses:
15. okt 2007 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej pekna foto, ze normalne kocka! ale cierno biela. no mam uz lepsiu predstavu aspon hehe :wink:
To poznam s tymi starymi .. aj ja som robila pri pase, este v Magne.. ale to bolo daaavno :grinning:
15. okt 2007 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mam jednu foto aj tu xces vidiet? asi robila v magne? a aku mas skolu?
15. okt 2007 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej Moni, ukaz aj tu druhu.. hej robila, hned ked som vysla z priemyslovky..ale dlho som to nevydrzala, do roka a do dna som zduchla na vysoku skolu :grinning: :grinning:
a nelutujem :sunglasses:
15. okt 2007 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ja len narychlo lebo sa ponahlam, pribehnem zas vecer. Ktosi pisal o joge, tak ja som sa prihlasila na gravidjogu, je to vo stvrtok v starom meste, ze aj pre snazilky, tak uvidime, uz som chcela davno vyskusat.
15. okt 2007 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok