Snažilky prídte si vymieňať skúsenosti

materinaduska
8. okt 2007

ahojte baby, vytvorila som tuto temu aby sme si tu spolocne radili a vymienali skusenosti a zazitky okolo pociatocneho rozhodovania a planovania, snazilkovania a dokonce aj radosti tehotenstva 😉 tak baby piste cokolvek co vas napadne 😅

adriana27
16. okt 2007

a kde je lepsie merat? v ustach ci dole? jezis som z toho jelen.. a ked stupne tak zacina plodne obd., a prvy den kedy vystupi je den ovu.. ano?

btw - pisem jak tatar, viete ako , makam bo som v praci, tak sorry 😝

luko
16. okt 2007

vsetko o merani BT najdes zde 😉 :

http://merenibt.xf.cz/

luko
16. okt 2007

utekam zas pracovat 😲 🙂

dasena
16. okt 2007

ahojte.Niekedy na tuto stranku zajdem a precitam si co je tu noveho.chcem sa opytat ze ako dlho sa uz snazite otehotniet.Ja uz nieco vyse roka,ale nejako sa nam nedari.skusili sme uz vela metod ale nevzdavame to.Viac menej to teraz uz nechavam na prirodu.

adriana27
16. okt 2007

Ahoj Dasi, tak vitaj medzi nami..
My snazime este len 3 mesiace, cize nic take strasne, ale aj tak je to o nervy.. Co vsetko ste uz vyskusali pre mimco?

dasena
16. okt 2007

merala som BT,skusala som prstikovu metodu a rozne ine veci ktore som pocula od kamosiek ale nepomohlo.tak som sa na to vykaslala.jasne ze ma to mrzi ze este sa este nic neudialo ale uz to tak proste nmeberiem,ze za kazdu cenu.naplakali sme sa uz dost.rozhodla som sa ze na zaciatku noveho roka pojdem na gyndu a uvidime ze co 😉

sedlica
16. okt 2007

ahoj adriana27.nechala som ti kratku spravu g maili dufam,ze je to ok robila som to 1.krat napisem ti do internej zatim pa

kaboca
16. okt 2007

tiez nie som expert, ale mam tu na fore snazilky, ktore su priam proficky...ano, kazdy den v tu istu hodinu by sa mala merat teplota (najlepsie minimalne po 6 hod spanku). Ja si meram obycajnym ortutovym ale nie po jazykom..ehm...ale tam 😀 zevraj je to presnejsie
no, pred ovulkou by ti mala teplota klesnut (u mna 36,4), to znamena ze na druhy den mas ovu...kde teplota uz stupne a ked si tehu tak aj hore zostane...
takzeeee hor sa do merania....budeme tehulky 😀 😀

adriana27
16. okt 2007

Ahoj Pavli, hej funguje to, len prisiel sef, tak som ti nemohla odpisat.
babulky ozvem sa vecer, mam tu vela prace 😖

Cafte zatim, vecer isto napisem, tak cca o 17-18,00 som tu kazdy den..

kaboca
16. okt 2007

dasena - my sa snazime od januara... 😒 teraz som v stadiu, ked skusam vsetko mozne..momentalne aloe produkty 😀 v kombinacii s prstikovou metodou

luko
16. okt 2007

kabica, verim, ze sa to zlomi a budu // 😉

dasena
16. okt 2007

No ja uz teda neverim na tie vseliake metody.aj ked prstikova sa mi pacila a bola som z nej nadsena ked som sa o nej dozvedela a plus aj o pribehu ktorý bol napisany pri navode.hi hi.
vela krat ma napadali veci spojene s mojim drahým,ci je v poriadku,pretoze v detstve mal mums ale chvala bohu neboli chytene semenniky ale aj tak ma to obcas napadne.

moncika15
16. okt 2007

kaboca.aloe produkty? napis o tom nieco 😉
ale ste tu toho stihli za tu xvylu co som tu nebola tak teraz mam vela citania 😒 😀 inak ahojte

kaboca
16. okt 2007

moncika - tak precitala som si tu na modrom koniku diskusiu o Aloe Vera (skus si dat do vyhladavaca) a tam baby pisu, ze im tato rastlinka dopomohla k tehu...citala som same chvaly a nic negativne, tak som si zadovazila presne tie produkty o ktorych pisali...tak skusam...zacala som minuly piatok 😵
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... - 38k -
mozno najdes aj viacej zmienok, debata bola viac rozvinuta 😀
zatial nic negativne som nenasla, aj snazilkam, ktorym zatial nevyslo tehu si to pochvaluju, ze im to upravilo teploty, bezbolestna MS, upravuje zevraj cyklus, ovu..atd. vsak sa presved, precitaj si to...ja som to chcela vyskusat 😀 😀
mozno tak o dva tri tyzdne aj ja napisem nejake vyjadrenie, zatial neviem...

