Snažilky prídte si vymieňať skúsenosti

materinaduska
8. okt 2007

ahojte baby, vytvorila som tuto temu aby sme si tu spolocne radili a vymienali skusenosti a zazitky okolo pociatocneho rozhodovania a planovania, snazilkovania a dokonce aj radosti tehotenstva 😉 tak baby piste cokolvek co vas napadne 😅

adriana27
8. okt 2007

inac mam dnes uz dost, idem asi buvat. Takze snad este pokecame. Ja sem chodievam vzdy vecer ked uz mam pokoj 😉
tak dobru noc a drz sa.

papa 🙂

adriana27
8. okt 2007

no ale idem uz buvat. SOm fakt hotova, ledva vidim na PC 🙄
Takze pa zatim 😉

moncika15
8. okt 2007

byvame spolu a brat sa zatial neplanujeme. ono to pride samo 😀

moncika15
8. okt 2007

adriana27, tak dobru a zajtra napis

moncika15
8. okt 2007

dexona, ja som tu aspom si tak pripadam 😀

dexona
8. okt 2007

a tak ste..vlastne už len polovica

adriana27
8. okt 2007

hmmm a kde byvate 😅 ? som moc zvedava co? boze etse furt tu trcim, uz som chcela ist buvat.
Ahoj Dexona, a ty si tiez snazilka?

dexona
8. okt 2007

ano, ahoj len som vám nechcela len tak skočiť do rozhovoru 🙂

adriana27
8. okt 2007

baby preco nemate fotky? to ma nebavi 😖 hehe..
ale uz fakt idem, som total ze slepa uz.

takze cafte, ja tu budem asi aj zajtra.

dexona
8. okt 2007

Ahoj spachtoška, som snažilka už 2 roky..zatial však neúspešne stále

moncika15
8. okt 2007

adriana27 ,potom i odpisem v icq 🙂 a veru xod uz nex tu neoslepnes 😀

dexona
8. okt 2007

Moncika15: nemyslím si že ste mladí, na dieťatko nieje skoro ani neskoro ked to tak dvaja cítia, si myslím 🙂

moncika15
8. okt 2007

dexona coby si skakala do reci radi prijmeme novu snazilku 😉 fuuu 2roky? a bez uspexu?

adriana27
8. okt 2007

no neda mi baby ja viem to je hrozne, dnes je to jak magnet.. 2 roky dexi? tak to dost.. a bola si uz na dakych vysetreniach atd?
Moni, hej zajtra ocakavam.. inac som limitovana v praci, mam toho vela, ale sem tam nakuknem aj na icq 😀

dexona
8. okt 2007

dobrú Adriana27

adriana27
8. okt 2007

akoze medzi nami aj ja pracujem v rovnakom areali ako ty 😀 😀 😀
boze baby neda sa mi odist dnes, ale uz vidim len hmlu,tak ked popisem kraviny, tak akoze sorry hej? 😝

dexona
8. okt 2007

Ano už to sú 2 roky v máji 2006 som potratila a odvdety je to bludný kruh, vyšetrený sme boli zhora zdola, nič nám nenašli. Boli sme na 2 IUI a negat. Proste to nejde.

moncika15
8. okt 2007

dexona, presne cas nehra rolu ide o to ci sa mi na to citime. a mi sa teda ciiiitime 😀

dexona
8. okt 2007

Všetko som tomu prispôsobila až choro. Zmenila som prácu za pokojnejšiu, nešla som do školy, prestala som v podstate časom aj robiť svoje koníčky len som velmi chcela dieťa. Znie to zle ale myslím že sa do toho dostane každá snažilka ktorej to nejde.

adriana27
8. okt 2007

Dexi, tak to ma mrzi, no ale neboj, ono niekedy je to o psychike, o pohode a tak.. viem lahko sa hovori. My sa snazime 3.meiac, ale tiez mam strach lebo cyklus mam vseliaky.. sem tak aj 3-4 mesiace nic.. ☹
ale nadej zomiera posledna ako sa hovori a ja verim ze vsetko sa da. A odkial si Dexi?

moncika15
8. okt 2007

adriana27 ,veru xod uz neda sa to tvoje tlapanie citat 😀 😝 ale nie vpohode dokial pises je ok ale ked prestanes tak uz spis na klavesnici 🙂

adriana27
8. okt 2007

mozno prave to je to.. mala by si zacat robit to co ta bavi a skusit na to nemysliet, mozno ist na daku dovolenku. Ale viem, ono sa to neda. Ked tak velmi tuzis po baby, tak potom nemas nic ine v hlavicke. Ja sa snazim este len 3.mesiac ale nedokazem sa uz na nic ine sustredit.. uplne ta to ovladne, pozeras foto babetiek, obzeras sa po kocaroch, pedstavujes si ako budes doma s mimi, alebo este len s bruskom.. atd
je to nebezpecne, fakt lepsie sa zamestnant niecim a snad to pride same ked to necakame 🙂

dexona
8. okt 2007

V podstate už mám za sebou tolko sklamania a stresu z IUI, že už to nechcem riešiť aj keď sa to dá velmi ťažko, nemysli na to! to sa ľahko povie. Tak som zase spravila radikálene zmeny. Dala som výpoveď, a idem do školy, a už žiadne IUI a iné metódy a hotovo. Hovorím si že mám 27 rokov a to nieje až tak veľa a keď sa to podarilo raz aj keď to nevyšlo podarí sa to aj druhý krát aj bez umelých prostriedkov. Ale poviem vám holky že stále mám ešte hlavu inde a neviem či robím dobre...

adriana27
8. okt 2007

hehe moni, no diik. Ale fakt, no hmlu vidim riadnu ale neva, pisem po pamati. AK budu preklepy, sorry, nechce sa mi to kontrolovat 😝 aj tak bych to nevidela hmm

moncika15
8. okt 2007

dexona ,veru vsetko je to v hlave, ked nad tym stale rozmyslas/me tak to nejde ale keby sme sa uvolnili ono by to nenazdajky prislo 🙂 v kolkom mesiaci si potratila?

adriana27
8. okt 2007

mas pravdu, a myskim ze robis velmi dobre..
aj ja mam 27 a prave preto hovorim Moni, ze nie je to moc skoro pre nu, lebo vidim na sebe ze to nei je ako ked som mala 19 ci 20. Telo bolo dokonale pripravene na materstvo ale stale bolo nieco ine prednejsie.. Ja som do tej skoly isla, aj ju dorobila, potom som chcela byt a karieru a teraz mam strach aby som sa o babo nesnazila celu vecnost 😒 ☹
Dexi, skusala si nejake ine metody.. trebars vseliake tie cvicenia co tu baby popisali na stranke, alebo nejaku numerologiu. no proste mimo mediciny?

moncika15
8. okt 2007

adriana27, aj ty si v EES? ci v tyx diviziax? asi nie vo vyrobe,ze?

dexona
8. okt 2007

Presne ako píšeš, nevymažem hlavu. A vieš čo je najhoršie?, že všetko to okolo mňa otehotnieva, ale všetko a keby raz ale druhé tretie...už sa s nikým ani poriadne nestretávam lebo sa nedokážem na tie brušká ani pozerať..

adriana27
8. okt 2007

ale uz pekne pisem.. tak si pls domyslajte dobre? diik 😎

moncika15
8. okt 2007

dexona,aelbo skus tie metody ako stojky alebo prstovu metodu... pripada mi to nasilu lae ked by som bola uz ozaj zufala vsetko by som skusila 😉 hlavne nevesaj hlavu