Snažilky prídte si vymieňať skúsenosti

materinaduska
8. okt 2007

ahojte baby, vytvorila som tuto temu aby sme si tu spolocne radili a vymienali skusenosti a zazitky okolo pociatocneho rozhodovania a planovania, snazilkovania a dokonce aj radosti tehotenstva 😉 tak baby piste cokolvek co vas napadne 😅

moncika15
9. okt 2007

slubujem to foto si dam ale brat mi zobral digi fotak tak sa nemam ako odfotit 😒 baby a ten konik je zly aj v tom ze mate pravdu odtrhneme sa od neho, az ded nase polovicky davno spia a potom tu vyplakavame ze sa nam nedari.... 😀 a ako ked nemame na to cas?! 😝

funy
9. okt 2007

este stale som bola na nete, ale nie tu.
uz fakt idem za nim. i ked uz spinka

moncika15
9. okt 2007

funy,tak az teraz ahoj
a dobru

aby
10. okt 2007

Hojte ja som dneska ubehaná a nestíham.
včera sme sa nesnažili lebo drahúšik išiel spať a ja som spala pri telke .

materinaduska
autor
10. okt 2007

no ale tak to miminko nebude 🙂 a preco si ubehana? mas vela prace?

aby
10. okt 2007

aj roboty aj k dahámu som musela ísť do práce lebo mi zabudol dať klúče aby som vyhnala kone pásť a behám z roboty do roboty, lebo som tam bola dneska sama.
Ešte ma aj brucho bolí aj vaječník aj nevaječník ☹

materinaduska
autor
10. okt 2007

mas ovu? tak hups na to! 😉 vy mate kone?

aby
10. okt 2007

naposledy ked som mala ovu tak ma brali do nemocnice lebo som mala také bolesti že mysleli že cysta praskne.
JJ máme koňule sme si kúpili svadobný dar 😀

moncika15
10. okt 2007

to su vase? vas svadobny dar alebo idete dat svadobny dar niekomu. nepoxopila som 😅 aj ja som skoro mala kona ale mama zatrhla lebo som bola este mala 😠 ... ja mam dnes zase plnu hlavu ☹

aby
10. okt 2007

dali sme si svadobný dar lebo sme nešli na svadobnú cestu ani dary sme nechceli tak sme si kone kúpili 😀
my sme švihnutý 😀

moncika15
10. okt 2007

a teraz lutujete,nie? kolko ix mate? a kolko ste spolu?

aby
10. okt 2007

ni nie neľutujeme to sú naše babulky naše detičky trošku väčšie 😀
my máme dva ale kamarátka ma u nás svoju a ešte aj poníka takže je ich tam 3 a pol 😀

moncika15
10. okt 2007

asi sa k vam nastahujem 😝 to su teda ozaj troxu vecsie deticky 🙂 , my sme si za tym ucelomkupili minule leto morca aby sme vedeli ci sa vieme postarat o niekoho tretieho.a vieme 😉 tiez je to mas milacik nase malicke babo 😀

aby
10. okt 2007

😀 my zvieratká lúbime najlepšie na paprike 😠 😀 😀 😀
nie my máme verinec, od jak živa máme nejaké to zvieratko.
začalo to mojím havkom ktorého už máme 16 rokov

moncika15
10. okt 2007

jaj aj tamagoci sme mali a striedali sme si ho ale xude malokedy sa dozilo 😅 . aj ja milujem zvierata ale nastastie som vegetarianka 🙂 inak bavime sa super k teme....ze snazilky 😀

aby
10. okt 2007

😀 jj presne však o deťoch 😀
obdivujem tedak vegetariánov, moj drahúšik ma tieš moc rád zeleninku hlavne tu prepchtú prasiatkom 😠 😀

moncika15
10. okt 2007

ja teda maso vobec nejem ani rybynu ani kuracie 😖 dufam ze mimi nebude zelene alebo inak poznacene ako miesto vlasov trava... 😀 ne vazne dufam ze mu tym neublizim ☹

aby
10. okt 2007

no to teda neviem neviem bude potrebovať živiny a mäso ničím nenahradíš 😒
idem ja snažilkovať pa 😉

moncika15
10. okt 2007

ved beriem vitaminy ☹ tak pekne sazilkujte.pa vecer

moncika15
10. okt 2007

baby moje kde ste? ☹

aby
10. okt 2007

monicika mňo ja si myslím že ti určite budú chýbať bielkoviny z mäsa, rozprávala si sa o tom už s doktorom??

moncika15
10. okt 2007

ano,zevraj to nevadi ale mam tie vitaminy nahradzat inymi a bielkoviny brat v tabletkax 😒

aby
10. okt 2007

acha ale vieš prírodnú formu nikdy nenahradíš tabletkami.

moncika15
10. okt 2007

viem ale co narobim. mäso jest nezacnem , nemam na to zaludok 😖

karamelinka
10. okt 2007

hello pridavam sa...

moncika15
10. okt 2007

som tu ahoj 🙂

adriana27
10. okt 2007

Caute kocky, tak uz aj ja som dorazila dnes konecne.. tiez mam toho dost, nestiham ☹

moncika15
10. okt 2007

co ste vsetky take zanepriazdnene to len ja sa nudim?! som totiz na marodke, drahy je v zahranici tak nemam po kom upratovat ani mu vyvarat. svoju robotu stihnem doobeda a potom sa pomalicky pretlkam dnom 😀

adriana27
10. okt 2007

moni som tu, citam vseliake prispevky po konikovi.. zajimave veci zistujem.. ale mam toho fakt dost asi pojdem veru aj buvat. Zajtra ma prist mrcha a vsetko ma boli, som si ista ze svina zas dojde.. este robim aj okna a popri tom mam navstevu v praci celodennu ktorej sa musim venovat 🙄
neviem ako to stihnut! 😠

aby
11. okt 2007

mňo tak mrcha v noci dorazila