adriana27
16. okt 2007

caute babenky, tak ja som zasa tu.. doma z prace, papkam si jablkovy kolac,a zasa som tu na konikovi.. zacina to byt droga 😀
a kde ste vsetky? 😕

aby
16. okt 2007

čafte aj ja som tu len tak kukám s poza búčka 😀
od zajtra ideme zas na plno 😠 😀

adriana27
16. okt 2007

Cau Aby, no a ty kde sa tulas? naplno myslis snazilkovat?
no to ja si teda pockam, este ani neviem kedy sa s drahym znova stretneme ☹

aby
16. okt 2007

adri jj snažilkovať 😀
ja som teraz tiež neni s drahým ani som na noc nebola ani neviem minulý týždeň

adriana27
16. okt 2007

no, a potom ze traf sa do ovu.. chapes. ja som uz tolko krat bookovala letenku za nim a zrovna v 1.den prichodu som dostala MS! no neslahne ta? ked mam nepravidelny cyklus, nikdy neviem.. hm 😠
ale neviem ci sa mi to zda, ale vzdy ked letim lietadlom mi to privloa mrchu.. teda vzdy ked meska a nie a nie prist, tak ked letim, prdie do rana.. je to normalne? 😕
nevadi

adriana27
16. okt 2007

heheheh ze prdie do rana !!! myslela som samozrejme PRIDE do rana.. no uz motam 😀

aby
16. okt 2007

keď ti mám pravdu povedať nejaká ženská mi už raz písala to isté že ked letí ich dostane , no sila niečo na tom bude 😒
Ja na to, že mám endomet. tak som mala pravidelnú asi sa mi máličko razi meškalo lebo príšlo na čas minimálne.
Neboj ona raz nepríde 😠

adriana27
16. okt 2007

no ja v to tiez dufam a pevne verim..Ale fakt na tom daco musi byt. A mala som ju teda zakazdym silnu a bolavu.. a pritom mavam nic moc, max 2-3dni.. 😒
no ale aby co tu vlastne robis, nemas nahodou snazilkovat?

karamelinka
16. okt 2007

ahojte babulienky 🙂 😉

aby
16. okt 2007

adri nie nie dneska nie som s drahúšikom zajtra

aby
16. okt 2007

už mi to tu v poslednej dobe pripadá ako stránka tehuliek 😒
baby tak pome pome

adriana27
17. okt 2007

Dobre raanko 🙂
Aby preco ako stranka tehuliek?
Sorry baby, ale vcera som total odpadla, bola som unavena, tak som proste lahla a bolo..
Dnes mam zaa pred sebou dlhy den v praci, ale rozmyslam ze skoncim skor.. normalne mam problem rano vstat, dnes som vstavala asi tak na 7x po budiku. to neni mozne. Ked ja by som taak spala rano ☹
No ale ked som hore uz je ok. Fakt neviem ako si budem tu BT merat ked ja som rano ako namesacna 😀
Sice este nemam novy cyklus, ale skusim zacat od zajtra.Pojdem si kupit dnes svoj teplomer, aby som mala na to vlastny 🙂
no dobre ale uz vela pisem, tak babule, pekny den vam prajem 😎

kaboca
17. okt 2007

Luko - dik za prianie 🙂 aj ja dufam, ze nam to vsetkym coskoro vyjde a my sa postupne presunenie do tem ako "spolocny termin" "pripravy" "porod" atd 😀
Adriana - super, ze si sa rozhodla merat si BT, uvidis budes mat lepsi prehlad o predovu, ovu, poovu ...celkom je to dobre, aj ked tento druhy cyklus je u mna uplne odlisny od prveho...a tak ani neviem kedy bude ovu...tak snazilkujeme furt 😀
karamelinka a aby - vy ako dlho snazilkujete?

adriana27
17. okt 2007

Kocky tak ja uz zarezavam v praci. Rano som sa zastavila v lekarni, kupila som si digi teplomer, a kyselinu listovu. A este sa pobede zastavim pre ovu testy a mikroskop. Stoji to cca 300Sk, myslim ze tam je na testovanie 13x + ten mikroskop, ale som sa moc nepytala, nemala som hotovost a tak som povedala, ze skusim skoncit dnes skor a zastavim sa preto..
Snad teraz ziskam lepsi prehlad celkovo o svojom cykle a zacnem si telicko pripravovat v podobe vitaminov 😀
Aspon cosi. Zacneme 4.mesiac snazilkovania a nechcem cakat az to bude rok.. Tiez behnem k dokimu pre par rad a odporuceni.. 🙂

kaboca
17. okt 2007

vidis, ze vravis...na co mam cakat na dalsi cyklus...dnes si kupim tiez mikroskop, aspon vyskusam 😀

adriana27
17. okt 2007

no presne, ono ved merat mozem zacat uz aj zajtra, i ked mrcha nedorazila zatial.. a este pojdem na vyvolavacku. Rozhodla som sa ze ked nedojde, pojdem buduci pondelok.. s tym ze v nedelu skusim este 1 test, a potom to uz bude uplne jasne kedze to bude v nedelu 14DPO. 😒