Snažilky prídte si vymieňať skúsenosti

materinaduska
8. okt 2007

ahojte baby, vytvorila som tuto temu aby sme si tu spolocne radili a vymienali skusenosti a zazitky okolo pociatocneho rozhodovania a planovania, snazilkovania a dokonce aj radosti tehotenstva 😉 tak baby piste cokolvek co vas napadne 😅

luko
21. okt 2007

takze adri, mne to uz kleslo aj MS sa rozbieha ☹ no nic, oktober snad bude vitazny mesiac 😉

adriana27
21. okt 2007

Caute babenky, pisem uz vacsinou do 16ky ale my origos zostava sa tam akosi nestretavame, preto som sa rozhodla pisnut aj k nam 😉
Ako sa vam dari? Aby aku je tvoj "status"? Babule dake hlasenie by to chcelo 😉 😉
Moni a ty? Este si priatela nepresvedcila skusit skor?? Mala by si mu povedat ze top nemusi ist hned na 1.sup 🙂 A aku mas teraz smenu? Rannu?
Ja teda zajtra idem tomu dokimu tak sa ti ako som spominala popytam, ok?

adriana27
21. okt 2007

Luko inac mas grafik na fertility? Ja zatial ne, spravila som si vlastny v Exeli aj mam svlast tabulecku na cyklus.. ZOberiem to aj k dokimu nech postuduje 🙂
Ale hodim aj na ferty aby ste mohli sem tam aj vy nakuknut..

zuzaz
21. okt 2007

konecneee mi po tyzdni opravili internet a som opat medzi vami, mile snazilky 🙂 Moncika15, o babatko sa snazime od januara tohto roku. V septembri som si zacala merat BT, tak verim, ze to coskoro vyjde 😉

adriana27
21. okt 2007

Ahoj Zuzi, tak super ze si spat.. Mas grafik na fertility ze by sme mrkli?
Ja tiez lutuje ze som nezacala merat skor.. Bola by som teraz mudrejsia 🙂

karamelinka
21. okt 2007

ahojte snazilky... 😉

adriana27
21. okt 2007

Ahooj karamelinka, ako sa dari? co nove? 🙂

karamelinka
21. okt 2007

akurat som prisla z nemocnice...este som troska slaba ale uz mi je oki celkom...

luko
21. okt 2007

ahojte 🙂 adri ja uz som hlasenie podala, aj ked nebolo velmi pozitivne 😠

Dnes mam fofry, takze snad vecer nakuknem ked budem kukat SHS 😉

adriana27
21. okt 2007

ok babule, a karamelinka ako bolo? je to bolestive? ja som taka neznala... A co dalej?

moncika15
21. okt 2007

caute babule 🙂

adriana27,prosim nezabudni sa to opytat 😉 , a nie nepresvedcila som ho ☹ ,ale ved uz to nejako vydzim,este mam pred sebou nejakyx doktorov a vysetrenia 😒 .a v januari mam uz nebude ic branit 😀 😀 😀 ale tesiiiiiim sa strasne!!! 😅

kikusa100
21. okt 2007

ahojte snazilky ako sa mate?ja som si zacala merat bazalnu teplotu len tento mesiac. uvidim ako to pojde a ako teplotka. ovulku by osm mala mat alebo uz mala nevyznam sa este velmi v tych teplotach ale drahy nie je doma, takze skoda ☹ hadam budduci mesiac. povedala somsi ze si dam taku pauzicku a zacneme az v decembri drahy bude mat dovcu tak to bude lepsie... a vam sa ako dari?

luko
21. okt 2007

dovca je skvela na plodenie 🙂 🙂 🙂 vtedy je clovek oddychnuty a aj spermijky maju lepsii kvalitu, hlavne u tych, co maju doma workoholikov (to akoze napriklad ja 😠 )

Kikuska, taaaakze drzim palce, aby si si dala krasny darcek pod stromcek v podobe // 😉

adriana27
21. okt 2007

Babenky mna strasne strasne zacalo bolet cele brucho, asi dostanem MS.. Presne ten hnusny pocit mam, zacalo sa to dnes na obed.. uplne ze dovi. Toto uz na tehu nevyzera 😢 😢
Tak uz len pockam a poskusame bud.mesiac ☹
Luko s tou dovcou mas pravdu. My sme boli 2t v Egypte v July a ja taak lutujem ze som si velice davala pozor, nechapem na co, nebola som si 100% ista a potom sme zacali snazilkovat mesiac na to v auguste.. uz som mohla byt tehu 😖 (mozno)

luko
21. okt 2007

adri, ked bolenie brucha podobne ako dalsie priznaky su podobne ako na tehu aj ako na MS, takze vzdy je to nakoniec prekvapenie, ci sme alebo nie sme v tom 😉

