Snažilky prídte si vymieňať skúsenosti

materinaduska
8. okt 2007

ahojte baby, vytvorila som tuto temu aby sme si tu spolocne radili a vymienali skusenosti a zazitky okolo pociatocneho rozhodovania a planovania, snazilkovania a dokonce aj radosti tehotenstva 😉 tak baby piste cokolvek co vas napadne 😅

luko
14. okt 2007

ked clovek nieco velmi chce, cely vesmir sa spoji, aby to dosiahol...to je z Alchymistu od Coelha...tak nech to plati, lebo my si to babatko aj s drahym velmi prajeme 🙂 a takych je nas asi viac, takze to bude platit pre vsetkych 😉

moncika15
14. okt 2007

zuzaz, ahoj kolko sa z snazite? 🙂

adriana27
14. okt 2007

Ahoj Zuzi, vitam tam medzi nami.. Luki dik za IP, odpisem..
Baby tak ja neviem, precitajte si co som napisala na temu "som ci nie som v tom"..
Dnes som vam hovorila ze test neg., ale po nejakom case slabulinka ciarocka.. co si mysliet? osobne si myslim ze test je neplatny ☹
uz mi asi z toho hrabe.. 😒

luko
14. okt 2007

adri odpisala som ti tam...ak by bola slabunka v pozadovanom case, tak mozes jasat...ale ak bola tak neskor, tak by som radsej skusila o dva dni, ale aj tak moze byt este skoro na testovanie. Neviem, ci si pisala..ale kedy cakas MS?

aby
14. okt 2007

adri ja byť na tvojom mieste tak by som urobila ešte o dva dni 😉
vyzerá to nádejne nestrácaj nervy 😉
ja som si pozrela aj na druhý den ale vždy tam bola / ☹

luko
14. okt 2007

aby, ja som tiez vyberala z kosa (co sa zasadne nema, ale zo zvedavosti) a nemala som nikdy //. asi si kupim ovu testy, aby som aspon raz videla // 😎

neviete co za cudo moderuje prave teraz na STV1...no to sa neda popisat, to sa musi vidiet

moncika15
14. okt 2007

luko, 😀 😀 😀 tiez sme sa o tom cudnom moderatorivy bavili.vyzera jak ten spevak MIKA 😎

luko
14. okt 2007

mna zaujal najma ten jeho teplakoidny outfit a strasne dlhe ruky stale ulozene pozdlz tela 🙂 🙂

aby
14. okt 2007

luko jj skús 😉

luko
14. okt 2007

aby, som si vsimal ze ty byvas v mojom rodnom kraji 🙂

aby
14. okt 2007

luko jj tiež som kukala že si z kysúc odkial presne?

moncika15
14. okt 2007

luko, kde hoo len vyhrabali? take zvastne ukricane stvorenie 😀

luko
14. okt 2007

aby povodom z Turzovky, ale na SS som chodila do ZA, takze mam vela spoluziacok aj v okolo KNM 🙂

moncika, to ja netusim, odkial to cudo maju, ale z tou blondinkou, co jej isli prsia vypadnut tvoria super dvojku. Lepsia dvojka uz je tusim len Pat a Mat 😀

luko
14. okt 2007

jeeej ja neviem sklonovat...malo byt S TOU 😀

adriana27
15. okt 2007

Caute kocky, tak ja som v praci, akurat mam pauzicku na obed, vsetci zduchli do jedalne, tak reku vam napisem.. Dnes som netestovala aby ma neslahlo, ale zajtra urcite testnem a budem vidiet co mal znamenat ten slabulinky pasik po dlhsej dobe.. Bud test expiroval ☹ alebo som tehu 😀
Juj, keby mi to vyslo, co by som za to dala 😢
a vy ako dnes? chuuda Moni, urcite spis po nocnej, co?

