Snažilky prídte si vymieňať skúsenosti

materinaduska
8. okt 2007

ahojte baby, vytvorila som tuto temu aby sme si tu spolocne radili a vymienali skusenosti a zazitky okolo pociatocneho rozhodovania a planovania, snazilkovania a dokonce aj radosti tehotenstva 😉 tak baby piste cokolvek co vas napadne 😅

moncika15
11. okt 2007

mala si ju poslat prec! 😀

aby
11. okt 2007

Ale vieš čo aj som rada že prišla aspon budem vedieť na čo som a bude vedieť kedy sa viac posnažiť 😠 😀
Lepšie by síce bolo keby nedošla ale to by bola haluz 🙂

moncika15
11. okt 2007

preco haluz ved o to ide! 🙂 ja by som to asi neprezila 😀 od radeosti by mi asi ruplo v bedne

aby
11. okt 2007

Asi aj mne 😀 😀 😀
no nič bude skúšať dalej nemôžeme strácať nádej 😉

moncika15
11. okt 2007

veru nestracaj 😉 dnes dojde drahy zo zahranicia na vykend tak popracujem na presviedcani aby sme zacali skor 😠 januar je este daleko

aby
11. okt 2007

že to nemusí byť na prvý raz 😀

moncika15
11. okt 2007

no ale na druhej strane budem mat dovod na neho stale liest 😝 😀

moncika15
11. okt 2007

adriana27, kde sa tolko tulas? ...ked sem nexodis... co nove? 🙂

elenita
11. okt 2007

moncika, si tu este? 😉

adriana27
12. okt 2007

Dobre ranko, babule, vcera som nemala kedy bo som z roboty makala dom, lebo sme davali okna ☹. TO bol bordel, bola som taka znicena...
Tak som dosla teraz na skok, lebo sa chystam do prace a z prace na chatu na 1noc, takze sa tu zastavim az v sobotu 🙂
V sobotu sa budem aj testovat, mrcha mala dojst vcera a nic, ale vsetko ma bli, a naznacuje ze pride 😖 . Tak uvidime 😒
Budem vas informovat 😀
Moni ako zijes? kedy ti konci marodka?
Aby neboj, urcite sa podari, skus mysliet pozitivne, snad to pomoze..hm aka som len mudra, moj tata mi to furt tlcie do hlavy, ale ja to tiez moc neviem 🙂
Tak baby idem sa namalovat a letiiiim do prace 😠
PAPA

elenita
12. okt 2007

ahoj adriana, pekny den 😉

moncika15
12. okt 2007

adriana27 , no som zvedava ako ti dopadne test 🙂 🙂 🙂 . dufam spolu s tebou a drzim prsty. od nedele uz zacinam pilno makat, a hned zacinam nocnou 🙄 . nexce sa mi! nezavidim ti tie okna, aj my sme min. tyzden prerabali... tak sa zatial majte a vecer sa mozno stavim na skok

kaboca
12. okt 2007

ahoj baby...mozem sa pridat? som tiez snazilka 😀 😀

moncika15
12. okt 2007

kaboca, jasne pridaj sa. 😉 kolko sa uz snazilkujete?

moncika15
12. okt 2007

😉babule mne uz nacisto harasi 😅 . vyrobila som si vlastne mimino 😀 . vypxala som kombinezku pre sestranicine male, miesto hlavy lopta a babo bolo na svete 😝 take pekne fotky sme si s priatelom porobili, ze to je na nerozoznanie od ozajstneho nasho babätka 🙂 🙂 🙂

kaboca
12. okt 2007

moncika15 - snazilkujeme od januara tr. 😲 a vy? pridaj jednu fotecku z loptovym bruskom, nemas tu aj tak ziadnu 😀 😀
pekny fik fik fikend 😀 aj mne dnes dakosi harasi vo vezi..

moncika15
12. okt 2007

hmm, nemam ix v PC ale rozhodne si planujem nejake foto dat 😀 tak sa potom nezlaknite 😎. MY este nesnazilkujeme az od januara na to skocime. neviem sa toho dockat ☹

moncika15
12. okt 2007

🙂 nasla som nejake to foto! nie je to svadobne to je z mojej stuzkovej. 😅

sweetberry
12. okt 2007

ahojteee tak sa spajam s vami 😀 😀 😀 😀

moncika15
12. okt 2007

ahoj, povedz nam nieco o sebe 🙂

sweetberry
12. okt 2007

a co take 🙂))))))
volam sa sweetberrynka mam 25 rockov a dcerku simi ma 4 rozky a potesil by dalsi prirastok
priam by to bolo splnenie sna 😵 😵 😵 😵 😵

moncika15
12. okt 2007

tak teda drzim palce nex sa coskoro podari 😉 a kolko sa uz pokusate?

sweetberry
12. okt 2007

pol rok

moncika15
12. okt 2007

to ni je tak vela. neboj sen sa ti splni 😉

moncika15
12. okt 2007

baby moje kde ste? ja sa tu nudim 😖

karamelinka
13. okt 2007

pridavam sa ku spolku 😀 😀

karamelinka
13. okt 2007

jaj tu nikoho.... ☹
tak ja off

adriana27
13. okt 2007

Caute kocky, tak konecne sa opat hlasim. Okna dorobene,poupratovane a prave som dosla z chaty, este som sa aj pozabavat stihla 😀 😀
Ale len preto ze mama pomohla 🙂
Ako sa mate? Ja som ten testik este nerobila, budem robit zajtra rano.. Vidim ze mame nove tvare, vitam vas 😵
My snazilkujeme 3 mesiace, tento mesiac som este netestovala, ale neocakavam pozitivny vysledok radsej.. Vsak uvidime , ale velmi si to prajem 😅
Moni vidim ze si konecne hodila daake foto, ale voobec ta tam nie je vidno cize zeviem posudit ci sa pozname. Hm tu nocnu ti teda nezavidim, to je hrozne. Ja by som nocne pre zeny zrusila! 😠
Tak ja si idem spravit kafe a budem trosku surfovat po konikovi 🙂

karamelinka
13. okt 2007

adriana prajem vela stastia v snazilkovani 😉

aby
13. okt 2007

hojte ja sa teším už na stredu 😠 😀