adri, neboj, VYHRAME A BUDEME TEHU 🙂

adriana27
21. okt 2007

Babule, tak som prave vyliezla z vane, som si dala horucu vodu, leo to brusko a krize boleli hrzone. Teraz je to lepsie, vsak uvidime co z toho bude 😖
Teraz sa idem nachystat a ideme na cintorin a potom k segre, tak sa ozvem vecer ked prideme..
Pa babule zatial a drzte mi palce nech ta hnusoba nepride 😖

kikusa100
21. okt 2007

ahoj luko. no mas pravdu, dufam, ze sa pod stromcek zadari. bola by som najstastnejsia na svete... ale to asi kazda z nas. napisala som ti IP ohladom tych byliniek aj vitaminov ked nebudes nieco vedeit tak mi daj vediet poradim ti.

tesorino
21. okt 2007

ahojte, my sa snazime otehotniet uz asi rok a pol a nic, tak teraz chodime do bratislavy Gyn-Fiv je ro sentrum gynekologie a asistovanej reprodukcie a robia mi testy ci je vsetko v poriadku.Ma niekto skusenosti??napiste.

kikusa100
21. okt 2007

ahoj tesorino:ja s tym nemam skusenosti, tiez sa snazilkujeme ale bud rada, ze ta doki poslal na vysetrenie.. aspon ti robia testy a vysetrenia a budes vedeit co a ako je to kazdopadne dobre.neboj sa.

zuzaz
21. okt 2007

adri, drz sa a hlavne pozitivne mysli 😉 ja som tiez vo faze cakania...a uz tyzden ma boli v podbrusku a o krizoch ani nehovorim...no, mozno som prechladnuta, alebo som to prehnala vo fitku 😖 dnes vecer este precvicujem step a uvidim, ako sa budem citit zajtra...dufam, ze ta bolest je predzvestou veeeelkeeeho prekvapenia 😀 tak aj tebe drzim palusiky 🙂 papa

luko
21. okt 2007

kikusa, dik za IP 🙂

adri, ja si zacnem znacit BT do fertility, mam tam poznacene vsetky MS, ale na www.elep.sk vraj sa da dohodnut a poslu ti program v exeli a potom ti cyklus vyhodnotia.

luko
21. okt 2007

a uz som si povedala, ze ja na ziadne priznaky mojmu telu neskocim, lebo mi dalo nadej a dnes dosla MS. ☹

adriana27
21. okt 2007

Caute babenky, tak som naspat.. Prechadzka mi dobre padla.
Luko mas pravdu, ani ja sa nemienim sledovat, ale dnes ma tak strasne boli brusko, ze cakam kazdu chvilocku mrchu ☹
Zuzi aj mna bolia krize, uz 2tyzdne strasne. Ale tiez som bola prechladnuta, takze tak..
icomu neverim, odteraz to necham plavat, budem merat teplotu, snazilkovat ako sa len bude dat a budem dufam pri kazdej mrche. Testovat budem najskor az na 17DPO. Nie skor!
TAK a HOTOVO!

adriana27
21. okt 2007

zasa pisem jak tatar. tak si prosim domyslite 😉
Ked to mam zhrnut, poviem len ze nebudem ako blazon stale testovat a sledovat na sebe kazdy mini priznak. Inac sa zblaznim!

kikusa100
21. okt 2007

ahojte snazilky. som tu nova tak dufam, ze sa uspesne zapojim do debaty. uz slm nieco pisala...
luko je mi to luto ze dosla ta mrsina jedna ja by som ju teda 😖
ale skus to s tymi bylinkami ako som ti poradila a tymi vitaminami a fakt este som ti zabudla k tomu napisat ze beriem aj matersku kasicku so zensenom.

adriana27
21. okt 2007

Akoj Kikusa, super ze si sa pridala..ja beriem iba kys.listovu, ale len tyzden.. som este len zacala teraz 🙂

aby
22. okt 2007

baby čafte nemala som čas v sobotu som ešte pracuvala a potom išLA ku koníkom 😀 a až dneska som prišla.
Včera bol supiš den celé doobedie sme presnažilkovali a ležali v posteli to sme od svadby teda ani nemali čas no super 😠 😀
Mám 12DC a 36,2BT za chvílu ovulka, ale to snažilkovanie sa mi začína viacej páčiť 🙂
Je tu niekto???

tesorino
22. okt 2007

ahoj kikusa100, aj ja som tu nova tak aj ja by som sa rada zapojila, ty sa tiez snazis?

moncika15
23. okt 2007

adriana27, bola si u toho doktora? 😖 co ti povedal? ako inak?

zuzaz
24. okt 2007

caw adri, ako sa mas? ako brusko? uz si v pohode?