Snažilky prídte si vymieňať skúsenosti

materinaduska
8. okt 2007

ahojte baby, vytvorila som tuto temu aby sme si tu spolocne radili a vymienali skusenosti a zazitky okolo pociatocneho rozhodovania a planovania, snazilkovania a dokonce aj radosti tehotenstva 😉 tak baby piste cokolvek co vas napadne 😅

luko
17. okt 2007

ahojte kocky, u mna nic nove, som 27 DC a 10 DPO, nejake uhniezdovacie spinenie nebolo...takze uvdime ci zasne to mrchovske alebo nie, ale pokial nie som aspon 30 DC, tak o meskani pri mojeje nepravidelnej MS nemoze byt ani reci

Pekny den inak 🙂

aby
17. okt 2007

Adri že sú tu samé tehulky, len ☹

luko
17. okt 2007

aby, vsak aj my budeme 😝 😎 aj ked u mna asi tento mesiac nie, mam pocit, ze zacinam spinit ☹ ale nie je to implantacne, to by bolo ruzovkaste, toto mi pripomina moje predmrchovske 😠

aby
17. okt 2007

luko ked nad tým tak rozmýšlam tak ja o sebe pochybujem ☹

adriana27
17. okt 2007

Aby ako pochybujes? nechapem.. neboj, aj ty sa dockas..
inak mne sa nezda ze je tu vela tehuliek, tu medzi nami sme same cakatelky na bocianov 🙂
baby sorry nestiham moc pisat, som v praci, len sem tam mrknme ockom 😉

adriana27
17. okt 2007

inak zacala som pisat aj do snazilky16, pekne sa to tam rozrasta..

kaboca
17. okt 2007

ja tiez nie som este tehu 😔
mrknem do snazilky16 😉

kaboca
17. okt 2007

nikto tu uz nie je? je to dajak mrtvo 🙄

moncika15
17. okt 2007

ahojte!je tu este niekto? 🙂

kaboca
17. okt 2007

ja som tuuuu...MANIAK 😀

moncika15
17. okt 2007

ahoj a co porabas?

kaboca
17. okt 2007

niiic takee extra...jazdim na modrom konikovi 😀 citam rozde debatky...dnes pre zmenu lamentujem nad svojou ovulkou..a ty? este v praci?

moncika15
17. okt 2007

nieeeee,v praci nie 😖 .az vecer idem ☹ a co take citas?ktora tema je zaujimava? nejako sa tu nudim vsetko som uz precitala 😅

kaboca
17. okt 2007

skulim do PRIPRAVY III 😨 a striedam s fotoalbumamy... 😀 ides na nocnu?

moncika15
17. okt 2007

no mam nocnu 😒 nexce sa mi ☹ Ja hladam nejake nove stranky o tehu, nevies nieco?

kaboca
17. okt 2007

nic take zaujimave...skus dat do googla nejake klucove slovo ohladom tehu...uz si po ovulke? alebo len cakas?

moncika15
17. okt 2007

hmm,ja cakam na januar ☹ az odvtedy sa budeme snazit 🙂 ale kto to ma vydrzat?! ☹

kaboca
17. okt 2007

aha..no, myslim, ze robis dobre, ze sa tu motkas...aspon mas info..ja som zacala asi iba pred mesiacom chodit na tieto fora, musim povedat, ze pomahaaa

moncika15
17. okt 2007

no mam info.predtym som si ako asi kazdy myslela ze to je jednoduxe.. rozhodnes sa ze xces a mas babätko. na jednej strane je tato stranka dobra ale na druhej strane este sa ani nesnazime a ja uz mam stresy co budem robit potom ked sa nebude darit ☹

kaboca
17. okt 2007

nie nie, dopredu sa bat nemusis...nepredbiehaj udalosti, ked bude problem, budete ho riesit, ale zatial nic nie je... 😉

moncika15
17. okt 2007

ved viem ale ono to vplyva na psixyku ked tu citas ake je to tazke otehotniet a ako sa nedari a ked sa podari tak to dlho nevydrzi ☹ navyse som vegetarianka a od malicka mi vtlka okolie do hlavy ze ked budem tehotna tak to nedonosim a bla bla bla 😠

kaboca
17. okt 2007

su tu aj bezproblemove tehotenstva...neboooj monci, bude vsetko OK! kazdej nam to raz vyjde a dovtedy si tu kratime dlhe chvile 😀

moncika15
17. okt 2007

aj ja to tak beriem.ved flintu do zita nehadzeme a zatial sa s priatelom len tesime ze zacneme na tom pracovat a az potom budeme riesit pripadne nedarenie sa. priatel je plne presvedceny ze sa vsetko podari ako ma a stale mi to vtlka do hlavy 🙂 asi mu musim verit 😀

kaboca
17. okt 2007

ked nie su ziadne zavazne zdravotne problemy...podari sa...juuuupiii a budeme tehulky 🙂

moncika15
17. okt 2007

vy sa klko snazite? nexce sa mi to hladat 😅

mihanka
17. okt 2007

ahojte, aka super tema, pre vsetky snazilky 🙂
mozem sa pridat???

kaboca
17. okt 2007

jasne mihanka...napis nieco o sebe 😉
moncika15 - snazime sa od januara t.r., dost dlho...no, ale raz bude..urcite bude

kaboca
17. okt 2007

za chvilku budem spat...idem domov, ale doma sa pripojim 😀 tesiiim sa, dufam, ze tu este budete...paaa zatial

moncika15
17. okt 2007

ahoj mihanka,ty sa kolko snazis? 🙂

mihanka
17. okt 2007

ja sa viac pohybujem v teme snazilky, momentalne uz snazilky 16... snazime sa asi polroka, ale teraz to nejako ani nevnimam, lebo robime bytik a pomaly finisujeme, tak sa vytesujem skor z tohoto 😉
kaboca, nie je to az tak dlho...