sweetberry
15. okt 2007

cafte a ja vynimocne doma som

adriana27
15. okt 2007

Ahoj, no tak to ti zavidim, mne sa max nic nechce. Stale myslim na jedine - BABY 😝 😝
Ale musim sa sustredit na pracu, lebo takto to dalej nejde. Nic nestiham a chcem ci nechcem, stale mi mysel ujde a myslim len na tehu ☹
som uz asi neni normalna.. hm 😕

moncika15
15. okt 2007

adriana27,som vcera 2 hod pred odxodom volala majstrovi a on ze ostan este doma je nas aj tak vela 😀 .tak zacinam az dnes 😝 vobec som si nevedela predstavit po tak dlhej dobe seba na nocnej.a hlavne ukratit sa o posledne xvyle s priatelom pred tyma ko odide zas do zahranicia ☹

moncika15
15. okt 2007

...ak je myslenie na tehu nenormalnostou... tak sme nenormalne vsetky 😝 !!! ja to mam presne tak isto aj ked sa este nesnazime pripadam si tak a pocas "aktu" 😀 myslim len na to aby sa to ne/stastnou nahodou podarilo skor 😅 a potom len xodim a namyslam si priznaky 😉 podla priznakov by som bola tehu stale 😅 ja som taky hypoxonder

adriana27
15. okt 2007

Moni tak to je super. A kde robi priatel? Mne sa dnes taak nechce 😒

adriana27
15. okt 2007

Inac Monika nevideli sme sa dnes? Nebola si v NM niekde pri nemocnici rano okolo 8,15?

moncika15
15. okt 2007

on si odskocil na par mesiacov do polska 😖 ...xyba mi ale je to na dobru vec..BABY tak to zvladnem 🙂 ty si v praci?

adriana27
15. okt 2007

hej som v praci a mala by som makat, ale popri robote a mailoch a meetingoch, zaskocim sem jednym okom.. toto je uz to max stadium u mna, lebo z roboty som nikdy nepremarnila ani minutku.. ale teraz myslim uz len na jedno, ako ist cim skor na matersku 😀 😀
jezis a to si neviem predstavit ked budem tehu.. ved ja to budem normalne asi flakat. No to nemozem! 😒 😨

moncika15
15. okt 2007

ja tiez v praci uvazujem nad tym ako to bude s robotou 😒 . a pravdupovediac tiez mi xodi po rozume ta matersta.a rozmyslam ako si stale o stroj nebuxat bruxo a co najmenej sa nadrapovat a namahat,ale tam sa to fakt neda. ☹ Nebola som v meste, preco si myslis ze si stretla mna? 🙂

adriana27
15. okt 2007

neviem tak mi to pripúadalo, take cervene vlasky mala ta dievcina do copu.. ale ked ono to tazko z tvojej foto vycitat, to ma len tak prve napadlo ked som ju stretla 😀 to si nevsimaj.. uz mi z konika hrabe 😀 😀
No veru v EES nie je lahka praca.. To ti nezavidim. ja sice sedim v office, ale zasa mam strasny stres. Cize nic moc.
A ja some ste k tomu taky nervacisko, ze pri otvoreni kazdeho 2-heho mailu sa vytocim jak slak 😠

moncika15
15. okt 2007

😀 tak zacni zit s JOGOU 😀 . este take stare rasple tam mame co ti nepomozu ked vidia ze sa namikas s tazkou krabicou a len ta ohovaraju ze nic nerobis a oni potom nestihaju 😠 😠 jaj! zas ma nervy xytili! ak sa podari dam sim inu foto naxvylu aby si ma videla 😎

adriana27
15. okt 2007

jeej pekna foto, ze normalne kocka! ale cierno biela. no mam uz lepsiu predstavu aspon hehe 😉
To poznam s tymi starymi .. aj ja som robila pri pase, este v Magne.. ale to bolo daaavno 😀

moncika15
15. okt 2007

este mam jednu foto aj tu xces vidiet? asi robila v magne? a aku mas skolu?

adriana27
15. okt 2007

Hej Moni, ukaz aj tu druhu.. hej robila, hned ked som vysla z priemyslovky..ale dlho som to nevydrzala, do roka a do dna som zduchla na vysoku skolu 😀 😀
a nelutujem 😎

luko
15. okt 2007

ahojte 🙂 ja len narychlo lebo sa ponahlam, pribehnem zas vecer. Ktosi pisal o joge, tak ja som sa prihlasila na gravidjogu, je to vo stvrtok v starom meste, ze aj pre snazilky, tak uvidime, uz som chcela davno vyskusat.